متن خبر

Indeed یک نویسنده تجربه کاری مبتنی بر هوش مصنوعی و پشتیبانی از چندین رزومه را اعلام می کند

Indeed یک نویسنده تجربه کاری مبتنی بر هوش مصنوعی و پشتیبانی از چندین رزومه را اعلام می کند

شناسهٔ خبر: 461675 -
پرتال استخدام Indeed صفحه نمایه را برای کاربران بازطراحی کرده است و به افراد این امکان را می دهد تا از یک نویسنده مبتنی بر هوش مصنوعی برای تکمیل تجربه کاری استفاده کنند و همچنین پشتیبانی از چندین رزومه را اضافه کرده است. این شرکت همچنین مجموعه‌ای از مجموعه‌های منبع‌یابی هوشمند را برای استخدام‌کنندگان با آپشن های ی مانند خلاصه‌های نامزدهای مبتنی بر هوش مصنوعی و پیام‌های سفارشی راه‌اندازی کرده است.

Indeed متعلق به Recruiter Holdings در حال اصلاح صفحه نمایه خود و اضافه کردن ویژگی های کمک به هوش مصنوعی برای رقابت بهتر با رقبایی مانند LinkedIn، Talent.com و ZipRecruiter است. نویسنده تجربه کاری جدید مبتنی بر هوش مصنوعی به افراد کمک می کند تا توضیحات بهتری از پروژه های مختلف داشته باشند.

این شرکت همچنین در حال اضافه کردن پشتیبانی برای ذخیره حداکثر پنج رزومه است تا یک فرد بتواند به راحتی مناسب ترین نسخه را هنگام درخواست برای انواع مختلف نقش انتخاب کند. Indeed بيان کرد که هر دو ویژگی به زودی عرضه خواهند شد.

در واقع اصلاح نمایه

اعتبار تصویر: در واقع

پورتال جویای کار قبلاً دارای یک کلید برای قابل مشاهده کردن نمایه کاربر برای استخدام کنندگان بود. اما اکنون این شرکت به صورت پیش فرض آن را روشن کرده و در صفحه تنظیمات به راحتی قابل دسترسی است.

از سوی دیگر، این شرکت در حال انتشار یک مجموعه منبع‌یابی هوشمند برای استخدام‌کنندگان است تا آنچه را که آن‌ها «توسعه نامربوط» می‌نامند کاهش دهد – زمانی که کارفرمایان با نامزدهایی تماس می‌گیرند که با مشخصات شغلی مطابقت ندارند. جدا از فیلترهای جستجوی پیشرفته، شرکت ها می توانند به خلاصه های نامزدهای مبتنی بر هوش مصنوعی نیز دسترسی داشته باشند.

نمایه خلاصه هوش مصنوعی

اعتبار تصویر: در واقع

Indeed همچنین پیام‌های هوشمند مبتنی بر هوش مصنوعی و زمان‌بندی مصاحبه خودکار را اضافه می‌کند. ابزار پیام رسانی به کمک هوش مصنوعی، مدیران استخدام را قادر می سازد تا ارتباط با جویندگان کار را ایجاد یا تغییر دهند. در طول مرحله آزمایش، این شرکت بيان کرد که مشاهده کرده است که استخدام‌کنندگانی که از ویژگی منبع‌یابی هوشمند برای استخدام استفاده می‌کنند تا شش ساعت در هفته صرفه‌جویی می‌کنند.

وقتی از شرکت پرسیدیم که چگونه از تعصبات جلوگیری می کند یا تضمین می کند که خلاصه های مبتنی بر هوش مصنوعی جزئیات کلیدی را از دست نمی دهند، Indeed بيان کرد که از یک تیم هوش مصنوعی مسئول برای جلوگیری از آسیب استفاده می کند.

لینکدین رقیب Indeed نیز هوش مصنوعی را در جنبه‌های متعددی مانند یادگیری، استخدام، فروش بازاریابی، پیام‌رسانی و ارتقای پروفایل تزریق کرده است.

Deepti Patibandla، مدیر ارشد محصول Indeed، طی تماسی به TechCrunch بيان کرد که این شرکت می‌خواهد تمرکز خود را بر استخدام افراد ادامه دهد.

«در حالی که لینکدین بیشتر یک شبکه اجتماعی حرفه ای یا یک پلتفرم است، در Indeed، ما قصد داریم افراد بیشتری را استخدام کنیم. این ارزش اصلی کسب و کار ما است. به عنوان یک عامل متمایز، ما می‌خواهیم فرآیند استخدام را آسان‌تر کنیم.»

ما می‌خواهیم مطمئن شویم که مردم شغل مناسبی پیدا می‌کنند و غرق مشاغل تصادفی نمی‌شوند. این دو نقطه کانونی اصلی ما در حال حاضر هستند. درازمدت ما این فرصت را برای کاربران می بینیم که به Indeed بیایند تا مسیر شغلی خود را تعیین کنند.

سال گذشته، Indeed 2200 کارمند یا 15 درصد از کارکنان خود را اخراج کرد. در آن زمان، کریس هیامز، مدیر عامل شرکت، بيان کرد که سازمان "به سادگی برای آنچه در پیش است بسیار بزرگ است. "

خبرکاو

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است