سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Humane تاریخ کشتی Ai Pin را به اواسط آوریل منتقل می کند

سخت‌افزار سخت‌افزاری است، به عبارت دیگر ضرب المثل معروف. محصولات نسل اول استارت‌آپ‌های جدید، بدون توجه به میزان پول و هیجانی که به دست آورده‌اید، بسیار بدنام هستند. با توجه به همه اینها، احتمالاً تعداد کمی از افراد متعجب هستند که Ai Pin آینده Humane از ماه مارس تا "اواسط آوریل" به دلیل ویدیوی جدیدی از رئیس رسانه استارتاپ Bay Area، سم شفر، کمی به عقب کشیده شده است. در پیاده‌روی و صحبت ...

سخت‌افزار سخت‌افزاری است، به عبارت دیگر ضرب المثل معروف. محصولات نسل اول استارت‌آپ‌های جدید، بدون توجه به میزان پول و هیجانی که به دست آورده‌اید، بسیار بدنام هستند. با توجه به همه اینها، احتمالاً تعداد کمی از افراد متعجب هستند که Ai Pin آینده Humane از ماه مارس تا "اواسط آوریل" به دلیل ویدیوی جدیدی از رئیس رسانه استارتاپ Bay Area، سم شفر، کمی به عقب کشیده شده است.

در پیاده‌روی و صحبت به سبک سورکین، او توضیح می‌دهد که اولین واحدها قرار است «در پایان ماه مارس شروع به ترک کارخانه کنند». اگر Humane به آن چارچوب زمانی پایبند باشد، مشتریان «دسترسی اولویتی» در اواسط آوریل شروع به دریافت واحد خواهند کرد. در همین حال، پیش‌سفارش‌های باقی‌مانده باید «کمی پس از آن» وارد شوند.

Humane قبل از معرفی اولین محصولش، با حسن نیت زمان بنیانگذارانش در اپل و برخی ویدیوهای معمایی مناسب، هجوم فناوری زیادی را به خود اختصاص داد. Ai Pin بالاخره در اوایل نوامبر در رویدادی در سانفرانسیسکو رونمایی شد، جایی که ما توانستیم کمی زمان کنترل شده را با این ابزار پوشیدنی بگذرانیم.

این دستگاه اولین نمونه برجسته از چیزی است که احتمالاً روند رو به رشدی در دنیای سخت افزار مصرف کننده دارد، زیرا استارت آپ های بیشتری به دنبال مهار دنیای سفید هوش مصنوعی مولد برای عوامل شکل جدید هستند. Humane محصول خود را به عنوان گام بعدی برای فضایی قرار می دهد که بیش از یک دهه است که روی فاکتور شکل گوشی هوشمند گیر کرده است.

اعتبار تصویر: انسانی

البته، تقریباً به طور قطع سال «هوش‌مند هوشمند هوش مصنوعی» نیز خواهد بود - یعنی گوشی‌هایی که از مدل‌های GPT پلتفرم‌های شرکت‌هایی مانند OpenAI، گوگل و مایکروسافت استفاده می‌کنند تا روش‌های جدیدی را برای تعامل با دستگاه‌های مصرف‌کننده ارائه کنند. در همین حال، خرگوش تازه‌کار ماه گذشته در CES برای برداشت منحصربه‌فرد خود از اولین دستگاه مصرف‌کننده هوش مصنوعی، سر و صدایی ایجاد کرد.

به نوبه خود، Humane روی این پرتاب چیزهای زیادی دارد. این شرکت تاکنون حدود 230 میلیون دلار، از جمله 100 میلیون دلار سری C سال گذشته، جمع آوری کرده است. در مورد به تعویق انداختن یک محصول تا زمانی که برای مصرف کننده آماده شود، حرف های زیادی برای گفتن وجود دارد. در حالی که پذیرندگان اولیه - تا حدی - با اشکالات نسل اول آشنا هستند، همیشه محدودیتی برای چنین صبری وجود دارد. حداقل، محصولی مانند این نیاز به انجام بیشتر کارهایی دارد که قرار است در بیشتر مواقع انجام دهد.

در جریان CES، این شرکت اعلام کرد که 10 کارمند خود را اخراج کرده است که معادل 10 درصد از کل نیروی کار آن است. این رقم برای استارت‌آپ‌هایی با آن اندازه زیاد نیست، اما زمانی که در یک شرکت با بودجه خوب و در زمانی که نیاز به ایجاد اعتماد به مصرف‌کنندگان و سرمایه‌گذاران دارد، اتفاق می‌افتد، کاملاً قابل توجه است.

Ai Pin در حال حاضر برای پیش خرید با قیمت 699 دلار در دسترس است. کسانی که این کار را قبل از 31 مارس انجام دهند، سه ماه از خدمات اشتراک 24 دلاری در ماه دستگاه را به صورت رایگان دریافت خواهند کرد.

خبرکاو