متن خبر

Hotstar دیزنی در یک آشفتگی ظاهری تمدید دامنه دچار اختلال می شود

Hotstar دیزنی در یک آشفتگی ظاهری تمدید دامنه دچار اختلال می شود

اخبارHotstar دیزنی در یک آشفتگی ظاهری تمدید دامنه دچار اختلال می شود
شناسهٔ خبر: 267688 -
خبرکاو:

Disney+ Hotstar برای برخی از کاربران در هند در میانه یک مسابقه محبوب کریکت دچار قطعی شده است و در زمانی که جواهر تاج دیزنی در حال حاضر با چندین شکست در بازار آسیای جنوبی روبرو شده است، باعث نگرانی مشتریان شده است.

مشخص نیست که چه چیزی باعث این اشکال شده است، که Hotstar آن را به عنوان "مشکلات فنی پیش بینی نشده" در برنامه ها و وب خود تصدیق کرد. سوابق ثبت دامنه نشان می دهد که Hotstar نام دامنه Hotstar.com را در 17 فوریه تمدید کرد. اگر دیزنی برای مدت کوتاهی مالکیت دامنه را از دست می داد، مدتی طول می کشید تا تغییر جدید به همه کاربران منعکس شود.

DownDetector، یک سرویس نظارت بر قابلیت اطمینان وب، یک افزایش ناگهانی در حجم شکایات پیرامون Hotstar در روز جمعه گزارش داد. تعداد زیادی از کاربران در رسانه های اجتماعی همچنین بيان کرد ند که نمی توانند این برنامه را روی تلفن و دسکتاپ خود مصرف کنند.

سخنگوی Hotstar بلافاصله به درخواست برای اظهار نظر پاسخ نداد.

این قطعی در بحبوحه برگزاری مسابقات کریکت مطرح بین هند و استرالیا رخ می دهد. Hotstar، یکی از محبوب‌ترین سرویس‌های پخش ویدیو در هند، اخیراً حقوق پخش مسابقات محبوب کریکت IPL را از دست داده است، چیزی که به گفته تحلیلگران می‌تواند پایگاه مشتریانش را در این کشور سرنگون کند.

طبق گزارش ددلاین، این شرکت همچنین قرار است حقوق پخش برنامه های HBO در کشور را از دست بدهد.

خبرکاو

منبع

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است