سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Horizon Forbidden West: Complete Edition در «اوایل سال ۲۰۲۴» برای رایانه های شخصی عرضه می شود.

تایید شده است که Horizon Forbidden West در نسخه کامل جدید مجدداً بر روی PS5 منتشر می شود و همین باندل فانتزی اوایل سال آینده برای رایانه های شخصی نیز عرضه خواهد شد. همانطور که در پستی که توسط Mathijs de Jonge کارگردان بازی در بلاگ پلی استیشن نوشته شده است، نسخه کامل همراه با بازی پایه (بدیهی است)، DLC Burning Shores ، یک کتاب هنری دیجیتال و موسیقی متن، یک کپی دیجیتالی از Horizon Zero Dawn ارائه خواهد شد. جلد ۱: کتاب مصور Sunhawk، ...

تایید شده است که Horizon Forbidden West در نسخه کامل جدید مجدداً بر روی PS5 منتشر می شود و همین باندل فانتزی اوایل سال آینده برای رایانه های شخصی نیز عرضه خواهد شد.

همانطور که در پستی که توسط Mathijs de Jonge کارگردان بازی در بلاگ پلی استیشن نوشته شده است، نسخه کامل همراه با بازی پایه (بدیهی است)، DLC Burning Shores ، یک کتاب هنری دیجیتال و موسیقی متن، یک کپی دیجیتالی از Horizon Zero Dawn ارائه خواهد شد. جلد ۱: کتاب مصور Sunhawk، یک ژست خاص و رنگ چهره برای استفاده در حالت عکس، و برخی آیتم های غیر انحصاری درون بازی برای کمک به شما در سفر.

Horizon Forbidden West: Complete Edition قرار است به زودی برای PS5 منتشر شود - از هفته آینده، در روز جمعه، ۶ اکتبر در دسترس خواهد بود. دارندگان رایانه شخصی باید کمی بیشتر منتظر بمانند - در حال حاضر، این پورت یک نسخه مبهم دارد. پنجره "اوایل ۲۰۲۴".

نرم‌افزار Nixxes - همان توسعه‌دهنده‌ای که سال گذشته بازی Marvel's Spider-Man Remastered و Miles Morales را به رایانه شخصی آورد - به پورت Forbidden West کمک می‌کند. در نهایت برای دانلود در Steam و Epic Games Store در دسترس خواهد بود.

با شنیدن صدای آن، نسخه کامل Horizon Forbidden West به نظر می‌رسد که عمدتاً به جای طرفداران موجود، برای کسانی است که هنوز بازی را انجام نداده‌اند. به نظر می‌رسد که پاداش‌ها ممکن است همان پاداش‌هایی باشند که قبلاً در نسخه Digital Deluxe بازی پایه گنجانده شده بود، اما مشخص نیست که آیا ممکن است تفاوت‌هایی بین کتاب‌های هنری، موسیقی متن و موارد اضافی Photo Mode وجود داشته باشد یا خیر.

با این حال، شایان ذکر است که نسخه کامل ، حداقل در ایالات متحده، بسیار ارزان‌تر از بازی پایه و نسخه Digital Deluxe آن است. پست وبلاگ نشان می دهد که قیمت آن ۵۹.۹۹ دلار آمریکا خواهد بود (هنوز قیمتی در بریتانیا مشخص نشده است). در همین حال، نسخه معمولی Forbidden West بدون DLC آن ۶۹.۹۹ دلار و نسخه Digital Deluxe آن (بدون DLC) 79.99 دلار قیمت دارد. پس ، اگر تا به حال آخرین ماجراجویی Aloy را امتحان نکرده اید، این نسخه جدید ممکن است بهترین راه برای انجام این کار باشد.

برای توصیه‌های بیشتر، حتماً فهرست بهترین بازی‌های PS5 و بهترین بازی‌های جهان باز را در رایانه شخصی تحلیل کنید.