سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Honkai Impact 3rd Part 2 در سال ۲۰۲۴ با سیستم جنگی بازسازی شده، قهرمان داستان و موارد دیگر عرضه می شود.

HoYoverse اعلام کرده است که Honkai Impact 3rd Part 2 در فوریه ۲۰۲۴ همراه با یک سیستم جنگی بازسازی شده عرضه خواهد شد. توسعه‌دهنده Genshin Impact امروز این خبر را به اشتراک گذاشت و تأیید کرد که قسمت ۲ یک ماجراجویی کاملاً جدید در سیاره مریخ را نشان می‌دهد، پیشرفت‌ها و ارتقاء را در کل بازی اضافه می‌کند و یک قهرمان جدید به نام Dreemseeker را معرفی می‌کند. HoYoverse گفت: "ما هیجان زده هستیم که ...

HoYoverse اعلام کرده است که Honkai Impact 3rd Part 2 در فوریه ۲۰۲۴ همراه با یک سیستم جنگی بازسازی شده عرضه خواهد شد.

توسعه‌دهنده Genshin Impact امروز این خبر را به اشتراک گذاشت و تأیید کرد که قسمت ۲ یک ماجراجویی کاملاً جدید در سیاره مریخ را نشان می‌دهد، پیشرفت‌ها و ارتقاء را در کل بازی اضافه می‌کند و یک قهرمان جدید به نام Dreemseeker را معرفی می‌کند.

HoYoverse گفت: "ما هیجان زده هستیم که Honkai Impact 3rd Part 2 را معرفی کنیم." فصل جدید نشان‌دهنده گام جدیدی برای فرنچایز خواهد بود، راهپیمایی از زمین و ماه به منظومه شمسی، جایی که بازیکنان به همراه شرکای جدید از فرهنگ‌های مختلف در حالی که به عنوان یک حامی تیم به نام «Dreamseeker» بازی می‌کنند، وارد ماجراجویی هیجان‌انگیز می‌شوند.

جدا از داستان اصلی، سیستم مبارزه نیز ارتقای کاملی دریافت خواهد کرد که به شدت تجربه را در میدان جنگ افزایش می دهد.

علیرغم اینکه این آپدیت قسمت ۲ نام دارد، "از نو شروع می شود" و به تازه واردان و طرفداران اجازه می دهد تا در ماجراجویی جدید شیرجه بزنند و قهرمان قبلی کیانا را پشت سر بگذارند.

HoYoverse اولین نگاه را در خلال برنامه ویژه راه اندازی مجدد Honkai Impact 3rd Part 2 در کنار یک تریلر سینمایی به اشتراک گذاشت که کهکشان گسترش یافته، بازیگران جدید شخصیت ها، و مهارت های مبارزه با آنها را به نمایش گذاشت - که به نظر می رسد شبیه به Genshin Impact باشد - و همچنین یک فرود دراماتیک در مریخ

بازیکنان می‌توانند با شخصیت‌های اصلی و NPC‌های کاملاً جدید روبرو شوند، که هر کدام دارای ظاهر و شخصیت متمایز هستند، و همچنین طرح اصلی «که به طور جامع صحنه‌ها، روایت‌ها و سیستم مبارزه‌ای جدید را با هم ادغام می‌کند و خود را در یک روان‌تر و روان‌تر می‌گذراند. تجربه بازی همهجانبه تر."

توسعه‌دهنده توضیح می‌دهد: «برخلاف دانش رایج، مریخ، جایی که داستان قسمت ۲ اولین بار است، قابل سکونت است. تمدن و طبیعت منحصربه‌فردی در آنجا وجود دارد و توسعه می‌یابد، و مردم حتی می‌توانند در خیابان‌های تجاری شلوغ و پر جنب و جوش بگردند. همچنین ممکن است رازهایی در پشت زندگی روزمره ساکنان پنهان باشد که هنوز کشف نشده است!

در رابطه با ارتقاء، HoYoverse او میگوید که سیستم مبارزه سه‌بعدی «بهبود می‌یابد و به شخصیت‌ها اجازه می‌دهد آزادانه به اطراف بپرند و منجر به انواع چالش‌ها و استراتژی‌های جنگی جدید شوند.

همچنین یک مکانیک جنگی جدید به نام Astral Ring وجود دارد که "تجربه ای بی سابقه در طول مبارزات" را ارائه می دهد که باید در کنار سیستم مبارزه جدید کاملاً کار کند. هنگامی که از آن استفاده می شود، مهارت های انفجاری همزمان چندین شخصیت را فعال می کند و به آسیب های عظیمی دست می یابد. هیولاها نیز بهبود خواهند یافت و دیگر ساده‌اندیش نخواهند بود، به این معنی که به روش‌های هوشمندانه‌تری به بازیکن واکنش نشان می‌دهند.

Honkai Impact 3rd برای اولین بار در سال ۲۰۱۶ بر روی تلفن همراه عرضه شد اما بعداً در سال ۲۰۱۹ به رایانه شخصی منتقل شد. این بازی همچنین دارای همان دنیای درون بازی بازی دیگر گاچای HoYoverse، Honkai: Star Rail است که در اوایل سال جاری برای رایانه شخصی و موبایل عرضه شد و پیش بینی می شود ماه آینده برای پلی استیشن ۵ عرضه شود.

برای اطلاعات بیشتر، فهرست ما از بهترین بازی‌های RPG به همراه انتخاب‌های ما برای بهترین بازی‌های رایانه‌ای برای بازی در سال ۲۰۲۳ در اینجا آمده است.