متن خبر

Helldivers 2 توپ Quasar و Heavy Machine Gun Stratagems را اضافه می کند تا به طور تصادفی به دوستانتان شلیک کنید.

Helldivers 2 توپ Quasar و Heavy Machine Gun Stratagems را اضافه می کند تا به طور تصادفی به دوستانتان شلیک کنید.

شناسهٔ خبر: 460692 -
Helldivers 2
(اعتبار تصویر: سونی)

تیراندازی Co-op Helldivers 2 با یک به‌روزرسانی دیگر بازگشته است، این بار دو Stratagem کاملاً جدید را اضافه می‌کند که به نظر می‌رسد به طور خاص برای کمک به مبارزه با نوع دشمن وحشیانه Automaton طراحی شده‌اند.

حساب رسمی Helldivers 2 X / توییتر این سلاح های قدرتمند را با گرافیکی منظم و مناسب تأیید کرد که توپ کوازار LAS-99 و مسلسل سنگین MG-101 را نشان می دهد. هر دو را می توان در بازی به دست آورد و با فراخوانی بازیکنان در میدان جنگ از طریق بارگذاری Stratagem آنها را به دست آورد.

در این پست آمده است که این Stratagems "اکنون برای استفاده در برابر گروه های بزرگ Automaton در دسترس هستند"، به این معنی که این سلاح های قدرتمند به ویژه در برابر جناح رباتیک مرگبار موثر هستند.

Helldivers، پشتیبانی رسیده است! LAS-99 Quasar Cannon و MG-101 Heavy Machine Gun در حال حاضر برای استفاده در برابر انبوهی از Automaton در دسترس هستند. pic.twitter.com/EZSzXJWSPn 28 مارس 2024

برای کسانی که نمی دانند، Stratagem آیتم های قدرتمندی در Helldivers 2 هستند که در صورت استفاده مناسب می توانند جریان جنگ را به طور جدی تغییر دهند. آن‌ها می‌توانند به شکل اسلحه‌های عظیم همانطور که در بالا مشاهده می‌شود، حملات هوایی، برجک‌های قابل جایگذاری یا حتی چیزی به سادگی تأمین مجدد مهمات باشند. آن‌ها از بازیکنان می‌خواهند که کدی را با دکمه‌های جهت‌دهنده وارد کنند، و زمانی که تعداد دشمنان در شرایط سخت‌تر بازی می‌کنید، لایه‌ای از شدت را اضافه می‌کنند.

دیدن بازیکنان موجود Helldivers 2 به این سلاح های جدید جالب خواهد بود. بازی دارای آتش دوستانه است که همانطور که انتظار دارید اغلب منجر به کشته شدن بازیکنان (به طور تصادفی یا غیره) اعضای تیم خود می شود. بدون شک در مورد این دو سلاح قدرتمند Stratagem نیز چنین خواهد بود.

Helldivers 2 که ماه گذشته روی پلی‌استیشن 5 و رایانه‌های شخصی راه‌اندازی شد، عمر طولانی در پیش دارد، البته اگر محبوبیت بی‌شمارش وجود داشته باشد. اگر یک بازیکن معمولی هستید و می‌خواهید در مورد آینده تیراندازی چندنفره به‌روز بمانید، حتماً آخرین جزئیات را در صفحه به‌روزرسانی اختصاصی Helldivers 2 بخوانید.

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید ...

ویرایشگر سخت افزار

Rhys ویرایشگر سخت افزار TRG است و بیش از دو سال است که بخشی از تیم TechRadar بوده است. Rhys به ویژه علاقه‌مند به کنترل‌کننده‌ها و هدست‌های شخص ثالث با کیفیت بالا، و همچنین جدیدترین و بهترین‌ها در جنگنده‌ها و VR، تلاش می‌کند تا پوششی آموزنده و خوانا را برای انواع سخت‌افزارهای بازی ارائه دهد. در مورد خود بازی‌ها، Rhys به‌ویژه به بازی‌های مبارزه‌ای و مسابقه‌ای و همچنین بازی‌های روحی و RPG علاقه‌مند است.

خبرکاو

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است