سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Heart of the Hunter پربیننده ترین فیلم نتفلیکس است – در اینجا 3 فیلم هیجان انگیز دیگر برای تماشای بعدی وجود دارد.

(اعتبار تصویر: نتفلیکس) طرفداران فیلم‌های ناخوشایند مناسب احتمالاً می‌دانند که Heart of the Hunter ، تریلر توطئه‌ای انفجاری از آخرین همکاری استریمر با فیلمسازان آفریقای جنوبی، در نتفلیکس موفق شده است. در زمان نگارش این مقاله، با 11 میلیون بازدید و نزدیک به 20 میلیون ساعت تماشا، رتبه اول جدول فیلم های انگلیسی را به خود اختصاص داده است. این فیلم داستان زوکو خومالو، مردی است که ماموریتش برای نجات خانواده‌اش به نبردی ...
قلب شکارچی در نتفلیکس
(اعتبار تصویر: نتفلیکس)

طرفداران فیلم‌های ناخوشایند مناسب احتمالاً می‌دانند که Heart of the Hunter ، تریلر توطئه‌ای انفجاری از آخرین همکاری استریمر با فیلمسازان آفریقای جنوبی، در نتفلیکس موفق شده است. در زمان نگارش این مقاله، با 11 میلیون بازدید و نزدیک به 20 میلیون ساعت تماشا، رتبه اول جدول فیلم های انگلیسی را به خود اختصاص داده است.

این فیلم داستان زوکو خومالو، مردی است که ماموریتش برای نجات خانواده‌اش به نبردی برای جلوگیری از رئیس‌جمهوری شدن یک سیاستمدار فاسد تبدیل می‌شود و بازیگر شخصیت تحسین‌شده بونکو خوزا ( جوانان کراوات ، برخورد ، پادشاه زن ) را در فیلم بازی می‌کند. نقش اصلی در کنار یک کیست از بازیگران نمادین آفریقای جنوبی.

اگر این اشتهای شما را برای یک اکشن هیجان انگیز تحریک کرده است، در اینجا سه ​​فیلم دیگر وجود دارد که شما را روی صندلی خود نگه می دارد.

قاتل

قاتل یکی دیگر از موفقیت های نتفلیکس است که در اولین نمایش در ماه نوامبر در صدر جدول فیلم های پخش کننده قرار گرفت. این فیلم به کارگردانی دیوید فینچر و با بازی مایکل فاسبندر، شاید بهترین فیلم فینچر نباشد، اما همچنان یک درام تاریک و شیک با بازی مرکزی فوق العاده فاسبندر در نقش یک قاتل اجیر شده است. مجله امپایر آن را «یک شورش انتقام‌جویانه، با سطوح خیره‌کننده فیلم‌سازی و اجرای مایکل فاسبندر برای سرد کردن خون شما» نامید.

تنها

این مهیج بقای برهنه شده، یک فرضیه ساده و شاید بیش از حد آشنا دارد - یک زن در مکانی تقریباً به همان اندازه خطرناک مردی که او را شکار می کند، به وسواس یک مرد وحشتناک تبدیل می شود - و یک درام فوق العاده پر تنش را ارائه می دهد که از ترفندهای ارزان قیمتی مانند ترس‌های پرش، قهرمان‌های غیرمنطقی ماهر یا تصادف‌های دور از ذهن: تنهایی واقعی به نظر می‌رسد، و این باعث می‌شود هر چه بیشتر ترسناک شود. همانطور که Thrillist می گوید: "مقوله گربه و موش ممکن است تا حدودی آشنا باشد، اما ارائه درجه یک است. ترسناک، تعلیق آمیز و در کل قانع کننده."

امیلی جنایتکار

ممکن است اوبری پلازا را با نقش‌هایش در کمدی‌هایی مانند پارک‌ها و تفریح ​​بشناسید، اما در اینجا او مستقیماً در نقش یک زن جوان در حال کاوش در دنیای اموات لس‌آنجلس است. به لطف بدهی های همیشه مارپیچ خود، او برای پول نقد ناامید است و به زودی با تمام هیجان، آدرنالین و خطری که به همراه دارد، به یک کلاهبردار تبدیل می شود. Daily Beast بازی او را دوست داشت و گفت: " امیلی مجرم تازه ترین نقش در یک دهه از نقش های دراماتیک نمادین، بی نقص و فراموش نشدنی ملکه مردگان است"، در حالی که Ready Steady Cut می نویسد که " امیلی جنایتکار یک اثر درخشان است. هنری که مخصوصاً به دنیای امروز مربوط می شود. تقریباً به طرز وحشتناکی واقع گرایانه است و نشان می دهد که وقتی جامعه به آنها پشت می کند، یک فرد تا چه حد می تواند پیش برود."

شما هم ممکن است دوست داشته باشید

مشارکت کننده

کری مارشال (توئیتر) نویسنده، پخش کننده، نوازنده و وسواس ابزار آشپزخانه ( توئیتر ) از سال 1998 در مورد فناوری می نویسد، با توصیه های حکیمانه و نظرات عجیب و غریب به انواع مجلات و وب سایت ها و همچنین نوشتن بیش از دوازده کتاب کمک می کند. کتاب خاطرات او، کری یک مرد را می کشد ، اکنون به فروش می رسد. او خواننده گروه راک گلاسوژی HAVR است.

خبرکاو