سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

HBO Max اکنون فقط مکس در ایالات متحده است

gsmarena_001-335.jpg
برادران وارنر دیسکاوری اکنون انتقال HBO Max و Discovery+ را به یک سرویس پخش یکپارچه به نام Max تکمیل کرده است. این سرویس تغییر نام تجاری اکنون در ایالات متحده فعال است و با محتوای اضافی برای گران ترین سطح قیمت Max Ultimate (19.99 دلار در ماه) با مجموع ۱۰۰۰ فیلم و برنامه تلویزیونی جدید با کیفیت ۴K ارائه می شود. در بیانیه مطبوعاتی فهرست کاملی از محتوای ۴K وجود دارد و اشاره می‌کند که اکثر کاربران مکس برنامه‌های خود را ...

برادران وارنر دیسکاوری اکنون انتقال HBO Max و Discovery+ را به یک سرویس پخش یکپارچه به نام Max تکمیل کرده است. این سرویس تغییر نام تجاری اکنون در ایالات متحده فعال است و با محتوای اضافی برای گران ترین سطح قیمت Max Ultimate (19.99 دلار در ماه) با مجموع ۱۰۰۰ فیلم و برنامه تلویزیونی جدید با کیفیت ۴K ارائه می شود.

HBO Max اکنون فقط مکس در ایالات متحده است

در بیانیه مطبوعاتی فهرست کاملی از محتوای ۴K وجود دارد و اشاره می‌کند که اکثر کاربران مکس برنامه‌های خود را به‌طور خودکار به‌روزرسانی می‌کنند در حالی که از دیگران خواسته می‌شود برنامه به‌روزرسانی‌شده را در دستگاه‌های خود دانلود کنند. برای مشتریان HBO Max پروفایل ها، آواتارها و اطلاعات پرداخت و سابقه تماشای آنها به صورت خودکار به Max منتقل می شود.

همه فیلم‌های برادران وارنر که امسال و در آینده منتشر شدند، پس از آپلود، برای پخش با کیفیت ۴K در مکس در دسترس خواهند بود. مکس همچنین Dolby Vision، Dolby Atmos و HDR 10 را ارائه می‌کند و مجموعه‌های تلویزیونی و فیلم‌های خاصی در حالت بهبودیافته ۶۰ فریم در ثانیه در دسترس خواهند بود. پیش بینی می شود Max اواخر پاییز امسال در آمریکای لاتین راه اندازی شود در حالی که اروپا، آسیا و سایر مناطق این سرویس به روز شده را در سال ۲۰۲۴ دریافت خواهند کرد.

منبع

خبرکاو

منبع