سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Google Workspace واقعاً به هوش مصنوعی نیاز ندارد، اما شما به هر حال آن را دریافت خواهید کرد.

JGc3yJ5MQ8d2xPteYwZnRS-320-80.gif
گوگل این گله را دنبال کرده و اعلام کرده است که مجموعه ای از توسعه هوش مصنوعی جدید (AI) برای این شرکت در حال آمدن به ابزار همکاری خود برای سازمان است. این غول فناوری مجموعه ویژگی های جدید Google Workspace را معرفی کرد که شامل توانایی پیش نویس محتوای جدید و اصلاح کارهای موجود در Google Docs است و به Google Slides این فرصت را می دهد تا ...

گوگل این گله را دنبال کرده و اعلام کرده است که مجموعه ای از توسعه هوش مصنوعی جدید (AI) برای این شرکت در حال آمدن به ابزار همکاری خود برای سازمان است.

این غول فناوری مجموعه ویژگی های جدید Google Workspace را معرفی کرد که شامل توانایی پیش نویس محتوای جدید و اصلاح کارهای موجود در Google Docs است و به Google Slides این فرصت را می دهد تا تصاویر را از پیام های متنی تولید کند.

با این حال، از آنجایی که مایکروسافت از مارس ۲۰۲۳ انگشت خود را در این پای گذاشته است و به تازگی یک ابزار متن به تصویر مشابه را برای پاورپوینت اعلام کرده است، فعلاً برای ما سخت است که در مورد هر یک از این موارد هیجان زده شویم.

Google Slides Duet AI Workspace

(اعتبار تصویر: گوگل)

هوش مصنوعی مشترک گوگل

همه در این کار هستند، که خوب است، فکر می‌کنم - اگر می‌خواهید از آخرین ترفند فناوری استفاده کنید، به یک ارائه‌دهنده وابسته نیستید. فقط ای کاش شرکت های فناوری به یاد داشته باشند که قرار است ایده های اصلی داشته باشند.

اما به جای آن، این را داشته باشید - Google Sheets اکنون - خمیازه می کشد - با طبقه بندی خودکار داده ها و ایجاد طرح های سفارشی، بینش عملی را در مورد داده های شما تجزیه و تحلیل و ارائه می دهد.

Google Sheets io ai duet

(اعتبار تصویر: گوگل)

در مرکز این - بله - هوش مصنوعی است که می تواند زمینه داده های شما را فراتر از محتوای یک سلول درک کند. عملکرد جدید «به من کمک کن سازماندهی کنم»، حتی اگر بالغ هستید، فهرست جامعی از کارهایی که باید انجام دهید را بر اساس تکالیفی که به کمک مادرتان نیاز دارید، ایجاد می کند.

Docs فقط کار شما را برای شما انجام نمی دهد (از جمله از نظر گرامری صحیح، "درجه حرفه ای" در فرانسوی، اسپانیایی، ژاپنی و "بیشتر") - از فناوری اختصاصی "تراشه هوشمند" خود برای کمک به شخصی سازی آن استفاده می کند، پس اکنون مثلاً می‌توانید متقاضیان کار باهوش و الهام‌بخش را به وب خود جذب کنید تا اینکه در نهایت آن را به آرامی به آنها بگویید که ماشین‌ها در حال اجرا هستند.

مکان‌هایی مانند لیفت، کارگر اقتصادی گیگ، که بدون هیچ گونه کنایه‌ای نوشت، یا کامپیوتری داشت که «[Lyft] هیجان‌زده است [!] برای آزمایش تجربیات مولد جدید در محل کار [!!]».

گوگل مایل است به ما اطمینان دهد که همچنان به "نبوغ افراد واقعی" اعتقاد دارد و کار هوش مصنوعی خود را "پیشنهاد" توصیف می کند. همه اینها برای من کمی "گیزمو رفته است تا در مزرعه ای با دیگر دوستان سگش زندگی کند" است، اما حداقل، اگر شما یک مدیر فناوری اطلاعات هستید، قدرت سیاست گذاری به شما داده می شود تا آسیب را متوقف کنید.