سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Google Pixel Watch شما اکنون کنترل از راه دور بسیار بهتری برای دوربین گوشی شما است

Google Pixel Watch در حال ورود است (اعتبار تصویر: Google) Google در حال به‌روزرسانی برنامه دوربین در ساعت پیکسل است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا در تلفن Google Pixel جفت شده خود، بین حالت‌های عکاسی و فیلم‌برداری به سرعت بپرند. این شرکت هیچ تلاشی برای اطلاع رسانی به مردم در مورد این وصله انجام نداد زیرا هیچ گاه اعلام رسمی منتشر نشد. حتی در صفحه راهنمای رسمی در وب سایت پشتیبانی گوگل نیز چیزی ذکر نشده ...
ساعت گوگل پیکسل
Google Pixel Watch در حال ورود است (اعتبار تصویر: Google)

Google در حال به‌روزرسانی برنامه دوربین در ساعت پیکسل است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا در تلفن Google Pixel جفت شده خود، بین حالت‌های عکاسی و فیلم‌برداری به سرعت بپرند.

این شرکت هیچ تلاشی برای اطلاع رسانی به مردم در مورد این وصله انجام نداد زیرا هیچ گاه اعلام رسمی منتشر نشد. حتی در صفحه راهنمای رسمی در وب سایت پشتیبانی گوگل نیز چیزی ذکر نشده است. ما فقط پس از کشف آن توسط 9To5Google در مورد این می دانیم. طبق گزارش آنها، کاربران می توانند ابتدا با باز کردن منوی تنظیمات، به بخش حالت های جدید دسترسی پیدا کنند. ضربه زدن روی منوی فرعی به شما امکان می دهد ببینید که اکنون چه چیزی را در آن نگه می دارد. در مجموع، شش ایالت جداگانه آماده فعال شدن در هر زمان وجود دارد.

Night Sight به شما امکان می دهد در نور کم عکس بگیرید. پرتره، همانطور که از نامش مشخص است، به کاربران امکان می‌دهد عکس‌هایی را در یک تراز عمودی بگیرند. عکس حالت اصلی عکس گرفتن شم است. ویدئو کنترل زمان ضبط فیلم را ارائه می دهد. Slow Motion برای فیلمبرداری با حرکت آهسته است. همانطور که گوگل توضیح می دهد تایم لپس راهی را در اختیار افراد قرار می دهد تا مانند غروب خورشید، تغییراتی را که آهسته اتفاق می افتد ثبت کنند.

چیزهای نسبتاً ابتدایی است، اما سطح خوبی از ابزار را ارائه می دهد که Pixel Watch قبلاً نداشت. قبل از این، اگر می‌خواهید بین حالت‌های مختلف جابجا شوید، باید اپلیکیشن Camera را روی گوشی خود باز می‌کردید. Pixel Watch فقط می تواند برای تنظیم تایمر یا جابجایی تغذیه دوربین از لنز جلو به عقب و بالعکس استفاده شود. وقتی صحبت از تایمر شد، این پچ اکنون به مالکان اجازه می دهد طول تایمر مذکور را از سه ثانیه به 10 افزایش دهند.

سوالات ماندگار

از آنجایی که گوگل اعلامیه درستی نداده است، ما چندین سوال داریم. یعنی آیا این به‌روزرسانی منحصر به گوشی‌های پیکسل است؟ 9To5Google به مشاهده حالت‌های مشابه در Pixel Fold اشاره می‌کند، اما در مورد سایر دستگاه‌های همراه اندروید چیزی نمی‌گویند. سایت خبری Android Police معتقد است که شما باید یک گوشی پیکسل داشته باشید، اما کاملاً مطمئن نیست.

ما با غول فناوری تماس گرفتیم و خواستیم توضیحی در مورد انتشار بدهیم: آیا پیکسل واچ 2 همان تغییرات را دریافت خواهد کرد و آیا ارتقاء به طور گسترده در دسترس خواهد بود؟

مشخص نیست که آیا این چیزی است که همه واحدها دریافت خواهند کرد یا اینکه این چیزی منحصر به فرد منتخب است. احتمالاً دومی است زیرا 9To5Google ادعا می کند که تغییرات در دسامبر گذشته به عنوان بخشی از وصله دوربین پیکسل 9.2 آغاز شده است. مشکل این بود که تا همین اواخر کسی از آن خبر نداشت. راه اندازی نسبتاً گیج کننده بوده است، پس به محض شنیدن این خبر، این داستان را به روز خواهیم کرد.

تا آن زمان، راهنمای TechRadar را در مورد بهترین ساعت های هوشمند برای سال 2024 تحلیل کنید.

شما هم ممکن است دوست داشته باشید

مشارکت کننده

سزار کادناس چندین سال است که در مورد صنعت فناوری می نویسد و در زمینه لوازم الکترونیکی مصرفی، دستگاه های سرگرمی، ویندوز و صنعت بازی تخصص دارد. اما او همچنین علاقه زیادی به گوشی‌های هوشمند، پردازنده‌های گرافیکی و امنیت سایبری دارد.

خبرکاو