سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Google Photos Magic Editor تصاویر شما را با هوش مصنوعی اصلاح می کند

ihnaa.png
Google Photos برای مدت طولانی به لطف استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین اجازه ویرایش عکس‌ها را داده است، اغلب به روش‌های جادویی. همانطور که گوگل به مرحله طبیعی بعدی یعنی هوش مصنوعی مولد می رود، Google Photos یکی از ابزارهایی است که در نتیجه فوق العاده می شود.دیگر اخبارQuordle today – نکات و پاسخ‌ها برای چهارشنبه، ۲۶ آوریل (بازی شماره ۴۵۷) در Google I/O 2023، این شرکت اعلام کرد که Google Photos یک "تجربه ویرایش ...

لوگوی Google Photos.

Google Photos برای مدت طولانی به لطف استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین اجازه ویرایش عکس‌ها را داده است، اغلب به روش‌های جادویی. همانطور که گوگل به مرحله طبیعی بعدی یعنی هوش مصنوعی مولد می رود، Google Photos یکی از ابزارهایی است که در نتیجه فوق العاده می شود.

در Google I/O 2023، این شرکت اعلام کرد که Google Photos یک "تجربه ویرایش آزمایشی" جدید به نام Magic Editor دریافت می کند که به شما امکان می دهد بدون نیاز به تجربه ویرایش، ویرایش های پیچیده ای را روی عکس ها انجام دهید.

برخی از کارهایی که گوگل قادر به انجام آنها است، کارهایی است که گوگل قبلاً آنها را به خوبی انجام می داد، اما با هوش مصنوعی مولد حتی بهتر انجام می دهد. برای مثال، می‌تواند عناصری را از عکس‌ها حذف کند، مانند بمب‌افکن‌های عکس در پس‌زمینه. این کار را می‌توان با استفاده از Magic Eraser انجام داد، اما اکنون، به جای استفاده از همان ترفندهای مهمانی AI/ML که Google برای مدت طولانی استفاده می‌کرده است، یک هوش مصنوعی مولد به سبک Stable Diffusion جاهای خالی را پر می‌کند.

همچنین به شما امکان ویرایش های جالب دیگر را می دهد. می‌تواند چیزهایی را از خودتان حذف کند، و می‌توانید عناصر و سوژه‌ها، مانند یک فرد، را در عکس تغییر دهید. این هوش مصنوعی مولد تمام تلاش خود را می کند تا تصویر را همانطور که می خواهید تکمیل کند.

گوگل او میگوید امیدوار است «آخر امسال» این را برای کاربران پیکسل انتخاب کند.

منبع: گوگل

خبرکاو