اخبار

Google I/O 2023 خلاصه ای است – در اینجا لیستی از همه چیزهایی که اعلام شده است

در روز کلیدی Google I/O، ارائه‌دهنده جستجو و تبلیغات اینترنتی جریانی سریع از اطلاعیه‌ها را در طول کنفرانس توسعه‌دهندگان خود ارائه کرد، از جمله رونمایی‌های بسیاری از موارد اخیری که روی آنها کار می‌ کرد.

از آنجایی که ما می دانیم که شما همیشه برای تماشای یک ارائه دو ساعته وقت ندارید، تیم TechCrunch آن را پذیرفت و داستان به داستان را در مورد محصولات و ویژگی های جدید ارائه کرد. در اینجا، ما به شما بازدیدهای سریع از بزرگترین اخبار از سخنرانی اصلی را همانطور که اعلام کردند، ارائه می دهیم، همه در یک فهرست آسان برای هضم و به راحتی قابل مشاهده است. در اینجا می رویم:

نقشه های گوگل

ویژگی جدید نمای همه جانبه گوگل برای مسیرها

اعتبار تصویر: گوگل

Google Maps از ویژگی جدید «نمای همه جانبه برای مسیرها» در شهرهای منتخب رونمایی کرد. ویژگی جدید تمام اطلاعاتی را که کاربر ممکن است به آن نیاز داشته باشد، از جمله جزئیات شبیه سازی ترافیک، خطوط دوچرخه، تقاطع های پیچیده، پارکینگ و موارد دیگر را در یک مکان به ارمغان می آورد. ادامه مطلب

Magic Editor و Magic Compose

اعتبار تصویر: گوگل

ما همیشه می‌خواهیم چیزی را در مورد عکسی که به تازگی گرفته‌ایم تغییر دهیم، و اکنون ویژگی Magic Editor Google برای ویرایش‌های پیچیده‌تر در بخش‌های خاص عکس‌ها - به عنوان مثال، پیش‌زمینه یا پس‌زمینه - از هوش مصنوعی بهره می‌برد و می‌تواند شکاف‌ها را پر کند. عکس و یا حتی سوژه را برای عکسی با کادر بهتر تغییر موقعیت دهید. آن را تحلیل کنید.

همچنین یک ویژگی جدید به نام Magic Compose وجود دارد که امروزه به نمایش گذاشته شده است که نشان می دهد از آن برای پیام ها و مکالمات برای بازنویسی متون در سبک های مختلف استفاده می شود. سارا می‌نویسد: «برای مثال، این ویژگی می‌تواند پیام را مثبت‌تر یا حرفه‌ای‌تر کند، یا می‌توانید با آن لذت ببرید و پیام را طوری به نظر برسانید که «توسط نمایشنامه‌نویس مورد علاقه‌تان، معروف به شکسپیر نوشته شده است». ادامه مطلب

پالم ۲

اعتبار تصویر: گوگل

فردریک نگاه شما را به PaLM 2، جدیدترین مدل زبان بزرگ گوگل (LLM) دارد. او می نویسد: «PaLM 2 ابزار به روز شده چت Bard گوگل، رقیب این شرکت برای ChatGPT OpenAI را قدرت می دهد و به عنوان مدل پایه برای بسیاری از ویژگی های هوش مصنوعی جدید که شرکت امروز اعلام می کند، عمل می کند. PALM 2 همچنین اکنون دارای پشتیبانی بهبود یافته برای نوشتن و اشکال زدایی کد است. بیشتر در اینجا. همچنین، کایل با نگاهی انتقادی تر به مدل از دریچه یک مقاله تحقیقاتی تألیف شده توسط گوگل، به تحلیل عمیق تری در PalM 2 می پردازد.

بارد باهوش تر می شود

خبر خوب: گوگل نه تنها فهرست انتظار خود را برای Bard حذف می کند و آن را به زبان انگلیسی در بیش از ۱۸۰ کشور و منطقه در دسترس قرار می دهد، بلکه در حال راه اندازی پشتیبانی از ژاپنی و کره ای با هدف پشتیبانی از ۴۰ زبان در آینده نزدیک است. همچنین توانایی بارد برای نمایش تصاویر در پاسخ‌هایش جدید است. اطلاعات بیشتر. علاوه بر این، گوگل با Adobe برای برخی از قابلیت های تولید هنر از طریق Bard شریک می شود. کایل می نویسد که «کاربران Bard می توانند تصاویر را از طریق Firefly تولید کنند و سپس آنها را با استفاده از Express تغییر دهند. در Bard، کاربران می‌توانند از بین الگوها، فونت‌ها و تصاویر موجود و همچنین سایر دارایی‌های کتابخانه Express انتخاب کنند.

فضای کار

نمادهای Google Workspace

اعتبار تصویر: TechCrunch

مجموعه Workspace گوگل نیز با گفت ن تولید خودکار جدول (اما نه فرمول) در Sheets و ایجاد تصویر در Slides و Meet، از هوش مصنوعی بهره می برد تا هوشمندتر شود. در ابتدا، جدول خودکار ساده‌تر است، اگرچه فردریک اشاره می‌کند که در مورد استفاده از هوش مصنوعی برای ایجاد فرمول‌ها چیزهای بیشتری وجود دارد. آپشن های جدید Slides و Meet شامل توانایی تایپ کردن نوع تصویرسازی مورد نظرتان است و هوش مصنوعی آن تصویر را ایجاد می‌کند. به طور خاص برای Google Meet، این به معنای پس‌زمینه‌های سفارشی است. بیشتر تحلیل کنید.

MusicLM

Google MusicLM

اعتبار تصویر: گوگل

MusicLM ابزار آزمایشی جدید هوش مصنوعی گوگل است که متن را به موسیقی تبدیل می کند. کایل می‌نویسد که برای مثال، اگر میزبان یک مهمانی شام هستید، می‌توانید به سادگی تایپ کنید «جاز روحی برای یک مهمانی شام» و از ابزار بخواهید چندین نسخه از آهنگ را ایجاد کند. ادامه مطلب

جستجو کردن

جستجوی گوگل دو ویژگی جدید دارد که شامل درک بهتر محتوا و زمینه تصویری است که کاربر در نتایج جستجو مشاهده می کند. سارا گزارش می‌دهد که این شامل اطلاعات بیشتر با ویژگی «درباره این تصویر» و نشانه‌گذاری جدید در خود فایل است که به تصاویر اجازه می‌دهد به عنوان «تولید شده توسط هوش مصنوعی» برچسب‌گذاری شوند. هر دوی اینها امتداد کارهایی هستند که در حال حاضر در حال انجام است، اما به منظور ارائه شفافیت بیشتر در مورد "معتبر بودن تصویر یا ایجاد شده توسط هوش مصنوعی" است، البته نه همه چیز برای رسیدگی به مشکل بزرگتر اطلاعات نادرست تصویر هوش مصنوعی. .

عایشه اطلاعات بیشتری در مورد جستجو دارد، از جمله اینکه گوگل در حال آزمایش حالت مکالمه مبتنی بر هوش مصنوعی است و این تجربه را اینگونه توصیف می کند: «کاربران مراحل پیشنهادی بعدی را هنگام انجام جستجو می بینند و یک عکس فوری مبتنی بر هوش مصنوعی از اطلاعات کلیدی را به همراه پیوندها نمایش می دهند. برای حفاری عمیق تر وقتی روی مرحله بعدی پیشنهادی ضربه می‌زنید، «جستجو» شما را به حالت مکالمه جدیدی می‌برد، جایی که می‌توانید از Google درباره موضوعی که در حال تحلیل آن هستید بیشتر بپرسید. متن از سؤالی به سؤال دیگر منتقل خواهد شد.»

به گفته گوگل، همچنین یک فیلتر جدید «چشم انداز» معرفی شد که به‌زودی در بالای برخی از نتایج جستجو خواهیم دید، زمانی که نتایج «از تجربیات دیگران سود ببرند». به عنوان مثال، پست‌ها در تابلوهای بحث، سایت‌های پرسش و پاسخ و پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی، از جمله مواردی که ویدیو دارند. سارا می نویسد، فکر کنید که برای یافتن پیوندهای Reddit یا ویدیوهای YouTube راحت تر باشید.

شخص همکار و زیردست

اعتبار تصویر: گوگل

دارل نگاه شما را به ابزار جدیدی به نام Sidekick دارد که امروز رونمایی شد و نوشت که این ابزار برای کمک به ارائه اعلان‌های بهتر طراحی شده است، به طور بالقوه چیزی را که مردم قرار است بتوانند در کل حلقه هوش مصنوعی مولد به بهترین شکل انجام دهند، غصب کنند. پانل Sidekick در یک پانل جانبی در Google Docs زندگی می کند و "به طور مداوم درگیر خواندن و پردازش کل سند شما در حین نوشتن است، و پیشنهادات متنی را ارائه می دهد که به طور خاص به آنچه نوشته شده اید اشاره می کند."

کدی

ما نام ابزار جدید تکمیل کد و تولید کد گوگل، Codey را دوست داریم. این بخشی از تعدادی از ابزارهای کدنویسی مبتنی بر هوش مصنوعی است که امروز راه اندازی شده است و همچنین پاسخ گوگل به Copilot GitHub است، یک ابزار چت که برای پرسیدن سوالات در مورد کدنویسی استفاده می شود. Codey به طور خاص برای رسیدگی به درخواست‌های مربوط به کدنویسی آموزش دیده است و همچنین برای رسیدگی به سؤالات مربوط به Google Cloud به طور کلی آموزش دیده است. ادامه مطلب

Google Cloud

یک ماشین مجازی ابررایانه جدید A3 در شهر وجود دارد. رون می نویسد که «این A3 به منظور رسیدگی به نیازهای قابل توجه این موارد استفاده تشنه منابع ساخته شده است» و بیان کرد که A3 «به پردازنده‌های گرافیکی H100 NVIDIA مجهز است و آن را با یک مرکز داده تخصصی ترکیب می‌کند تا قدرت محاسباتی بسیار زیادی را با قدرت بالا به دست آورد. توان عملیاتی و تأخیر کم، همه آن‌چه پیشنهاد می‌کند قیمت معقولی‌تر از آن چیزی است که معمولاً برای چنین بسته‌ای پرداخت می‌کنید.»

تصویر در Vertex

گوگل همچنین مدل‌های هوش مصنوعی جدیدی را معرفی کرد که به سمت Vertex AI، سرویس هوش مصنوعی کاملاً مدیریت شده خود، از جمله مدل تبدیل متن به تصویر به نام Imagen، حرکت می‌کنند. کایل می نویسد که Imagen نوامبر گذشته از طریق برنامه AI Test Kitchen گوگل پیش نمایش داده شد. این می تواند تصاویر را تولید و ویرایش کند و همچنین برای تصاویر موجود زیرنویس بنویسد.

دستگاه من را پیدا کن

اعتبار تصویر: TechCrunch

گوگل با همکاری اپل و گوگل در مورد اقدامات ایمنی ردیاب بلوتوث و مشخصات جدید، مجموعه ای از پیشرفت های خود را در شبکه Find My Device خود، از جمله هشدارهای پیشگیرانه در مورد ردیاب های ناشناس که با شما با شما سفر می کنند با پشتیبانی از AirTag اپل و دیگران معرفی کرد. . برخی از ویژگی های جدید شامل اطلاع رسانی به کاربران در صورت شناسایی ردیاب ناشناخته در حال حرکت با آنها و همچنین اتصال با سایر ردیاب های بلوتوث است. هدف گوگل از این به‌روزرسانی‌ها، «ارائه افزایش ایمنی و امنیت برای پایگاه‌های کاربری مربوطه خود با ایجاد این هشدارها در سراسر پلتفرم‌ها به روشی یکسان است - به‌عنوان مثال، کاری که اپل برای ایمن‌تر کردن AirTag‌ها پس از گزارش‌هایی که از آنها استفاده می‌شد انجام داد. سارا می نویسد که برای تعقیب به دستگاه های اندرویدی نیز راه پیدا می کند.

پیکسل ۷a

اعتبار تصویر: گوگل

Pixel 7a گوگل از ۱۱ می با قیمت ۱۰۰ دلار کمتر از Pixel 7 (499 دلار) به فروش می رسد. مانند Pixel 6a، دارای صفحه نمایش ۶.۱ اینچی در مقابل پیکسل ۷ ۶.۴ اینچی است. همچنین در هند عرضه شد. وقتی صحبت از دوربین به میان می‌آید، تراکم پیکسلی کمی بالاتر دارد، اما برایان گفت: «من واقعاً برای انعطاف‌پذیری و زوم ۷ پرو تنگ شده‌ام، اما توانستم با دوربین‌های ۷a عکس‌های خوبی از اطراف محله‌ام بگیرم.» تراشه جدید آن ویژگی هایی مانند Face Unblur و Super Res Zoom را فعال می کند. تفکیک کامل را در اینجا بیابید.

پروژه Tailwind

این نام‌ها بیشتر شبیه یک مأموریت مخفی دولتی به نظر می‌رسد، اما از نظر Google، Project Tailwind یک ابزار نوت‌بوک مجهز به هوش مصنوعی است که با هدف گرفتن یادداشت‌های آزاد کاربر و سازمان‌دهی و خلاصه‌سازی خودکار آن‌ها ساخته شده است. این ابزار از طریق Labs، مرکز تازه سازی شده گوگل برای محصولات آزمایشی در دسترس است. نحوه کار به این صورت است: کاربران فایل‌ها را از Google Drive انتخاب می‌کنند، سپس Project Tailwind یک مدل هوش مصنوعی خصوصی با تخصص در آن اطلاعات، همراه با یک رابط شخصی‌سازی شده طراحی شده برای کمک به غربال کردن یادداشت‌ها و اسناد ایجاد می‌کند. آن را تحلیل کنید.

والپیپرهای مولد هوش مصنوعی

اکنون که آن Pixel 7a جدید را در دست دارید، باید آن را زیبا کنید! گوگل در پاییز امسال تصاویر پس زمینه هوش مصنوعی تولید می کند که کاربران اندروید را قادر می سازد به درخواست های پیشنهادی برای توصیف دیدگاه شما پاسخ دهند. این ویژگی از مدل های انتشار متن به تصویر گوگل برای تولید تصاویر پس زمینه جدید و اصلی استفاده می کند و پالت رنگ سیستم اندروید شما به طور خودکار با کاغذدیواری انتخابی شما مطابقت خواهد داشت. بیشتر در اینجا.

از سیستم عامل ۴ استفاده کنید

ساعت هوشمند Google WearOS در Google I/O 2023 معرفی شد

Google نسخه بعدی سیستم عامل ساعت هوشمند خود، Wear OS 4 را معرفی کرد. آنچه که شما متوجه آن خواهید شد: بهبود عمر باتری و عملکرد و آپشن های جدید دسترسی مانند تبدیل متن به گفتار. توسعه دهندگان همچنین ابزارهای جدیدی برای ساخت واچ فیس های جدید Wear OS و انتشار آنها در Google Play دارند. مراقب Wear OS 4 باشید تا اواخر امسال عرضه شود. ادامه مطلب همچنین، برنامه‌ها و چیزهای سرگرم‌کننده دیگری نیز برای ساعت‌های هوشمند ارائه می‌شوند، از جمله بهبودهایی در مجموعه پیشنهادات آن، مانند Gmail، Calendar و غیره، اما همچنین به‌روزرسانی‌هایی از WhatsApp، Peloton و Spotify.

مترجم جهانی

اعتبار تصویر: گوگل

همچنین امروز رونمایی شد که گوگل در حال آزمایش یک سرویس ترجمه قدرتمند جدید است که ویدیو را به زبان جدیدی قرار می دهد و در عین حال لب های گوینده را با کلماتی که هرگز صحبت نکرده است همگام می کند. دیوین می نویسد: «مترجم جهانی» به عنوان «نمونه ای از چیزی که اخیراً با پیشرفت های هوش مصنوعی امکان پذیر شد، اما همزمان خطرات جدی را ارائه می دهد که باید از همان ابتدا با آنها در نظر گرفته شود، نشان داده شد. نحوه کار به این صورت است: سرویس "تجربی" یک ویدیوی ورودی می گیرد، در این مورد یک سخنرانی از یک دوره آنلاین که در اصل به زبان انگلیسی ضبط شده است، سخنرانی را رونویسی می کند، آن را ترجمه می کند، گفتار (سبک و لحن منطبق بر آن) را در آن زبان بازسازی می کند، و سپس ویدیو را طوری ویرایش می کند که لب های گوینده بیشتر با صدای جدید مطابقت داشته باشد. بیشتر در این مورد.

تبلت پیکسل

اعتبار تصویر: گوگل

شما می‌دانستید که در راه است، و ما می‌توانیم تأیید کنیم که تبلت پیکسل بالاخره آمد. در حالی که برایان فکر می کرد رابط کاربری شبیه به یک "نست هوم هاب غول پیکر" است، از داک و طراحی آن خوشش آمد.

و از آنجایی که تبلت‌ها عمدتاً در خانه استفاده می‌شوند، برایان خاطرنشان می‌کند که تبلت پیکسل «فقط یک تبلت نیست، بلکه یک کنترل‌کننده/هاب خانه هوشمند، یک دستگاه کنفرانس از راه دور و یک دستگاه پخش ویدئو است. این برنامه جایگزین تلویزیون شما نخواهد شد، اما مطمئناً انتخاب خوبی برای تماشای برخی از YouTube است. بیشتر اینجا را تحلیل کنید.

Pixel Fold

اعتبار تصویر: گوگل

یکی از اعلان‌های بزرگی که قبلاً توسط برایان منتشر شده است، این است که گوگل از ۴ می (معروف به روز "مای چهارم با شما باشد") برای رونمایی از تلفن تاشو پیکسل استفاده کرده است. در داستانی جدید، برایان به عمق گوشی تلفن می پردازد که به گفته او گوگل پنج سال است روی آن کار کرده است.

او همچنین خاطرنشان می‌کند که «سس مخفی واقعی در تجربه Pixel Fold، بدون تعجب، نرم‌افزار است. .. تداوم برنامه هنگام جابه‌جایی بین صفحه‌نمایش خارجی و داخلی کاملاً یکپارچه است و به شما امکان می‌دهد با تغییر اندازه صفحه‌نمایش، جایی را که رها کرده‌اید انتخاب کنید. به طور طبیعی، گوگل محبوب ترین برنامه های شخص ثالث خود را برای تجربه صفحه نمایش بزرگ، از جمله جیمیل و یوتیوب، بهینه کرده است. ادامه مطلب را اینجا بخوانید.

Firebase

Firebase، پلتفرم پشتیبان به عنوان یک سرویس Google برای توسعه دهندگان برنامه، دارای برخی آپشن های جدید است، از جمله گفت ن افزونه‌های هوش مصنوعی با استفاده از API PalM Google و باز کردن بازار افزونه Firebase برای توسعه‌دهندگان بیشتر.

فروشگاه Play گوگل کمی عشق هوش مصنوعی را دریافت می کند

سارا و فردریک با یکدیگر همکاری کردند تا در مورد روش‌های جدیدی که توسعه‌دهندگان می‌توانند از هوش مصنوعی Google برای ساخت و بهینه‌سازی برنامه‌های اندرویدی خود برای Play Store در کنار تعدادی ابزار دیگر برای افزایش مخاطبان برنامه‌شان از طریق مواردی مانند ترجمه خودکار و سایر تلاش‌های تبلیغاتی استفاده کنند، گزارش دهند.

ویژگی ها و به روز رسانی های جدید عبارتند از:

نوشتن فهرست‌های فروشگاه Play : با استفاده از مدل PalM 2 Google، «تمام توسعه‌دهندگان باید انجام دهند این است که چند دستور (مخاطبان، موضوع کلیدی، و غیره) را پر کنند و سیستم پیش‌نویسی تولید می‌کند که می‌توانند آن را به دلخواه ویرایش کنند. "

خلاصه تحلیل برنامه : "اما در حال حاضر فقط به زبان انگلیسی و فقط برای نظرات مثبت موجود است. "

گروه‌های فهرست فروشگاه : در کنار فهرست‌های فروشگاهی سفارشی که Google سال گذشته راه‌اندازی کرد، گروه‌های فهرست فروشگاه با سفارشی‌سازی فهرست پایه و نادیده گرفتن عناصر خاص ایجاد می‌شوند.

محتوای تبلیغاتی : «فروشگاه Play اکنون رویدادهای درون برنامه‌ای را در مکان‌های جدید شامل می‌شود، از جمله از طریق اعلان‌های فروشگاه Play، بخش «برای شما» در برگه‌های برنامه‌ها و بازی‌ها در برنامه Play Store، در نتایج جستجوی فروشگاه Play، در زیر جستجو. نتایج برای یک برنامه خاص بر اساس عنوان آن، و حتی در خود صفحه جستجو، قبل از تایپ یک درخواست، بالاتر از سایر توصیه‌ها.

بیشتر اینجا را تحلیل کنید.

توسعه دهندگان همچنین ویژگی های امنیتی جدیدی دارند

سارا می‌نویسد که علاوه بر این که Play Store به‌روزرسانی‌های هوش مصنوعی را دریافت می‌کند، توسعه‌دهندگان نیز اکنون آپشن های امنیتی و حریم خصوصی جدیدی برای بازی کردن دارند. برخی از این موارد شامل نسخه بتای جدید برنامه Play Console و تغییرات در بخش ایمنی داده در فروشگاه Play است.

در همین حال، کاربران Play Store می‌توانند درخواست‌هایی را برای به‌روزرسانی برنامه‌های خود دریافت کنند که توسعه‌دهندگان می‌توانند در صورت خراب شدن برنامه‌شان، آن‌ها را حذف یا به‌طور خودکار دریافت کنند. بیشتر در اینجا.

Health Connect

Google Health Connect نشان داده شده است

اعتبار تصویر: گوگل

Health Connect، پلتفرم Google برای ذخیره داده‌های سلامتی، ممکن است در حال حاضر در نسخه بتا باشد، اما عایشه می‌نویسد که با انتشار اندروید ۱۴ در اواخر امسال، می‌توانید آن را بخشی از اندروید و دستگاه‌های تلفن همراه مشاهده کنید.

برخی از آپشن های سرگرم‌کننده شامل مسیرهای ورزشی جدید هستند تا بتوانید نقشه‌های محل دویدن را به اشتراک بگذارید، راهی آسان‌تر برای ثبت چرخه‌های قاعدگی و اشتراک‌گذاری کنترل‌ها. علاوه بر این، MyFitnessPal اکنون با Health Connect یکپارچه شده است و به کاربران مبتلا به دیابت نوع ۱ و نوع ۲ امکان دسترسی به داده های گلوکز در برنامه MyFitnessPal را می دهد. ادامه مطلب

ابزارهای توسعه دهنده بیشتر

Android Studio با استفاده از Android Studio Hedgehog، یک تجربه مکالمه جدید برای کمک به توسعه‌دهندگان در نوشتن کد و رفع اشکال‌ها و پاسخ به سوالات عمومی‌تر کدنویسی، هوش مصنوعی را دریافت می‌کند. آن را تحلیل کنید.

ML Hub یک مقصد جدید برای توسعه دهندگانی است که می خواهند راهنمایی های بیشتری در مورد نحوه آموزش و استقرار مدل های ML خود دریافت کنند، فرقی نمی کند در مراحل اولیه حرفه هوش مصنوعی خود باشند یا متخصصان باتجربه. این ابزار دارای یک جعبه ابزار از موارد استفاده رایج است که گوگل قصد دارد در آینده به طور منظم آن را به روز کند و به آن اضافه کند. بیشتر در اینجا.

همچنین قابلیت‌های جدیدی برای طراحی صفحه‌های ساعت Wear OS وجود دارد.

بیش از ۱ میلیون برنامه مبتنی بر Flutter منتشر شده است. چارچوب برنامه چند پلت فرم منبع باز تغییراتی را مشاهده خواهد کرد که شامل ادغام آسان تر اجزای Flutter در برنامه های وب موجود می شود.

پروژه استارلاین

اعتبار تصویر: گوگل

گوگل از آخرین نمونه اولیه پروژه استارلاین، غرفه ویدئو کنفرانس از راه دور سه بعدی خود رونمایی کرد. برایان خاطرنشان می کند که بزرگترین تغییرات شامل سخت افزار کمتر، به عنوان مثال، دوربین کمتر، و تکیه بیشتر به هوش مصنوعی و ML برای تولید تصاویر سه بعدی است. بیشتر در اینجا.

تجربه ماشین متصل

ربکا و کرستن با هم همکاری کردند تا همه اخبار خودرو را از کنفرانس امروز برای شما بیاورند، پس بیایید به این موضوع بپردازیم:

اولین مجموعه ای از ویژگی ها و خدمات جدید برای اتومبیل ها، از جمله کنفرانس ویدیویی، بازی و یوتیوب است. آنها می نویسند که «این شرکت از دو مسیر وارد خودرو شده است: Android Auto، برنامه ای که بر روی تلفن کاربر اجرا می شود و به صورت بی سیم با آن ارتباط برقرار می کند و مسیریابی، پارکینگ، رسانه و پیام رسانی را به سیستم اطلاعات سرگرمی خودرو پروژه می دهد و گوگل ساخته شده است. in، که توسط سیستم عامل Android Automotive آن ارائه می شود و خدمات Google را مستقیماً در خودرو ادغام می کند. سیستم عامل Android Automotive از سیستم عامل متن باز تلفن همراه خود که بر روی لینوکس اجرا می شود، الگوبرداری شده است. اما به جای استفاده از گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها، گوگل آن را تغییر داد تا خودروسازان بتوانند از آن در خودروهای خود استفاده کنند.

به‌روزرسانی‌هایی برای Android Auto که شامل کنفرانس از نام‌های دلخواه شما، مانند Cisco، Zoom و Microsoft است.

گفت ن YouTube به خودروهای بیشتر، با شروع Polestar.

درباره Google I/O 2023 در TechCrunch بیشتر بخوانید

خبرکاو

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *