سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Google Bard می تواند به زودی به Gemini تبدیل شود و در برنامه های بیشتری ظاهر شود

بارد ممکن است مدت طولانی تری بارد نباشد (اعتبار تصویر: AdriaVidal Via Shutterstock) ربات چت هوش مصنوعی Google Bard یکی از سریع‌ترین برنامه‌های در حال تکامل در مجموعه Google در حال حاضر است – و به نظر می‌رسد که نام تجاری آن نیز در شرف تکامل است و گوگل قرار است نام آن را به جمینی تغییر دهد. این از توسعه‌دهنده Dylan Roussel (از طریق Engadget ) است که ظاهراً فهرست ی ...
Bard AI یک چت بات هوش مصنوعی مولد مکالمه <a href= است که توسط گوگل به عنوان پاسخی به ChatGPT توسعه یافته است. لوگوی سه بعدی جدا شده روی سطح و کپی" class=" block-image-ads hero-image" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/caBse9FshggzUAGoJ6u5wX-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/caBse9FshggzUAGoJ6u5wX-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/caBse9FshggzUAGoJ6u5wX-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/caBse9FshggzUAGoJ6u5wX-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/caBse9FshggzUAGoJ6u5wX-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/caBse9FshggzUAGoJ6u5wX-1200-80.jpg 1200w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/caBse9FshggzUAGoJ6u5wX-1920-80.jpg 1920w" sizes="(min-width: 1000px) 600px, calc(100vw - 40px)" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/caBse9FshggzUAGoJ6u5wX.jpg">
بارد ممکن است مدت طولانی تری بارد نباشد (اعتبار تصویر: AdriaVidal Via Shutterstock)

ربات چت هوش مصنوعی Google Bard یکی از سریع‌ترین برنامه‌های در حال تکامل در مجموعه Google در حال حاضر است – و به نظر می‌رسد که نام تجاری آن نیز در شرف تکامل است و گوگل قرار است نام آن را به جمینی تغییر دهد.

این از توسعه‌دهنده Dylan Roussel (از طریق Engadget ) است که ظاهراً فهرست ی از به‌روزرسانی‌های Google Bard را پیدا کرده است. تاریخ آن چهارشنبه آینده، 7 فوریه است، و تغییر عنوان این است که Bard به Gemini تغییر نام خواهد داد.

Google Gemini نام نسل بعدی مدل هوش مصنوعی است که در حال حاضر به Bard قدرت می‌دهد، پس به نوعی منطقی است که از شر یکی از نام‌ها خلاص شویم. همچنین توجه داشته باشید: ظاهراً یک برنامه اختصاصی اندروید نیز وجود دارد، حداقل در ایالات متحده.

Gemini برای Android با برنامه‌هایی از جمله Gmail، Google Maps و YouTube مطابق متن به‌روزرسانی یکپارچه می‌شود. اگر از آیفون استفاده می‌کنید، گوگل او میگوید که می‌توانید Gemini را از طریق برنامه موجود Google برای iOS امتحان کنید.

Google یک تغییرات جدید برای Bard اضافه کرد، و - اوه پسر - این یک تغییرات بزرگ است! در دسترس بودن در کانادا عالی است! گفت: من واقعاً محدودیت های برنامه را درک نمی کنم. این برای کسی که در اروپا زندگی می کند ناامید کننده است. اوه اتفاقا... https://t.co/xM2snHVYJ9 واقعی است. pic.twitter.com/QKgKrRjmM4 3 فوریه 2024

پیام را دریافت کنید

نکته دیگر از این نشت این است که یک ردیف اشتراک پولی به نام Gemini Advanced معرفی می شود. این قبلاً شایعه شده بود ، و به این معنی است که گوگل با OpenAI و ChatGPT مطابقت خواهد داشت در داشتن سطوح ربات هوش مصنوعی رایگان و پولی.

با صحبت از شایعات قبلی، مشاور @AssembleDebug (از طریق Android Police ) یک صفحه تماس برای Bard (به زودی Gemini) در Google Messages پیدا کرده است - ایده این است که شما می توانید با هوش مصنوعی درست مانند هر مخاطب دیگری چت کنید.

صفحه جزئیات تماس ربات Bard AI در Google Messages در به‌روزرسانی‌های بتا قبلی که فقط نشان‌واره و نام را نشان می‌داد خالی بود.#Google #Android #AI #GoogleMessages #Bard pic.twitter.com/ADmlNSKNnF ۲ فوریه ۲۰۲۴

نکاتی در مورد این ادغام اولین بار در ماه گذشته ظاهر شد ، و این چیزی است که برنامه هایی مانند Snapchat قبلا انجام داده اند. به نظر می رسد که اکثر برنامه ها در نهایت با دستیار هوش مصنوعی گوگل در جایی در آنها قرار می گیرند.

همه اینها هنوز تایید نشده است، اما به نظر می رسد که می توانیم در یکی از بزرگترین هفته های پروژه های هوش مصنوعی گوگل تا کنون باشیم. در مورد اپل ، انتظار داریم که که اواخر امسال با عرضه iOS 18 از تلاش‌های هوش مصنوعی خود رونمایی کند.

شما هم ممکن است دوست داشته باشید

مشارکت کننده آزاد

دیو یک روزنامه نگار مستقل در زمینه فناوری است که بیش از دو دهه در مورد ابزارها، برنامه ها و وب می نویسد. در استوکپورت، انگلستان، در TechRadar او را خواهید دید که اخبار، ویژگی‌ها و بررسی‌ها را پوشش می‌دهد، به‌ویژه برای تلفن‌ها، تبلت‌ها و پوشیدنی‌ها. دیوید برای اطمینان از اینکه پوشش اخبار فوری ما در تعطیلات آخر هفته بهترین است.

خبرکاو