متن خبر

Glacier در حال آموزش ربات های بازیافت با هوش مصنوعی است

Glacier در حال آموزش ربات های بازیافت با هوش مصنوعی است

شناسهٔ خبر: 457575 -
آینده بازیافت اینجاست و البته شامل ربات ها و هوش مصنوعی می شود.

ربکا هو، یکی از بنیانگذاران شرکت رباتیک Glacier، روبات‌هایی ایجاد می‌کند که به گیاهان بازیافت کمک می‌کنند تا مواد را جدا کرده و خوب بازیافت کنند.

پیش از این، دسته‌بندی مواد قابل بازیافت یک کار دستی بود که انجام آن ساعت‌ها طول می‌کشید. امروزه، Glacier از دوربین‌های هوش مصنوعی استفاده می‌کند تا ربات‌ها بتوانند مواد قابل بازیافت را بهتر شناسایی کنند. هو بيان کرد که آموزش ربات ها برای تشخیص مواد شبیه به آموزش به کودک نوپا است که چگونه دو چیز را از هم متمایز کند. او به Found گفت: "اگر شما 100، 1000، یک میلیون نمونه قوطی آلومینیومی به آنها بدهید، آنها در تطبیق الگو بسیار خوب خواهند بود."

ربات ها همچنین در مورد آنچه که نباید بلند شوند آموزش دیده اند. اینجاست که هو به ما بيان کرد که آن کیسه های نازک پلاستیکی مواد غذایی در واقع قابل بازیافت نیستند. او گفت: «این همه چیز را آلوده می کند. این موضوع جای خود را به مفهوم «دوچرخه‌سازی آرزوها» داد، که فرآیندی است که در آن شخصی چیزی را بیرون می‌اندازد بدون اینکه دقیقاً بداند متعلق به سطل زباله است یا سطل بازیافت. هو بيان کرد که این آرزوها در واقع بیشتر ضرر می رسانند تا خوب، و اگر کسی در مورد کالایی نگران است، همیشه بهتر است آن را در سطل زباله بیندازید.

و در نهایت، لحظه ای که همه منتظرش بودیم - هو همچنین به ما بيان کرد که روبات ها واقعاً نام دارند. اما باید اپیزود را گوش کنید تا ببینید برخی از روبات ها نام خود را از چه خواننده معروفی گرفته اند. از قسمت لذت ببرید!

خبرکاو

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است