متن خبر

GitHub Copilot برای تجارت اینجاست و از OpenAI برای حل نگرانی های برنامه نویسی شما استفاده می کند

GitHub Copilot برای تجارت اینجاست و از OpenAI برای حل نگرانی های برنامه نویسی شما استفاده می کند

اخبارGitHub Copilot برای تجارت اینجاست و از OpenAI برای حل نگرانی های برنامه نویسی شما استفاده می کند
شناسهٔ خبر: 266947 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

GitHub اعلام کرده است که پلتفرم Copilot آن اکنون برای همه مشاغل در دسترس است و امیدواریم کدنویسی را برای شرکت ها در هر اندازه ای ساده کند.

در میان پیشرفت‌های مختلف نسبت به تکرارهای قبلی، تقویت هوش مصنوعی قابل توجه است - GitHub ادعا می‌کند که مدل OpenAI مورد استفاده در نرم‌افزار اکنون عملکرد بهتری دارد، با بهبود 44 درصدی در پیشنهادات کدگذاری که ارائه می‌کند و همچنین از پیشنهاداتی که ممکن است آسیب‌پذیری‌های امنیتی ایجاد کند، جلوگیری می‌کند.

در ژوئن سال گذشته، گیت هاب ادعا کرد که نرخ پذیرش کد آن با آخرین ارتقاء کدکس در دسامبر 2022، 8 درصد از 27 درصد به 35 درصد افزایش یافته است.

بهبود هوش مصنوعی

GitHub همچنین ادعا می کند که توسعه دهندگان نرم افزار اکنون برنامه ها را با Copilot 55٪ سریعتر از بدون آن ایجاد می کنند. این شرکت امیدوار است که با در دسترس بودن Copilot سازمانی، این سرعت می تواند اکنون به جای افراد صرف، به نفع کل مشاغل باشد.

کسب‌وکارها می‌توانند فوراً GitHub Copilot را خریداری کرده و از آن استفاده کنند و صندلی‌هایی را به کارمندان مختلف خود اختصاص دهند - نیازی نیست که آنها کاربران فعلی GitHub باشند.

مدل هوش مصنوعی مورد استفاده از OpenAI، شرکت سازنده ChatGPT می آید. مایکروسافت مالک GitHub است و در حال سرمایه گذاری بزرگ در OpenAI است، پس مشتاق است فناوری خود را تقریباً با هر محصولی که می تواند یکپارچه کند.

هوش مصنوعی می‌تواند چندین پیشنهاد کدنویسی را در زمان واقعی ارائه دهد، درخواست‌های توسعه‌دهندگان را به صورت کد یا به زبان طبیعی درک کند، و پیشنهادات حاصله را می‌توان به راحتی پذیرفت یا رد کرد. همچنین سبک ها و ترجیحات کدنویسی افراد را می آموزد و با آنها سازگار می شود.

GitHub Copilot با طیف گسترده ای از گزینه های IDE از جمله Visual Studio، Neovim، VS Code و JetBrains کار می کند.

GitHub علاوه بر تسریع فرآیند کدنویسی، ادعاهای چشمگیر دیگری در مورد Copilot دارد. به عنوان مثال، ادعا می کند که 46٪ از کد در تمام زبان های برنامه نویسی با کمک Copilot نوشته می شود، که تنها در مورد جاوا به 61٪ افزایش می یابد.

تحقیقات انجام‌شده توسط این شرکت (در برگه جدید باز می‌شود) همچنین نشان داد که 90 درصد از توسعه‌دهندگان گفتند که با این کمک کارها را سریع‌تر انجام می‌دهند و 73 درصد ادعا کردند که به حفظ انرژی ذهنی آنها کمک می‌کند. 75 درصد نیز رضایت بیشتری را گزارش کردند و به لطف زمان صرفه‌جویی شده، می‌توانستند کارهای رضایت‌بخش‌تری انجام دهند.

با وجود اطمینان، ابزارهای هوش مصنوعی که به نوشتن کد کمک می‌کنند، از جمله Copilot، اخیراً به دلیل نرخ خطا و نگران‌کننده‌تر، نقص‌های امنیتی‌شان مورد انتقاد قرار گرفته‌اند.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است