سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Gem Security 23 میلیون دلار برای پلتفرم امنیتی ابری خود جمع آوری می کند

شرکت شناسایی و پاسخ ابری Gem Security امروز اعلام کرد که یک دور سری A 23 میلیون دلاری به رهبری GGV Capital با مشارکت IBM Ventures، Cisco و Silicon Valley CISO Investments جمع آوری کرده است. تنها در ماه فوریه بود که Gem راند ۱۱ میلیون دلاری خود را به رهبری Team8 اعلام کرد که در این دور جدید نیز شرکت کرد. چند سال پیش، تعدادی از شرکت‌ها را دیدیم که ...

شرکت شناسایی و پاسخ ابری Gem Security امروز اعلام کرد که یک دور سری A 23 میلیون دلاری به رهبری GGV Capital با مشارکت IBM Ventures، Cisco و Silicon Valley CISO Investments جمع آوری کرده است. تنها در ماه فوریه بود که Gem راند ۱۱ میلیون دلاری خود را به رهبری Team8 اعلام کرد که در این دور جدید نیز شرکت کرد.

چند سال پیش، تعدادی از شرکت‌ها را دیدیم که به‌سرعت دورهای سری A و - گاهی اوقات - سری B را ظرف چند ماه از یکدیگر تولید کردند. در بازار امروز، این امر کاملاً غیرعادی شده است. برای یک شرکت مناسب با اصول بنیادی مناسب، هنوز هم می‌توان در طول یک سال چندین دور را مطرح کرد، اگرچه سرمایه‌گذاران محتاط‌تر شده‌اند. امنیت ابری یکی از آن بازارهاست که شرکت‌ها به سرعت فناوری‌های بومی ابری را اتخاذ می‌کنند و بسیاری از زیرساخت‌های خود را به فضای ابری منتقل می‌کنند - و اغلب از ابرهای متعدد استفاده می‌کنند، که فقط طرز فکر آنها را در مورد وضعیت امنیتی خود پیچیده می‌کند.

اعتبار تصویر: Gem Security

اورن یونگر، شریک GGV Capital گفت: «با تغییر به سمت ابر، مدل عملیات امنیتی باید تکامل یابد. تیم‌های امنیتی به طور قابل اعتماد نمی‌دانند چه زمانی مورد حمله قرار می‌گیرند، چه رسد به اینکه این حملات چرا یا چگونه رخ می‌دهند. Gem یک پلت فرم منحصر به فرد ساخته است که به CISO و تیم های آنها اجازه می دهد حملات امنیتی ابری را - با زمینه و سریع - آماده، شناسایی، پاسخ و اصلاح کنند.

این شرکت که در سال ۲۰۲۲ تأسیس شد، خدمات خود را در اوایل سال جاری راه‌اندازی کرد، اما تاکنون ده‌ها شرکت از جمله غول انرژی Repsol، پلتفرم مشارکت اجتماعی OpenWeb، شرکت مراقبت‌های بهداشتی Thirty Madison، پلتفرم ویدیوی ابری Kaltura و شرکت سرمایه‌گذاری را امضا کرده است. آلن گری

"من معمولا می گویم که زمان مناسب برای جمع آوری پول یا زمانی است که فرصت دارید یا زمانی که احساس می کنید اگر این پول را جمع آوری نکنید، نمی توانید به همان سرعتی که می خواهید رشد کنید." بنیانگذار و مدیر عامل شرکت آری زیلبرشتاین به من بیان کرد وقتی از او در مورد بالا بردن دو دور خیلی کوتاه بعد از هم پرسیدم. "ترکیب این دو دلیل به ما اجازه داد و انگیزه ما را برای بالا بردن در این زمان فراهم کرد. من می‌دانم که بازارها مانند سال ۲۰۲۱ هستند. با این حال، احساس می‌کنم برای شرکت‌هایی که کشش نشان می‌دهند و نیاز بازار وجود دارد - شواهد واقعی از مشکلاتی که در حال حل شدن هستند - شرایط آسان‌تر است. آسان نیست، زیرا آسان نیست.»

اعتبار تصویر: Gem Security

او بیان کرد که سرمایه گذاران فقط به دنبال تعداد اعداد نیستند، بلکه به دنبال چیزهایی هستند که مشتریان در مورد یک شرکت می گویند.

زیلبرشتاین گفت: «تحول فناوری عظیمی در حال رخ دادن است. بسیاری از شرکت‌های امنیت ابری وجود دارند که در حال حاضر وجود دارند، اما کاری که ما در Gem انجام می‌دهیم، رسیدگی به مرحله بعدی تحول امنیت ابری است، که نه تنها به نحوه ساخت محیط‌ها به روشی امن، که پایه و اساس آن است، می‌پردازد. بسیاری از شرکت هایی که این کار را انجام می دهند. اما در واقع مرحله بعدی است که با آنچه در حال حاضر اتفاق می افتد سروکار دارد. این نه تنها محافظت از محیط و امید به بهترین است، که شروع خوبی است، بلکه تصدیق این است که اتفاقی ناگزیر رخ خواهد داد و باید مطمئن شوید که حسگرهای مناسب و ابزار مناسب برای پاسخ دادن به آن را دارید - و برای پاسخ دادن به موقع تا این تاثیر هرگز اتفاق نیفتد.»

اعتبار تصویر: Gem Security

مانند بسیاری از شرکت‌های دیگر، Gem هم اکنون به دنبال این است که چگونه می‌تواند از هوش مصنوعی مولد برای بهبود محصولات خود استفاده کند. Zilberstein اشاره کرد که تمرکز شرکت در اینجا بر کمک به تحلیلگران امنیتی است که کارآمدتر باشند و شاید برخی از کارهای خود را خودکار کنند - البته همیشه با یک انسان در حلقه.

این شرکت همچنین به دنبال افزایش قابلیت‌های پزشکی قانونی خود و گسترش خدمات زیرساختی حفاظتی به پوشش سایر پلتفرم‌ها و ادغام‌های SaaS است و در عین حال به تمرکز خود بر روی تشخیص و پاسخ وفادار باقی می‌ماند.

خبرکاو