متن خبر

Geekbench 6 با آزمایش‌های جدید که برای دستگاه‌های امروزی تطبیق داده شده است، وارد بازار می‌شود

Geekbench 6 با آزمایش‌های جدید که برای دستگاه‌های امروزی تطبیق داده شده است، وارد بازار می‌شود

اخبارGeekbench 6 با آزمایش‌های جدید که برای دستگاه‌های امروزی تطبیق داده شده است، وارد بازار می‌شود
شناسهٔ خبر: 266545 -
خبرکاو:

شرکت Primate Labs نسخه جدیدی از معیار محبوب خود را امروز معرفی کرد - Geekbench 6. این شرکت او میگوید تلفن‌ها و رایانه‌ها سریع‌تر می‌شوند، پس روش‌های قبلی اندازه‌گیری پیشرفت‌ها به سرعت قدیمی می‌شوند.

تغییرات شامل عکس‌های بزرگ‌تر، کتابخانه بزرگ‌تر تصاویر برای وارد کردن آزمایش‌ها، نمونه‌های PDF بزرگ‌تر و مدرن‌تر است. این برنامه اکنون در همه پلتفرم‌ها سنگین‌تر است، زیرا با چندین آزمایش جدید از جمله برای محو کردن پس‌زمینه در حین تماس‌های ویدیویی، فیلترهای عکس در رسانه‌های اجتماعی و تشخیص اشیا برای بارهای کاری هوش مصنوعی همراه است.

Geekbench 6 با آزمایش‌های واقعی بیشتری برای دستگاه‌های مدرن ارائه می‌شود

Geekbench 6 جدید به طور جدی تمرکز بر روی تست های CPU تک هسته ای را کاهش می دهد. Primate Labs او میگوید که تعداد هسته اصلی دیگر آنقدر مهم نیست که موارد استفاده واقعی از بخش‌های مختلف سخت‌افزار نیرو استخراج می‌کنند. یادگیری ماشین نیز در حال افزایش است، به این معنی که نتیجه CPU چند هسته ای نیز اصلاح شده است.

نتیجه نهایی فقط اضافه کردن عملکرد چهار هسته مختلف نیست. این تست‌ها چگونگی تقسیم هسته‌ها را در نمونه‌های بار کاری واقعی اندازه‌گیری می‌کنند. دنیای فناوری تلفن همراه برای مدتی هسته‌های بزرگ و کوچک را با هم ترکیب می‌کند، اما اکنون رایانه‌های رومیزی و لپ‌تاپ‌ها با این تمرین عمل کرده‌اند و Geekbench قدیمی‌تر را غیرقابل اعتماد می‌کند.

Geekbench 6Geekbench 5
Geekbench 6 • Geekbench 5

این برنامه همچنین محاسبات GPU بهتری با چارچوب های جدید و لایه های انتزاعی دارد. مقایسه بین پلتفرمی دقیق‌تری وجود خواهد داشت زیرا Primate Labs دستورالعمل‌های شتاب ML و عملکرد یکنواخت GPU را در بین پلتفرم‌ها یکپارچه کرده است.

اپلیکیشن Geekbench 6 برای اندروید، لینوکس، مک و ویندوز در دسترس خواهد بود. برای استفاده غیرتجاری رایگان خواهد ماند و به زودی در Google Play عرضه می شود.

خبرکاو

منبع

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است