سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

freeCodeCamp در حال راه اندازی یک پادکست به زبان پرتغالی است

سلام به همه! نام من نیلدا کارلا است و خوشحالم که راه اندازی پادکست جدیدمان را اعلام کنم: پادکست freeCodeCamp em Português . در این پادکست، داستان‌هایی را خواهید شنید که در جامعه توسعه‌دهندگان پرتغالی زبان تغییر ایجاد می‌کنند – که هر کدام سفر منحصر به فرد خود را دارند.دیگر اخباربیشتر بخوانیدکارت به کارت هم مشمول مالیات شدپیش بینی دوربین آیفون ۱۵: اندازه سنسور و محدوده زوم شایعه شده مهمانان ما تجربیات خود را به اشتراک ...

سلام به همه! نام من نیلدا کارلا است و خوشحالم که راه اندازی پادکست جدیدمان را اعلام کنم: پادکست freeCodeCamp em Português .

در این پادکست، داستان‌هایی را خواهید شنید که در جامعه توسعه‌دهندگان پرتغالی زبان تغییر ایجاد می‌کنند – که هر کدام سفر منحصر به فرد خود را دارند.

مهمانان ما تجربیات خود را به اشتراک خواهند گذاشت تا بتوانید یاد بگیرید، الهام بگیرید و این دانش را در زندگی خود در فناوری به کار ببرید.

برای شروع کارها به سبک، می‌خواهم اولین قسمت‌هایمان را ارائه دهم:

مارسلو پینیرو
مارسلو پینیرو (OsProgramadores)

در همان قسمت اول، از مارسلو پینیرو یاد خواهید گرفت. او بینش‌هایی را از سفر ۳۷ ساله خود در صنعت فناوری به اشتراک می‌گذارد و مهارت‌های ضروری را برای کسانی که تازه شروع به کار کرده‌اند برجسته می‌کند.

ما همچنین سفر او را در کار برای شرکت‌های بین‌المللی، روند مهاجرت به کانادا در بیش از ۲ دهه پیش، و تأثیر موج‌دار OsProgramadores بر مسیر بسیاری از حرفه‌ای‌ها تحلیل خواهیم کرد.

تصویری <a href= که به عنوان عکس پروفایل Beatriz Azevedo در X استفاده شده است. " width="400" height="400" loading="lazy">
بئاتریز آزودو (@LoremImpsu)

Beatriz که توسط Lorem Impsu به صورت آنلاین انجام می‌شود، در این قسمت یک راهنمای مطالعه برای تازه‌کاران فناوری ارائه می‌کند. ما همچنین در مورد اهمیت توجه به رفاه ذهنی و مهارت‌های نرم که در محیط‌های شرکتی بسیار ارزشمند است بحث کردیم.

سیلویا کوئیلو
سیلویا کوئیلو

سیلویا، مغز پشت برنامه Elas Programam ، پس از یک دهه مرخصی برای حضور در کنار خانواده، داستان بازگشت خود را به دنیای فناوری به اشتراک می‌گذارد.

ما در مورد چالش‌های منحصربه‌فردی که زنان در حوزه فناوری با آن‌ها روبرو هستند، اهمیت جوامع حامی، و اینکه چگونه پلتفرم‌هایی مانند لینکدین می‌توانند بازی را در ایجاد حضور دیجیتالی تغییر دهند، بحث می‌کنیم.

می‌توانید قسمت‌ها را در پلتفرم دلخواه خود، در برنامه freeCodeCamp موجود برای Android و IOS یا مستقیماً از طریق مقاله « freeCodeCamp Podcast em português » در مرورگر خود گوش دهید.

شما را در پادکست freeCodeCamp در پرتغال می بینیم

امیدواریم این قسمت‌ها دیدگاهی تازه، الهام‌بخش و درک بیشتری از دنیای فناوری در اختیار شما قرار دهند.‌

از شما دعوت می کنیم به ما بپیوندید و مشتاقانه منتظر دیدار شما هستیم.

اگر از این قسمت ها لذت بردید، لطفا پادکست را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. کمک زیادی به ما خواهد کرد.

همچنین اگر بتوانید یک تحلیل ۵ ستاره در پلتفرمی که در آن به این پادکست گوش می‌دهید، برای ما بگذارید خوشحال می‌شویم. حمایت شما برای freeCodeCamp بسیار ارزشمند است و به ما کمک می کند تا به ارائه منابع برنامه نویسی آموزشی به صورت رایگان ادامه دهیم.

کد نویسی مبارک!