متن خبر

Fitbit شما از ویژگی‌های انجمن خلاص می‌شود تا راه را برای فناوری Google باز کند

Fitbit شما از ویژگی‌های انجمن خلاص می‌شود تا راه را برای فناوری Google باز کند

اخبارFitbit شما از ویژگی‌های انجمن خلاص می‌شود تا راه را برای فناوری Google باز کند
شناسهٔ خبر: 267934 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

چندین ویژگی مبتنی بر جامعه Fitbit از 27 مارس در اندروید و iOS به صورت آفلاین در دسترس خواهند بود تا راه را برای یک برنامه جدید ارائه شده توسط Google باز کنند.

اخبار مربوط به تغییر آتی به طور غیر رسمی از طریق ایمیل انبوه برای کاربران آن منتشر شد. در آن تاریخ، «گروه‌های باز دیگر در دسترس نخواهد بود». با این حال، کاربران همچنان می توانند گروه های بسته را با دوستان خود یا سایر کاربران در انجمن های انجمن Fitbit ایجاد کنند (در برگه جدید باز می شود) . "همه چالش ها و ماجراها، از جمله غنائم" نیز تبر را دریافت می کنند. تقریباً در همان زمان، Fitbit Studio، ابزار مرورگری که به توسعه دهندگان اجازه می دهد برنامه ها و واچ فیس ها را برای سیستم عامل Fitbit OS ایجاد کنند، وارد حالت فقط خواندنی می شود (در برگه جدید باز می شود) . سپس یک ماه بعد در 20 آوریل، Fitbit Studio برای همیشه تعطیل خواهد شد. این شرکت از همان توسعه دهندگان می خواهد که به SDK خط فرمان که برای دانلود در وب سایت Fitbit در دسترس است (در برگه جدید باز می شود) سوئیچ کنند.

Fitbit از مردم می‌خواهد تا قبل از 27 مارس، داده‌های کاربری خود را از این ویژگی‌ها با استفاده از ابزار صادرات داده (در برگه جدید باز می‌شود) دانلود کنند وگرنه همه چیز برای همیشه از بین خواهد رفت.

کاربران ناراضی

گفتن اینکه مردم در این مسیر جدید ناامید شده اند، دست کم گرفتن بسیار بزرگی است. انجمن های رسمی توسط بسیاری از کاربران عصبانی و با دلیل موجه روشن می شوند (در برگه جدید باز می شود) . برخی از بزرگ‌ترین جذابیت‌های Fitbit آپشن های اجتماعی آن بود که افراد را گرد هم می‌آورد تا یکدیگر را تحت فشار قرار دهند. چالش‌ها (در برگه جدید باز می‌شود) به کاربران اجازه می‌دهد تا بر سر اینکه چه کسی می‌تواند بیشترین قدم‌ها را در یک روز بردارد، رقابت کنند. ماجراجویی ها مردم را تشویق می کرد تا دنیا را از طریق مسیرهای مجازی مانند حلقه دره در پارک ملی یوسمیتی ببینند.

کاملاً ممکن است آپشن های ی که حذف می‌شوند، پس از پیاده‌سازی کامل فناوری فوق‌الذکر Google، نسخه‌های جدیدی یا چیز بهتری دریافت کنند. در این اطلاعیه آمده است که کاربران همچنین می توانند انتظار داشته باشند که "زمان بارگذاری سریعتر" را به عنوان بخشی از تکامل برنامه ببینند. و در دفاع از شرکت، نیکول ادیسون، رئیس ارتباطات فیت‌بیت، از طریق ایمیل به The Verge گفت (در برگه جدید باز می‌شود) که همه آپشن های غروب آفتاب «استفاده محدود» را داشتند. ظاهراً تعداد کاربرانی که فعالانه در چالش‌های پلتفرم شرکت می‌کنند «در مقایسه با سایر پیشنهادات» کمتر است. پس به نظر می رسد منطق این است که از آنجایی که افراد زیادی این چالش ها را انجام نمی دهند، پس خلاص شدن از شر آنها ضرر کمی دارد. با این حال، آمار دقیقی ارائه نشد.

امیدواریم هر آنچه که گوگل برای Fitbit درست می کند، چیزهایی را که از دست رفته است، جبران کند، اگرچه شک و تردید لازم است. دو ساعت هوشمند آخر این شرکت، Versa 4 و Sense 2 ، باعث شد که ما بیشتر بخواهیم. هر دوی آن‌ها فاقد پشتیبانی از برنامه‌های شخص ثالث بودند و همیشه دقیق‌ترین خوانش‌ها را ارائه نمی‌کردند (اگرچه رابط کاربری آن‌ها بسیار خوب بود). شاید تحت این مدیریت جدید، Fitbit بتواند به اوج برسد.

اگر به دنبال روشی با تکنولوژی بالا برای ردیابی ورزش و کالری خود هستید، حتماً فهرست TechRadar را از بهترین ردیاب های تناسب اندام در سال تحلیل کنید.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است