سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Fairphone هدفون Fairbuds XL: ماژولار و قابل تعمیر روی گوش را عرضه کرد

gsmarena_001-244.jpg
Fairphone با جوانه های TWS خود در سال ۲۰۲۱ وارد بازار هدفون شد، اکنون این شرکت اولین هدفون over-ear خود را معرفی کرده است. این گوشی به روح Fairphone نزدیک تر است زیرا نه تنها از مواد بازیافتی ساخته شده است، بلکه تعمیر آن نیز بسیار آسان است. طراحی Fairbuds XL جدید ماژولار با ۱۱ قسمت است، پس هدفون به راحتی جدا شده و تعمیر می شود. چیزی مانند تعویض بالشتک های گوش ساده است و ...

Fairphone با جوانه های TWS خود در سال ۲۰۲۱ وارد بازار هدفون شد، اکنون این شرکت اولین هدفون over-ear خود را معرفی کرده است. این گوشی به روح Fairphone نزدیک تر است زیرا نه تنها از مواد بازیافتی ساخته شده است، بلکه تعمیر آن نیز بسیار آسان است.

طراحی Fairbuds XL جدید ماژولار با ۱۱ قسمت است، پس هدفون به راحتی جدا شده و تعمیر می شود. چیزی مانند تعویض بالشتک های گوش ساده است و حتی نیازی به ابزار ندارد. هنگامی که ظرفیت باتری شروع به کاهش کرد، می توانید آن را نیز تعویض کنید (بعد از ۵۰۰ چرخه شارژ، ۸۰٪ خواهد بود). در اینجا نموداری وجود دارد که تمام قسمت ها را نشان می دهد:

Fairphone هدفون Fairbuds XL: ماژولار و قابل تعمیر روی گوش <a href= را عرضه کرد">

اجتناب از زباله های الکترونیکی بخشی از ماموریت Fairphone است، بخشی دیگر تامین منابع و اجزاء به طور مسئولانه. Fairbuds XL از ۱۰۰% آلومینیوم بازیافتی و ۸۰% پلاستیک بازیافتی و با یک کیسه نساجی ۱۰۰% بازیافتی ساخته شده است. حتی لوازم الکترونیکی داخل نیز از خمیر لحیم قلع ۱۰۰% بازیافت شده استفاده می کنند.

این همه چیز نیست، Fairphone همچنین از کارگران در خطوط مونتاژ مراقبت می کند - سعی می کند شرایط کاری خوبی را برای آنها فراهم کند و مطمئن شود که دستمزد زندگی به آنها پرداخت می شود.

Fairbuds XL جدید FairphoneFairbuds XL جدید FairphoneFairbuds XL جدید Fairphone
Fairbuds XL جدید Fairphone

خوب، اما Fairbuds XL به عنوان هدفون چگونه است؟ آنها دارای درایورهای ۴۰ میلی متری هستند و از بلوتوث ۵.۱ با aptX HD (به علاوه AAC و SBC)، همراه با اتصال چند نقطه ای استفاده می کنند. آنها را می توان در حالت سیمی نیز از طریق درگاه USB-C استفاده کرد، اگرچه جک ۳.۵ میلی متری ندارند (و نه جدیدترین تلفن هوشمند Fairphone).

انرژی این هدفون با باتری ۸۰۰ میلی آمپر ساعتی قابل تعویض توسط کاربر تامین می شود. این ۲۶ ساعت با فعال کردن قابلیت حذف نویز فعال و ۳۰ ساعت بدون آن دوام خواهد داشت. می‌توانید تنظیمات Fairbuds XL را با استفاده از برنامه Fairbuds موجود برای Android و iOS تنظیم کنید.

Fairbuds XL <a href= به رنگ سبز" width="155" height="155" src="https://fdn.gsmarena.com/imgroot/news/23/05/fairphone-fairbuds-xl/popup/-155/gsmarena_005.jpg">Fairbuds XL <a href= به رنگ سبز" width="155" height="155" src="https://fdn.gsmarena.com/imgroot/news/23/05/fairphone-fairbuds-xl/popup/-155/gsmarena_006.jpg">Fairbuds XL <a href= به رنگ سبز" width="155" height="155" src="https://fdn.gsmarena.com/imgroot/news/23/05/fairphone-fairbuds-xl/popup/-155/gsmarena_007.jpg">Fairbuds XL <a href= به رنگ سبز" width="155" height="155" src="https://fdn.gsmarena.com/imgroot/news/23/05/fairphone-fairbuds-xl/popup/-155/gsmarena_008.jpg">
Fairbuds XL به رنگ سبز

Fairbuds XL در مشکیFairbuds XL در مشکیFairbuds XL در مشکیFairbuds XL در مشکی
Fairbuds XL در مشکی

وزن این هدفون ۳۳۰ گرم و دارای استاندارد IP54 برای مقاومت در برابر گرد و غبار و پاشش پاشش است. طراحی تاشو برای حمل و نقل آسان دارند.

Fairbuds XL در حال حاضر در اروپا از طریق فروشگاه Fairphone با قیمت ۲۵۰ یورو / ۲۲۰ پوند در دسترس است. توجه داشته باشید که هیچ شارژری در بسته‌بندی خرده‌فروشی گنجانده نشده است، حتی یک کابل شارژ (هرچند هر کابل USB-C این کار را می‌کند). همچنین، قطعات یدکی هنوز در دسترس نیست، پس ما از قیمت آنها اطلاعی نداریم.

منبع (PDF) | از طریق

خبرکاو

منبع