سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Dune Awakening به شما این امکان را می دهد که بین دو جناح Harkonnen و Arrakis انتخاب کنید، به علاوه یک سوم که پس از پرتاب می رسد.

(اعتبار تصویر: Funcom) توسعه‌دهنده Funcom تأیید کرده است که Dune Awakening به شما امکان می‌دهد به گروه‌های دو گروه بپیوندید، همراه با گروه سومی که هنوز فاش نشده است. Dune Awakening که برای اولین بار در سال 2022 معرفی شد، یک MMO است که در دنیای مجموعه کتاب‌های Dune اثر فرانک هربرت اتفاق می‌افتد و قرار است بازیکنان را با عرضه روی PC، PS5 و Xbox Series X |S به سفری جدید ببرد. اگرچه ...
بیداری تپه
(اعتبار تصویر: Funcom)

توسعه‌دهنده Funcom تأیید کرده است که Dune Awakening به شما امکان می‌دهد به گروه‌های دو گروه بپیوندید، همراه با گروه سومی که هنوز فاش نشده است.

Dune Awakening که برای اولین بار در سال 2022 معرفی شد، یک MMO است که در دنیای مجموعه کتاب‌های Dune اثر فرانک هربرت اتفاق می‌افتد و قرار است بازیکنان را با عرضه روی PC، PS5 و Xbox Series X |S به سفری جدید ببرد.

اگرچه در دنیای Dune اتفاق می‌افتد، اما بازی جدا از جدول زمانی داستان اصلی اتفاق می‌افتد و بازیکن را در جایگاه The Sleeper قرار می‌دهد که در سیاره بیابانی Arrakis بیدار می‌شود.

Arrakis، و همچنین منبع طبیعی آن Spice، بخش بزرگی از طرح اصلی Dune است و تنها دلیلی است که باعث می‌شود بسیاری از گروه‌ها با یکدیگر در جهان در حال جنگ باشند.

در مصاحبه اخیر با Eurogamer ، مدیر خلاق و مدیر خلاق Funcom در Dune Awakening، جوئل بایلوس، بيان کرد که گروه‌ها نقش مهمی در گیم‌پلی اصلی بازی خواهند داشت و توضیح داد که به محض اینکه بازیکن‌ها به زمین بازی دست پیدا کنند، می‌توانند تا اصناف خود را ایجاد کنند.

این اصناف تحت یکی از دو جناح بازی قرار خواهند گرفت: Harkonnen و Arrakis - که هزاران سال در جنگ بوده اند - پس بازیکنان می توانند تصمیم بگیرند که ترجیح می دهند به کدام گروه بپیوندند. طبق گفته Bylos، Funcom همچنین قصد دارد گزینه سوم دیگری را در آینده اضافه کند.

بایلوس گفت: "گروه سومی وجود دارد که مایل است وارد شود، اما احتمالاً تا پس از راه اندازی نخواهد آمد."

بایلوس می افزاید که هر دو جناح "به شدت در سیاست غرق شده اند"، به این معنی که اهداف همیشه مبتنی بر صنف نیستند. "آنها جناح محور هستند، درست است؟" او توضیح داد. پس مهم نیست که 50 انجمن در طرف هارکونن وجود داشته باشد، آن 50 صنف در جهت اهداف مشابهی کار می کنند.

Dune Awakening هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد، پس در عین حال، حتماً فهرست بهترین بازی‌های رایانه شخصی ما را به همراه توصیه‌های ما برای بهترین بازی‌های MMO تحلیل کنید .

خبرکاو