سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Dell یک مانیتور جدید ۶K و صفحه نمایش خمیده ۳۸ اینچی دارد

ihnaa.png
دل بسته به اینکه چه چیزی برای شما مهمتر است، احتمالاً یک مانیتور برای شما وجود دارد. و اگر اولویت مطلق شما وضوح است، ممکن است بخواهید این مانیتور ۶K را که Dell به تازگی منتشر کرد ، تحلیل کنید. دل UltraSharp 32 6K را روانه بازار کرده است و این شرکت ادعا می کند که این اولین مانیتور ۶K است که از IPS Black استفاده می کند ...
دل

بسته به اینکه چه چیزی برای شما مهمتر است، احتمالاً یک مانیتور برای شما وجود دارد. و اگر اولویت مطلق شما وضوح است، ممکن است بخواهید این مانیتور ۶K را که Dell به تازگی منتشر کرد ، تحلیل کنید.

دل UltraSharp 32 6K را روانه بازار کرده است و این شرکت ادعا می کند که این اولین مانیتور ۶K است که از IPS Black استفاده می کند - نوع خاصی از صفحه نمایش IPS که قادر است به رنگ سیاه عمیق تری نسبت به پنل های IPS معمولی دست یابد و برخی از مزایای نمایشگرهای OLED را به شما ارائه دهد. هیچ یک از معاوضه های آن قبلاً در CES 2023 معرفی شده بود، اما اکنون، کمی بیشتر در مورد آن می دانیم. این مانیتور دارای یک وب‌کم ۴K HDR و همچنین اتصال Thunderbolt 4 است که می‌تواند تا ۱۴۰ وات انرژی ارائه دهد. با این حال، بزرگترین نقطه فروش آن، صفحه نمایش عظیم ۶K آن است، که قرار است ProDisplay XDR اپل را برای پول خود به ارمغان بیاورد.

دل

اگر واقعاً مانیتور ۶K نمی‌خواهید، Dell همچنین یک مانیتور فوق عریض منحنی جدید به نام UltraSharp 38 Curved USB-C Hub Monitor راه‌اندازی کرد که همچنین از این فناوری IPS Black با وضوح WQHD+ برای احتمالاً سیاه‌پوست‌ترین رنگ‌هایی که می‌توانید تهیه کنید، پشتیبانی می‌کند. روی یک پنل IPS این مانیتور به لطف KVM داخلی قادر است تا دو رایانه شخصی را همزمان نمایش دهد و اگر ترجیح می دهید این کار را انجام دهید، تصویر در تصویر نیز دارید. این مانیتور عالی برای کسانی است که نه تنها به دنبال تجربه ای باکلاس هستند، بلکه برای کسانی که به دنبال جابجایی بین بیش از یک سیستم هستند نیز می باشد.

UltraSharp 32 6K می تواند با قیمت ۳,۱۹۹ دلار مال شما باشد و از ۱۱ می در دسترس خواهد بود. هر چند مانیتور UltraSharp 38 Curved USB-C Hub از ۲۲ ژوئن با قیمت ۱,۵۲۹ دلار در دسترس خواهد بود. هر دوی آنها باید در فروشگاه آنلاین دل ظاهر شوند.

خبرکاو