سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Dave the Diver در ماه آوریل روی پلی استیشن عرضه خواهد شد و به زودی یک DLC گودزیلا نیز منتشر خواهد شد

(اعتبار تصویر: MINTROCKET) بازی مستقل جذاب Dave the Diver همانطور که در 31 ژانویه در State of Play سونی اعلام شد، قرار است در ماه آوریل برای پلی استیشن منتشر شود. راه‌اندازی، همچنان می‌توانید ببینید چه چیزی ارائه می‌شود. اگرچه محتوای بازی بین نسخه‌های پلتفرم تغییر نکرده است، اما به لطف DualSense PS5 پیشرفت‌هایی در این تجربه وجود دارد. به عنوان مثال، هاپتیک ها احساس کشیدن ماهی روی خط شما را ارائه می دهند و محرک های تطبیقی ​​به استفاده از سلاح های مختلف واکنش ...
دیو غواص
(اعتبار تصویر: MINTROCKET)

بازی مستقل جذاب Dave the Diver همانطور که در 31 ژانویه در State of Play سونی اعلام شد، قرار است در ماه آوریل برای پلی استیشن منتشر شود. راه‌اندازی، همچنان می‌توانید ببینید چه چیزی ارائه می‌شود.

اگرچه محتوای بازی بین نسخه‌های پلتفرم تغییر نکرده است، اما به لطف DualSense PS5 پیشرفت‌هایی در این تجربه وجود دارد. به عنوان مثال، هاپتیک ها احساس کشیدن ماهی روی خط شما را ارائه می دهند و محرک های تطبیقی ​​به استفاده از سلاح های مختلف واکنش نشان می دهند. به دلیل این ویژگی ها، کل تجربه ماهیگیری غوطه ورتر است.

با این حال، این تنها خبری نیست که برای دیو غواص دریافت کردیم. همانطور که به طور باورنکردنی در تریلر اعلامی پلی استیشن نشان داده شده است، این بازی در ماه می DLC جدیدی دریافت خواهد کرد، اما این بار، تهدید پادشاه هیولاها - گودزیلا خواهد بود.

ما هنوز اطلاعات زیادی در مورد این DLC نمی دانیم، اما با وجود امواج گودزیلا در جلوی کشتی در داخل تریلر، فقط می توانیم فرض کنیم که شما مجبور خواهید بود کایجو را در یک نقطه و به طور بالقوه برخی از آن ها را از بین ببرید. موجودات دیگری که ظهور می کنند.

امیدواریم پس از انتشار Dave the Diver در پلی استیشن، اطلاعات کمی در مورد DLC گودزیلا و اینکه دقیقاً چه چیزی به بازی اضافه خواهد کرد، دریافت خواهیم کرد. اما در حال حاضر، ما باید بازی کنیم و بدانیم که وحشت‌های جدیدی در زیر سطح کمین کرده‌اند، که در آینده آماده کاوش هستند.

اگر به دنبال عناوین بیشتری هستید که ارزش ورود به آن ها را داشته باشند، ما فهرست ی از بهترین بازی های مستقل داریم . با این حال، اگر می‌خواهید از کنسول خود نهایت استفاده را ببرید و قبل از عرضه Dave the Diver، زمان بیشتری داشته باشید، فهرستی از بهترین بازی‌های PS5 را نیز دریافت کرده‌ایم .

نویسنده همیشه سبز

کارا یک نویسنده همیشه سبز در TechRadar Gaming است. او با مدرک روزنامه‌نگاری و علاقه به چیزهای عجیب و غریب و شگفت‌انگیز، چند سال اخیر را به‌عنوان یک روزنامه‌نگار مستقل در بازی‌های ویدیویی گذرانده است. در خارج از بازی، او را در حال تماشای مجدد Gilmore Girls یا تلاش برای جمع کردن یک مجموعه دیگر در قفسه ای خواهید دید که به شدت نیاز به سازماندهی دارد.

خبرکاو