متن خبر

Corsair از من خواست یک رایانه شخصی برای بازی بسازم و اکنون اعتیاد جدیدی دارم

Corsair از من خواست یک رایانه شخصی برای بازی بسازم و اکنون اعتیاد جدیدی دارم

اخبارCorsair از من خواست یک رایانه شخصی برای بازی بسازم و اکنون اعتیاد جدیدی دارم
شناسهٔ خبر: 267452 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

به عنوان فردی که توسط مهندسان بزرگ شده است - مادرم مهندس است، پدرم مهندس است و عمه ها و عموهایم از هر دو طرف مهندس هستند - من با سرهم بندی کردن مسائل بزرگ شدم. وقتی بچه‌های کلاسم در مرکز خرید بودند، من شنبه‌ها را به عمویم کمک می‌کردم تا وسایل را برای تمرین تعمیر کند، با یک دوربین فیلم‌برداری 35 میلی‌متری آزمایش می‌کردم، یا یک پخش‌کننده VHS را باز می‌کردم (آنها را به خاطر می‌آورید؟) زیرا فیلم مورد علاقه‌ام داخل آن گیر کرده بود.

پس ، وقتی Corsair یکی از کیت‌های ساخت رایانه شخصی جدید خود را برای آزمایش به من پیشنهاد داد، من از این فرصت استفاده نکردم. قدری تردید وجود داشت، مسلماً، زیرا من واقعاً از زمان کالج، که مدت‌ها بود و بسیاری از پیشرفت‌های تکنولوژیکی بود، کامپیوتر خودم را نساخته‌ام.

اما، من اخیراً به مبلمان قدیمی روح بخشیده ام - تا حدی به این دلیل که شبیه مدیتیشن است و تا حدی به این دلیل که عشق خود را به ساختن چیزها با دستان خودم دوباره کشف کردم - پس پیشنهاد Corsair فرصتی عالی برای این به نظر می رسید. بیشتر آن را انجام دهید و همچنین، Corsair به من اطمینان داد که من "هدف مصرف کننده مناسب" برای آن هستم.

اگر در حال حاضر از خود می‌پرسید: «او در مورد چه حرف می‌زند؟ Corsair کیت های ساخت رایانه شخصی ندارد!»، خوشحالم که به شما بگویم اشتباه می کنید.

این سازنده معروف لوازم جانبی و قطعات به تازگی اولین کیت های ساخت رایانه شخصی خود را راه اندازی کرده است که «برای از بین بردن یا کاهش همه موانع طراحی شده اند و کل فرآیند را آسان و لذت بخش می کنند». به عبارت دیگر، آن‌ها قرار است ساخت رایانه شخصی را برای افرادی که در این کار مهارت کافی ندارند، قابل دسترس‌تر کنند. برای شروع، Corsair سه کیت ساخت مختلف با سطوح عملکردی متفاوت ارائه کرده است. قیمت‌ها از 1199.99 دلار شروع می‌شود (من می‌دانم که ارزان نیست) برای پیکربندی Novice، همان چیزی است که آنها برای ساختن آن برای من فرستاده بودند.

می‌پرسید این تجربه چگونه است؟ این یک تلاش سرگرم کننده بود، البته گاهی اوقات، خسته کننده، که در نهایت باعث شد من واقعاً به این سرگرمی بپردازم.

موضوع راحتی

به گفته Corsair، این شرکت می‌خواهد «هر چیزی را که یک مشتری برای ساخت یک رایانه شخصی به آن نیاز دارد در یک بسته مناسب ارائه کند»، پس آنها می‌توانند با رهایی از «فشار تحقیق در مورد اینکه چه سخت‌افزاری سازگار است» از «تجربه‌ای آسان و بدون درز» لذت ببرند. پس ، کیت‌های ساخت آن، همانطور که Corsair او میگوید ، برای «والدینی که برای بچه‌هایشان خرید می‌کنند» عالی هستند. این باعث می‌شود که آن‌ها به بهترین فعالیت‌های باکیفیت زمان با بچه‌هایتان بپردازید، و همچنین «سازندگان رایانه‌های شخصی بازگشته به دنبال ساخت یک سیستم ثانویه و معرفی دیگران به رایانه شخصی DIY هستند».

کیت Novice مخصوصاً برای سازندگان مبتدی عالی است - یعنی من، حامی غمگین پیش ساخت ها. من می دانم، هو! و، به عنوان یک مبتدی، می‌توانم این واقعیت را تأیید کنم که Corsair واقعاً کاردستی را ساده‌تر از حد معمول می‌کند و میزان تحقیقات مورد نیاز را به بیش از نصف کاهش می‌دهد.

کیت ساخت کامپیوتر Corsair

(اعتبار تصویر: آینده / Michelle Rae Uy)

به هر حال، ساختن رایانه شخصی خود بسیار بیشتر از این است که بدانید چه کارت گرافیک و پردازنده ای می خواهید و به چه مقدار حافظه و فضای ذخیره سازی نیاز دارید. سازگاری هایی وجود دارد که باید در نظر بگیرید، مقدار مناسب خنک کننده، PSU مناسب و حتی کیس مناسب رایانه شخصی. من شرط می بندم که بسیاری از کاربران رایانه شخصی حتی نمی توانند به شما بگویند که یک PSU در برد اصلی چیست.

حتی فردی مثل من که در مورد کامپوننت‌ها آگاه است، هنوز باید کمی کار دیجیتالی انجام دهد تا سفر من در ساخت رایانه شخصی به دوزخ دانته تبدیل نشود .

Corsair با کیت های ساخت رایانه شخصی خود، اساساً همه چیز را برای من انتخاب کرده است. کیت ها با دستورالعمل های گام به گام ساده و عمدتاً واضح (در برگه جدید باز می شود) و یک آموزش ویدیویی ارائه می شوند. تنها کاری که باید انجام می دادم این بود که... بسازم.

تقریباً وجود دارد

Corsair همچنین مواردی را که برای افراد پیچیده تر است آسان می کند. به عنوان مثال، یکی از تیم ما بيان کرد که نصب CPU یکی از چیزهایی است که آنها را می ترساند، به خصوص که شامل استفاده از خمیر حرارتی است. این کیت‌ها با استفاده از خمیر حرارتی روی CPU، آن قسمت را کمتر دلهره‌آور می‌کنند، پس نصب آن کار سختی بود. من فقط باید مطمئن می شدم که آن را به روش صحیح در آن قرار داده و آن را ایمن می کنم.

Corsair همچنین پورت های بیشتری را برای شما قرار می دهد و نشان می دهد که کدام کابل ها کجا می روند. یک مادربرد می تواند یک جزء کاملاً گیج کننده برای افراد ناآشنا باشد، زیرا منظورم این است که فقط به یکی نگاه کنید. اما «راهنمای» ساخت رایانه شخصی Corsair آن را برای مبتدیان کمتر دلهره آور و قابل درک می کند.

Corsair هنوز همه چیز را به طور کامل حل نکرده است. بیت های گم شده در دستورالعمل ها وجود دارد - برای مثال، هیچ کجا به شما نمی گوید که کارت Wi-Fi را کجا پورت کنید. در واقع، دستورالعمل‌ها به هیچ وجه به آن اشاره نمی‌کنند، و فقط کمی در پرسش‌های متداول وجود دارد که به شما او میگوید اگر وای‌فای‌تان کار نمی‌کند، با پشتیبانی تماس بگیرید.

کیت ساخت کامپیوتر Corsair

(اعتبار تصویر: آینده / Michelle Rae Uy)

آموزش ویدیویی و دستورالعمل های نوشته شده نیز کاملاً مطابقت ندارند. دستورالعمل ها به شما نمی گویند که قبل از اینکه مادربرد را در جای خود بچسبانید، به یاد داشته باشید که در محافظ IO یا صفحه قرار دهید (اگر می خواهید یک مبتدی را با تجربه صفر راهنمایی کنید یک اشتباه بزرگ دیگر است)، در حالی که ویدیو فقط به آن سرعت می دهد. اشاره. مسلماً، Corsair در حال حاضر از یک ویدیوی قدیمی‌تر استفاده می‌کند، پس ممکن است ویدیوی جدیدتری را ارائه کند که مختص این کیت‌های ساخت باشد.

در مورد ویدیو، نه تنها یک مورد برای هر سه کیت ساخت وجود دارد، بلکه این آموزش برای سازندگان رایانه های شخصی با تجربه یا آگاه بهتر است تا افراد معمولی که تجربه کمی دارند. فقط یک نمای کلی از مراحل به شما داده می شود، و به نظر می رسد که اگر شما دومی باشید، دنبال کردن آن بسیار سخت خواهد بود.

پس ، بله، کیت ساخت کامپیوتر Corsair من همچنان مرا مجبور می‌کرد تا گوگل‌نگری سریع انجام دهم، یا برای کشف مواردی که از دستورالعمل‌ها حذف شده‌اند یا تأیید کنند که برخی از مراحل را اشتباه انجام نداده‌ام. از جنبه مثبت، از آنجایی که این اولین تکرار دستورالعمل های پس از تولید است، مطمئن هستم که Corsair برخی تغییرات را اعمال خواهد کرد و آنها را کاربرپسندتر و راحت تر می کند. امیدواریم تا زمانی که کیت خود را دریافت کردید، مجبور نباشید با آن‌ها سر و کار داشته باشید.

حالا که چی

علیرغم این واقعیت که چند بار در طول فرآیند ساخت من اوضاع کمی بد شد، این سوال وجود ندارد که این کیت های ساخت رایانه شخصی جدید از Corsair ساخت رایانه شخصی را بسیار در دسترس تر و آسان تر می کند.

کیت ساخت کامپیوتر Corsair

(اعتبار تصویر: آینده / Michelle Rae Uy)

به نظر می رسد ساخت رایانه شخصی ساده تر از آن چیزی است که مردم فکر می کنند و بسیار سرگرم کننده تر از آن چیزی است که به نظر می رسد. در حالی که ترجیح می دادم آن لحظات کوچک کشیدن مو را نداشته باشم، واقعاً از انجام آن لذت بردم و همچنین از این که شعله ور نشده است (هنوز؟) نیمه شگفت زده هستم. برای من یک لحظه غرور آفرین بود، همان قدر که از نظر سازندگان متخصص کهنه به نظر می رسد، به طوری که اکنون وسواس دارم که آن کودک را پشتیبان باز کنم و آن را با اجزای RGB روشن کنم، که Corsair بسیاری از آنها را دارد.

این یکی از سرگرمی های گران قیمت خواهد بود، اما من برنامه هایی داشتم!

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است