سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Copilot یک طراحی مجدد بزرگ و یک روش جدید برای ویرایش تصاویر ایجاد شده توسط هوش مصنوعی شما دریافت می کند

(اعتبار تصویر: مایکروسافت) یک سال از زمانی که بینگ چت تقویت هوش مصنوعی مولد خود را دریافت کرد، می گذرد و از زمان تغییر نام تجاری به Copilot شاهد تغییرات زیادی در آن بوده ایم. برای جشن اولین سالگرد، مایکروسافت تصمیم گرفت صفحه اصلی Copilot را دوباره طراحی کند و همچنین ویژگی ویرایش جدیدی را معرفی کند. این شرکت بیان می‌کند که وقتی از وب‌سایت دسکتاپ موتور هوش مصنوعی بازدید می‌کنید، «... ظاهری تمیزتر و شیک‌تر خواهید دید». در ...
طراحی مجدد جدید Copilot
(اعتبار تصویر: مایکروسافت)

یک سال از زمانی که بینگ چت تقویت هوش مصنوعی مولد خود را دریافت کرد، می گذرد و از زمان تغییر نام تجاری به Copilot شاهد تغییرات زیادی در آن بوده ایم. برای جشن اولین سالگرد، مایکروسافت تصمیم گرفت صفحه اصلی Copilot را دوباره طراحی کند و همچنین ویژگی ویرایش جدیدی را معرفی کند.

این شرکت بیان می‌کند که وقتی از وب‌سایت دسکتاپ موتور هوش مصنوعی بازدید می‌کنید، «... ظاهری تمیزتر و شیک‌تر خواهید دید». در وسط صفحه یک چرخ فلک گردان از اعلان های نمونه با یک تصویر همراه است. به گفته مایکروسافت ، هدف آن این است که به شما ایده دهد که Copilot چه چیزی می تواند انجام دهد. برای به جریان انداختن آن آب میوه های خلاقانه. مطمئناً جذاب تر از نسخه قبلی است. صفحه قدیمی دارای سه نمونه متنی در کنار یکدیگر بود که هیچ نشانه‌ای مبنی بر اینکه می‌تواند تصویر ایجاد کند.

Copilot در تلفن همراه یک به روز رسانی یکسان دریافت می کند. این برنامه دارای همان چرخ و فلک از اعلان های نمونه با تصویر بالا است تا ایده هایی به شما بدهد. همچنین می‌توانید GPT-4 را برای نتایج بهتر تغییر دهید. با فعال کردن آن، لهجه های آبی نرم افزار به بنفش تبدیل می شود.

دستورات بهینه سازی

در مورد ویژگی که قبلا ذکر شد، آن را Designer می نامند. این به شما امکان می دهد تا در محتوای تولید شده تغییراتی مانند برجسته کردن جنبه های خاص، محو کردن پس زمینه یا گفت ن یک فیلتر منحصر به فرد ایجاد کنید. به عنوان مثال، بیایید پیشنهاد Copilot را برای ایجاد تصویری از حیوانی که کلاه ایمنی بر سر دارد، در نظر بگیریم. حرکت مکان نما روی تصویر باعث می شود یک خط سفید پررنگ در اطراف یک شی ظاهر شود. با کلیک بر روی آن قسمت برجسته می شود.

چند گزینه در پایین پنجره ظاهر می شود. ما تصمیم گرفتیم به Copilot بگوییم که رنگ ها را پاپ کند. پس از چند ثانیه، محصول نهایی ظاهر می شود. سپس می توانید اثر را لغو کنید یا آن را حفظ کنید. برای فیلترها، هشت مورد برای انتخاب دارید. پیکسل آرت، چاپ بلوک، و رسوب گذاری برخی از انتخاب ها هستند. مانند ویرایش های قبلی، اعمال فیلتر چند ثانیه طول می کشد.

طراح برای همه رایگان است که آن را امتحان کنند. با این حال، به مشترکین Copilot Pro ابزارهای اضافی داده می شود. آنها می توانند اندازه محتوای تولید شده را تغییر دهند و تصاویر را در جهت مربع یا منظره بازسازی کنند. مایکروسافت او میگوید که در نهایت یک «Designer GPT» برای Copilot ارائه می‌کند. این شرکت آن را نوعی بوم نقاشی می نامد که در آن افراد می توانند ایده های [خود] را تجسم کنند. اگر مجبور بودیم حدس بزنیم، می‌تواند یک مدل GPT در دسترس عموم باشد که می‌توانید از آن برای ایجاد ابزار ویرایش استفاده کنید. OpenAI خدمات مشابهی را با فروشگاه آنلاین خود ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر با مایکروسافت تماس گرفتیم. این داستان متعاقبا به روز رسانی خواهد شد.

اگر می‌خواهید راهی برای انجام ویرایش‌ها پیدا کنید، فهرست TechRadar از بهترین نرم‌افزار طراحی رایگان برای سال 2024 را تحلیل کنید.

شما هم ممکن است دوست داشته باشید

مشارکت کننده

سزار کادناس چندین سال است که در مورد صنعت فناوری می نویسد و در زمینه لوازم الکترونیکی مصرفی، دستگاه های سرگرمی، ویندوز و صنعت بازی تخصص دارد. اما او همچنین علاقه زیادی به گوشی‌های هوشمند، پردازنده‌های گرافیکی و امنیت سایبری دارد.

خبرکاو