متن خبر

Cloudways Autonomous: میزبانی وردپرس مقیاس پذیر کاملاً مدیریت شده

Cloudways Autonomous: میزبانی وردپرس مقیاس پذیر کاملاً مدیریت شده

شناسهٔ خبر: 459937 -
تمام چیزی که کسب‌وکارها این روزها می‌خواهند حضور آنلاین قوی است. به همین دلیل است که آنها به شدت روی تبلیغات، بازاریابی ایمیلی، تولید محتوا، سئو و رسانه های اجتماعی کار می کنند تا بازدیدکنندگان بیشتری را به وب سایت ها و فروشگاه های آنلاین خود جذب کنند. اما گاهی اوقات، میزبانی وب آن‌ها در زمانی که اوضاع شروع می‌شود، با مشکل مواجه می‌شود. این می تواند منجر به از دست دادن درآمد و مشتریان ناراضی شود.

اما امروز، ما یک راه حل میزبانی وب را تحلیل خواهیم کرد که هم زیرساخت و هم ترافیک دریافتی یک وب سایت را به صورت کاملاً دستی مدیریت می کند و به کسب و کارها اجازه می دهد فقط بر تجارت تمرکز کنند!

راه حل جدید میزبانی وردپرس مدیریت شده Cloudways، مستقل و منحصر به فرد است – قدرت فناوری پیشرفته مانند Kubernetes را در دسترس SMB ها قرار می دهد که هرگز قبلاً نبوده است.

تمرکز ما در این مقاله ارائه یک بحث مفصل در مورد آنچه که Cloudways Autonomous به روی میز می آورد و اینکه چگونه می تواند به طور بالقوه ابزار ارزشمندی برای حضور آنلاین و رشد کسب و کار شما باشد، است.

این یک مقاله حمایت شده توسط DigitalOcean است. درباره DigitalOcean و Cloudways بیشتر بدانید.

انقلابی در میزبانی مدیریت شده وردپرس با مقیاس خودکار داخلی

Cloudways با شناسایی شکاف قابل توجه در صنعت میزبانی مدیریت شده، به ویژه برای راه حل های قوی و در عین حال آسان برای مدیریت ترافیک بالا یا نوسان، Autonomous را مهندسی کرد.

Autonomous که بر روی Kubernetes (GKE) با ماشین‌های C2 GCP و CDN سازمانی یکپارچه و حافظه پنهان پایگاه داده ساخته شده است، مقیاس خودکار داخلی، امنیت و عملکرد بهینه را ارائه می‌کند.


کاربران به سادگی برنامه های خود را بر روی یک زیرساخت بی نهایت مقیاس پذیر با یک کلیک مستقر می کنند و نگرانی های زیرساختی و ترافیکی خود را برای همیشه فراموش می کنند.

این یک تجربه میزبانی واقعاً مدیریت شده را ارائه می دهد که بار انتخاب، راه اندازی و مدیریت سرورهای ابری را از بین می برد. همه چیز خودکار است، از مدیریت سرور گرفته تا بهینه‌سازی عملکرد، به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد بدون نگرانی در مورد زیرساخت آنلاین خود، روی رشد تمرکز کنند.

تجدید نظر در مقیاس خودکار

مقیاس خودکار مانند داشتن رستورانی است که کارکنان و منابع خود را بر اساس میزان شلوغی تنظیم می کند. به عنوان مثال، به یک رستوران شلوغ فکر کنید که معمولاً یک گردش ثابت مشتری دارد. حال، فرض کنید رستوران به طور غیرمنتظره ای از گروه زیادی از مردم استقبال می کند.

در یک سناریوی ایده آل، رستوران به شکلی جادویی گسترش می یابد و میز و صندلی های بیشتری اضافه می کند تا راحت همه را در خود جای دهد. اگر این اتفاق نیفتد، مشتریان ممکن است با زمان انتظار طولانی‌تر و کاهش کیفیت خدمات مواجه شوند.

این سناریو شبیه به این است که وب سایت شما با افزایش غیرمنتظره بازدیدکنندگان آنلاین روبرو می شود. افزایش ترافیک می تواند به زمان بارگذاری کندتر و تجربه کاربری پایین تر بدون منابع مناسب منجر شود.

Cloudways Autonomous از Kubernetes برای مقیاس‌بندی خودکار وردپرس استفاده می‌کند و سایت شما را در چند پاد توزیع می‌کند. این غلاف ها در پاسخ به تغییرات ترافیکی به صورت افقی مقیاس می شوند و در صورت نیاز منابع (CPU و RAM) را به طور یکپارچه اضافه یا کاهش می دهند. و این پدیده عملکرد بهینه را تضمین می کند، شبیه به رستورانی که بدون زحمت ظرفیت خود را برای پذیرایی از مشتریان بیشتر گسترش می دهد.

چرا Cloudways Autonomous را برای مدیریت وردپرس و مقیاس خودکار انتخاب کنید؟

در صنعت میزبانی وب معمولاً کلمه کلیدی «مقیاس‌سازی خودکار» به اشتباه تعبیر می‌شود. بسیاری از سرویس‌های میزبانی ادعا می‌کنند که مقیاس خودکار را ارائه می‌دهند، اما در واقعیت، آنها فقط تعداد کارکنان PHP را افزایش می‌دهند. این رویکرد شبیه به فشرده کردن کارکنان بیشتر در آشپزخانه‌ای است که از قبل شلوغ شده است - یک راه حل موقت ارائه می‌کند اما واقعاً ظرفیت آشپزخانه را افزایش نمی‌دهد.

چالش DIY Kubernetes

مشکل مقیاس خودکار DIY معمولاً برای مشاغل کوچک تا متوسط ​​ایجاد می شود. اکنون، به این دلیل است که مدیریت یک خوشه Kubernetes به تنهایی پیچیده، پرهزینه است و به دانش فنی زیادی و نگهداری مداوم نیاز دارد.

و همه اینها می تواند برای بسیاری بسیار طاقت فرسا باشد زیرا آنها به طور ایده آل راه حلی می خواهند که مقرون به صرفه باشد و به حداقل مداخله انسانی نیاز دارد.

پیچیدگی های ارائه دهندگان مستقیم IaaS

میزبانی مستقیم بر روی ارائه دهندگان Infrastructure-as-a-Service (IaaS) ممکن است برای مقیاس بندی خودکار جذاب به نظر برسد. با این حال، این اغلب شامل پیمایش ساختارهای قیمت‌گذاری پیچیده، با هزینه‌های متفاوت بر اساس استفاده از منابع است که چالشی را برای مدیریت بودجه ایجاد می‌کند.

Cloudways Autonomous + Kubernetes = مقیاس خودکار واقعی

Cloudways Autonomous با استفاده از قدرت Kubernetes، یک سیستم منبع باز پیشرفته برای خودکارسازی، مقیاس‌بندی و مدیریت برنامه‌ها، این مفهوم را متحول می‌کند.

با Autonomous، وب سایت شما فقط به یک سرور محدود نمی شود. در بسیاری از غلاف ها پخش شده است. اندازه این غلاف ها بر اساس تعداد بازدیدکنندگان از سایت شما تغییر می کند. آنها می توانند در صورت نیاز به راحتی رشد یا کوچک شوند و اطمینان حاصل شود که از منابع به خوبی استفاده می شود. با Cloudways Autonomous، برنامه شما همیشه مقدار مناسبی از منابع را دریافت می‌کند و به کاربران تجربه‌ای روان را می‌دهد که می‌توانند روی آن حساب کنند.

مقیاس خودکار: هنگامی که ترافیک افزایش می یابد، Kubernetes به صورت پویا CPU و RAM بیشتری را تخصیص می دهد، و اطمینان حاصل می کند که هر درخواست به طور موثر انجام می شود، دقیقاً مانند ارتقاء پردازنده و حافظه رایانه در زمان واقعی.

مقیاس‌پذیری ذخیره‌سازی : خودکار همچنین تضمین می‌کند که قابلیت‌های ذخیره‌سازی با منابع دیگر رشد می‌کند، که برای وب‌سایت‌های پر داده که در آن افزایش ترافیک به معنای پردازش و ذخیره‌سازی بیشتر داده است، بسیار مهم است.

تعادل بار : Kubernetes فراتر از اضافه کردن منابع است. برای جلوگیری از گلوگاه ها، ترافیک را به طور هوشمند در بین سرورها توزیع می کند. این توازن بار، استفاده از منابع را بهینه می‌کند و عملکرد ثابت وب‌سایت را تضمین می‌کند.

Cloudways Autonomous با زیرساخت پیشرفته و مبتنی بر Kubernetes خود، میزبانی وب را متحول می کند و راه حلی یکپارچه و با یک کلیک را برای مشاغل ارائه می دهد. این به طرز ماهرانه ای همه جنبه های سرور را برای برآورده کردن کارآمد نیازهای ترافیک وب در حالی که عملکرد متعادلی را حفظ می کند، مقیاس می کند.

این رویکرد نه تنها پیچیدگی های فنی را ساده می کند، بلکه سایت های وردپرس سریع، قابل اعتماد و پاسخگو را نیز تضمین می کند و نیازهای پویا مشاغل آنلاین را بدون نگرانی از مقیاس پذیری و قابلیت اطمینان برآورده می کند.

شکستن ویژگی های خودمختار

اکنون بیایید به فناوری پشت سر Autonomous بپردازیم. هنگامی که یک وب سایت در Autonomous میزبانی می شود، تمام ترافیک ورودی به طور ایمن از طریق یکپارچه سازی Cloudflare Enterprise مدیریت می شود. این شامل فایروال برنامه های کاربردی وب (WAF) درجه سازمانی و کاهش نامحدود انکار سرویس توزیع شده (DDoS) در لایه های 3، 4 و 7 است.

سپس ترافیک ایمن با استفاده از متعادل کننده های بار، که به صورت پویا بر اساس تقاضای ترافیک تنظیم می شوند، بین پادها (سرورها) توزیع می شود. کپی های خوانده شده پایگاه داده، که بالاترین بار را تحمل می کنند، به صورت عمودی و افقی مقیاس می شوند. Redis که با Object Cache Pro یکپارچه بهبود یافته است، سرعت بازیابی داده ها را با ذخیره کردن داده هایی که اغلب به آنها دسترسی پیدا می کند در حافظه افزایش می دهد، و نیاز به واکشی داده ها از پایگاه داده اولیه را در هر بار حذف می کند و در نتیجه زمان پاسخگویی سریعتر را به همراه دارد.

شکلی <a href= که فناوری های موجود در Cloudways را نشان می دهد" class="wp-image-479533" srcset="https://uploads.sitepoint.com/wp-content/uploads/2024/03/1710868487cloudways1-1024x451.png 1024w, https://uploads.sitepoint.com/wp-content/uploads/2024/03/1710868487cloudways1-300x132.png 300w, https://uploads.sitepoint.com/wp-content/uploads/2024/03/1710868487cloudways1-768x338.png 768w, https://uploads.sitepoint.com/wp-content/uploads/2024/03/1710868487cloudways1-1536x677.png 1536w, https://uploads.sitepoint.com/wp-content/uploads/2024/03/1710868487cloudways1.png 1600w" sizes="(max-width: 1024px) 100vw, 1024px">

مقیاس خودکار و در دسترس بودن بالا

بیایید در مورد اینکه Autonomous چگونه مقیاس خودکار و در دسترس بودن بالا را ممکن می کند صحبت کنیم.

در هاست وردپرس، در دسترس بودن بالا به این معنی است که وب سایت شما می تواند بدون هیچ وقفه ای به کار خود ادامه دهد، حتی اگر مشکلات سخت افزاری یا نرم افزاری وجود داشته باشد. با Autonomous، این امر از طریق سرورهای اضافی Kubernetes، تعادل بار و مکانیسم‌های failover حاصل می‌شود.

کارگران نامحدود PHP

یکی از آپشن های برجسته Cloudways Autonomous، ارائه کارمندان نامحدود PHP است. کارگران نامحدود PHP برای وب‌سایت‌های پویا و سایت‌های وردپرس پربازدید بسیار مهم هستند، زیرا پردازش همزمان درخواست‌های بیشتری را امکان‌پذیر می‌کنند و در نتیجه زمان انتظار را کاهش می‌دهند و عملکرد کلی سایت را بهتر می‌کنند، به ویژه در هنگام افزایش ترافیک.

بر خلاف ارائه دهندگان میزبانی معمولی که محدودیت هایی را برای کارکنان PHP اعمال می کنند و به طور بالقوه باعث ایجاد گلوگاه در هنگام افزایش ترافیک می شوند، Autonomous تضمین می کند که سایت شما همیشه سریع و پاسخگو باقی می ماند.

یکپارچه CDN، Edge Caching و Security

در قلب Cloudways Autonomous یک سه گانه قدرتمند نهفته است: CDN یکپارچه، حافظه پنهان لبه، و امنیت سطح بالا که همگی توسط Cloudflare Enterprise پشتیبانی می‌شوند. Autonomous از همه این آپشن های امنیتی پیشرفته مانند کاهش DDoS بدون اندازه در لایه‌های 3، 4 و 7 و فایروال برنامه کاربردی وب (WAF) درجه سازمانی استفاده می‌کند.

به لطف این ترکیب قدرتمند، سایت وردپرس شما بدون توجه به جایی که بازدیدکنندگان شما هستند سریعتر بارگذاری می شود و همچنین از محافظت قوی در برابر حملات DDoS و سایر تهدیدات آنلاین برخوردار است. مانند داشتن یک سپر نامرئی است که شبانه روز از داده ها، شهرت و درآمد سایت شما محافظت می کند.

Redis Object Cache

برای کسانی که سایت‌های WooCommerce را اجرا می‌کنند، Cloudways Autonomous جادوی Redis Object Cache Pro را به ارمغان می‌آورد که بدون هزینه اضافی ارائه می‌شود.

این افزونه با قیمت معمولی 90 دلار همراه با Autonomous است و با اطمینان از بارگذاری صاف و سریع صفحه، حتی در هنگام افزایش غیرمنتظره ترافیک، تجربه مرور مشتریان شما را افزایش می دهد. این امر به ویژه برای یکپارچه نگه داشتن فرآیند پرداخت شما، کمک به کاهش رها شدن سبد خرید و سالم نگه داشتن ارقام فروش شما بسیار مهم است.

رابط کاربری مدرن

Cloudways Autonomous فقط در زیر کاپوت معجزه نمی کند. همچنین دارای یک رابط کاربری براق و بصری است. رابط کاربری مدرن آن ایجاد، نظارت و مدیریت برنامه های WordPress و WooCommerce شما را ساده می کند و تجربه مدیریت وب شما را بهبود می بخشد.

پشتیبانی 24/7

در صورت نیاز به پشتیبانی، تیم متخصص Cloudways به صورت 24 ساعته در دسترس است و آماده کمک به شما از طریق چت زنده و بلیط است. خواه یک درخواست کوچک باشد یا یک مشکل پیچیده، آنها همیشه در دسترس هستند تا اطمینان حاصل شود که سفر میزبانی شما با Cloudways Autonomous صاف و بدون نگرانی است.

Cloudways Autonomous در برابر سایر راه حل های میزبانی مقیاس پذیر مقایسه شده است

Cloudways Autonomous به عنوان شاهدی بر نوآوری و برتری در میزبانی مدیریت شده وردپرس است. از طریق محک زدن و آزمایش دقیق، مزایای عملکرد بی‌نظیری را که به میز می‌آورد، روشن کردیم.

معیار عملکرد: حکم Koddr.io

کارشناسان Koddr.io معیارهای گسترده ای را انجام دادند و Cloudways Autonomous را در مقابل همتایان صنعتی مانند Kinsta و WP Engine قرار دادند. نتایج بر تسلط Autonomous، به‌ویژه در معیارهای مهم مانند اقدامات گفت ن به سبد خرید و پرداخت‌ها در هر ثانیه تأکید می‌کند.

روش شناسی و روش آزمون

Koddr.io با استفاده از چارچوب تست بار K6، سناریوهای آزمایشی را با دقت طراحی کرد و از ارزیابی جامع عملکرد تحت بارهای مختلف اطمینان حاصل کرد. علیرغم اینکه تنظیمات سرور توسط ارائه دهندگان دیکته می شود، محیط های آزمایشی برای رعایت عدالت استاندارد شده بودند.

نتایج و بینش

Cloudways Autonomous به عنوان برنده واضح ظاهر شد و معیارهای عملکرد برتر را در تمام سطوح همزمان نمایش داد. برعکس، رقبا با مشکلات مقیاس‌پذیری و گلوگاه‌های عملکردی، به‌ویژه تحت بارهای بالاتر مواجه شدند.

تجزیه و تحلیل خطا و نتیجه گیری

در حالی که در طول آزمایش با خطاهایی مواجه شد، همه پلتفرم ها انعطاف پذیری و بازیابی سریع را نشان دادند. با این حال، Cloudways Autonomous کارایی بی‌نظیری را به نمایش گذاشت و آن را به انتخابی ایده‌آل برای مشاغلی تبدیل کرد که به دنبال راه‌حل‌های میزبانی قوی و مقیاس‌پذیر برای سایت‌های تجارت الکترونیک وردپرس هستند.

به طور خلاصه، Cloudways Autonomous استاندارد جدیدی را برای برتری در میزبانی مدیریت شده وردپرس، با پشتیبانی از معیار و آزمایش دقیق تعیین می کند و موقعیت خود را به عنوان پیشرو در صنعت تثبیت می کند.

معیارهای کلیدی عملکرد:

اعمال گفت ن به سبد خرید در ثانیه:

نمودار اعمال <a href=گفت ن به سبد خرید در هر ثانیه، با داده های نشان داده شده در گلوله های زیر" class="wp-image-479535" srcset="https://uploads.sitepoint.com/wp-content/uploads/2024/03/1710868554cloudways2.png 776w, https://uploads.sitepoint.com/wp-content/uploads/2024/03/1710868554cloudways2-300x249.png 300w, https://uploads.sitepoint.com/wp-content/uploads/2024/03/1710868554cloudways2-768x638.png 768w" sizes="(max-width: 776px) 100vw, 776px">

Cloudways Autonomous: 6.54 (در 100 کاربر همزمان)، 12.35 (در 1000 کاربر همزمان)

Kinsta: 1.07 (در 100 کاربر همزمان)، N/A (در 1000 کاربر همزمان)

WP Engine 1.49 (در 100 کاربر همزمان)، N/A (در 1000 کاربر همزمان)

تسویه حساب در ثانیه:

نمودار اقدامات پرداخت در هر ثانیه، با داده های نشان داده شده در گلوله های زیر

Cloudways Autonomous: 6.54 (در 100 کاربر همزمان)، 8.60 (در 1000 کاربر همزمان)

Kinsta: 1.04 (در 100 کاربر همزمان)، N/A (در 1000 کاربر همزمان)

WP Engine 0.39 (در 100 کاربر همزمان)، N/A (در 1000 کاربر همزمان)

میانگین زمان پاسخگویی:

نمودار زمان پاسخ، با داده های نشان داده شده در گلوله های زیر

Cloudways Autonomous: 2.7s (در 200 کاربر همزمان)، 9.96s (در 1000 کاربر همزمان)

Kinsta: 23s (در 200 کاربر همزمان)، 60s (در 1000 کاربر همزمان)

درخواست در ثانیه (RPS):

نمودار درخواست ها در ثانیه، با داده های نشان داده شده در گلوله های زیر

Cloudways Autonomous: 47.89 (در 200 کاربر همزمان)، 77.98 (در 1000 کاربر همزمان)

Kinsta: 7.23 (در 200 کاربر همزمان)، 5.8 (در 1000 کاربر همزمان)

نرخ خطا:

نمودار نرخ خطا، با داده های نشان داده شده در گلوله های زیر

Cloudways Autonomous: حداقل میزان خطا (0.10٪ در 200 کاربر همزمان)، 4.5٪ (در 1000 کاربر همزمان)

Kinsta: (در 200 کاربر همزمان)، بیش از 50٪ (در 1000 کاربر همزمان)

موتور WP: بیش از 70٪ (در 200 کاربر همزمان)، ~ 100٪ (در 1000 کاربر همزمان)

Cloudways Autonomous – ویژگی های امنیتی

Cloudways Autonomous اختصاص داده شده است تا مطمئن شود وب سایت شما نه تنها عملکرد عالی دارد، بلکه ایمن باقی می ماند. در اینجا نگاه دقیق‌تری به تلاش‌های آنها برای ایمن نگه داشتن حضور آنلاین شما داریم:

1. محافظت از فایروال پیشرفته:

Autonomous از یک فایروال برنامه وب قدرتمند توسط Cloudflare Enterprise برای مسدود کردن فعالیت های مشکوک و محافظت از وب سایت شما در برابر تهدیدات رایج استفاده می کند.

2. رمزگذاری SSL:

همه وب سایت های میزبانی شده در Cloudways Autonomous دارای گواهینامه SSL رایگان هستند. اکنون، این کمک می‌کند تا اطمینان حاصل شود که داده‌های مبادله شده بین سایت شما و بازدیدکنندگان خصوصی و امن باقی می‌مانند، امنیت را افزایش می‌دهد و اعتماد ایجاد می‌کند و در نهایت منجر به بهبود رتبه‌بندی موتورهای جستجو می‌شود.

3. احراز هویت دو مرحله ای (2FA):

Cloudways گزینه ای برای فعال کردن احراز هویت دو مرحله ای برای امنیت بیشتر حساب ارائه می دهد. با نیاز به نوع دوم تأیید، مانند یک کد منحصر به فرد ارسال شده به دستگاه تلفن همراه شما، 2FA یک لایه دفاعی اضافی در برابر دسترسی غیرمجاز به حساب Cloudways شما اضافه می کند.

4. سخت شدن امنیت در سطح سرور:

Cloudways اقدامات امنیتی سختگیرانه‌ای را در سطح سرور، از جمله به‌روزرسانی‌های منظم نرم‌افزار، وصله‌های سیستم‌عامل و ممیزی‌های امنیتی برای کاهش آسیب‌پذیری‌های احتمالی و اطمینان از یکپارچگی محیط میزبانی شما اجرا می‌کند.

Cloudways Autonomous – قیمت‌گذاری و طرح‌ها

Cloudways Autonomous طیف وسیعی از برنامه های قیمت گذاری را ارائه می دهد که متناسب با نیازهای مختلف مشاغل و افراد به طور یکسان است. چه به تازگی شروع به کار کرده باشید یا یک وب سایت سازمانی پربازدید را مدیریت کنید، برنامه ای طراحی شده است تا نیازهای شما را بدون شکستن بانک برآورده کند. در اینجا جدولی از سطوح قیمت گذاری ما آمده است:

  طرح 1 - 35 دلار در ماه

شامل 1 برنامه وردپرس

15 گیگابایت فضای دیسک

تا 30 هزار بازدید منحصر به فرد

100 گیگابایت پهنای باند

  طرح 2 - 90 دلار در ماه

شامل 3 برنامه وردپرس

25 گیگابایت فضای دیسک

تا 70 هزار بازدید منحصر به فرد

200 گیگابایت پهنای باند

  طرح 3 - 145 دلار در ماه

شامل 6 برنامه وردپرس

40 گیگابایت فضای دیسک

تا 125 هزار بازدید منحصر به فرد

پهنای باند 300 گیگابایت

  طرح 4 - 240 دلار در ماه

شامل 10 برنامه وردپرس

60 گیگابایت فضای دیسک

تا 200 هزار بازدید منحصر به فرد

پهنای باند 400 گیگابایت

  طرح 5 – 555 دلار در ماه

شامل 30 برنامه وردپرس است

90 گیگابایت فضای دیسک

تا 500 هزار بازدید منحصر به فرد

پهنای باند 900 گیگابایت

  طرح 6 – 955 دلار در ماه

شامل 50 برنامه وردپرس

120 گیگابایت فضای دیسک

تا 1000 هزار بازدید منحصر به فرد

پهنای باند 1200 گیگابایت

  طرح 7 - 1640 دلار در ماه

شامل 90 برنامه وردپرس است

200 گیگابایت فضای دیسک

تا 1500 هزار بازدید منحصر به فرد

پهنای باند 3000 گیگابایت

اطلاعات استفاده اضافی

پهنای باند: 1 دلار برای هر 10 گیگابایت اضافی

بازدیدهای منحصر به فرد: 1 دلار برای هر 1000 بازدید اضافی

فضای دیسک: 2 دلار برای هر 1 گیگابایت اضافی

Autonomous تضمین می‌کند که شما فقط برای آنچه نیاز دارید پرداخت می‌کنید، با انعطاف‌پذیری در مقیاس‌بندی با رشد وب‌سایت‌تان. بیش از حد تعریف‌شده، برنامه‌ها را مقیاس‌پذیرتر می‌کند، به این معنی که وب‌سایت شما حتی اگر محدودیت برنامه‌تان را تمام کنید، به مقیاس‌بندی ادامه می‌دهد. نزدیک به اتمام محدودیت طرح خود، هشدارهایی از Autonomous دریافت می کنید و فقط برای منابع اضافی مصرف شده هزینه دریافت می کنید.

پس ، طرحی را انتخاب کنید که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت داشته باشد و اولین گام را برای باز کردن پتانسیل کامل وب سایت خود بردارید.

افکار نهایی

Cloudways Autonomous به عنوان یک تغییر دهنده بازی در قلمرو بهترین ارائه دهندگان میزبانی وردپرس ظاهر می شود و مقیاس پذیری، قابلیت اطمینان و عملکرد بی نظیری را ارائه می دهد. Cloudways Autonomous با پرداختن به کاستی‌های زیرساخت‌های میزبانی سنتی و استفاده از فناوری‌های پیشرفته مانند Kubernetes، استاندارد جدیدی برای برتری در میزبانی وب تعیین می‌کند.

به‌علاوه، مدل قیمت‌گذاری شفاف Cloudways Autonomous انعطاف‌پذیری و مقرون‌به‌صرفه بودن را با طیفی از برنامه‌های قیمت‌گذاری که برای تطبیق مشاغل با هر اندازه طراحی شده‌اند، ارائه می‌دهد. پس همین امروز با Autonomous شروع کنید و تمام نگرانی های میزبانی خود را برای همیشه رها کنید.

خوانندگان سایت پوینت می توانند از کد تبلیغاتی sppoint25 برای دریافت 25 درصد تخفیف سه ماهه استفاده کنند. اینجا ثبت نام کنید.

خبرکاو

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است