سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Chronosphere Calyptia را تصاحب می کند تا پلت فرم مشاهده پذیری خود را گسترش دهد

Chronosphere، استارت آپی که پلتفرم رصدپذیری بومی ابری را ارائه می دهد، امروز اعلام کرد که Calyptia را خریداری کرده است. در حالی که ممکن است خود این شرکت نام آشنا نباشد، Calyptia توسط سازندگان Fluent Ecosystem، که شامل پروژه‌های مشاهده‌پذیری منبع باز محبوب مانند جمع‌آوری داده‌های Fluentd و پردازشگر متریک و انتقال‌دهنده Fluent Bit است، تأسیس شد، که هر دو بخشی از مجموعه پروژه های فارغ التحصیل بنیاد محاسبات بومی ابری. مانند استارت آپ های ...

Chronosphere، استارت آپی که پلتفرم رصدپذیری بومی ابری را ارائه می دهد، امروز اعلام کرد که Calyptia را خریداری کرده است. در حالی که ممکن است خود این شرکت نام آشنا نباشد، Calyptia توسط سازندگان Fluent Ecosystem، که شامل پروژه‌های مشاهده‌پذیری منبع باز محبوب مانند جمع‌آوری داده‌های Fluentd و پردازشگر متریک و انتقال‌دهنده Fluent Bit است، تأسیس شد، که هر دو بخشی از مجموعه پروژه های فارغ التحصیل بنیاد محاسبات بومی ابری.

مانند استارت آپ های مشابه، Calyptia قصد داشت این پروژه ها را به محصولات SaaS پولی تبدیل کند. این تیم در سال 2022 یک دور اولیه 5 میلیون دلاری به رهبری Sierra Ventures و Carbide Ventures جمع آوری کرد. Chronosphere و Calyptia قیمت خرید امروز را فاش نکردند، اما ما خریدهای مشابه زیادی را در ماه‌های اخیر مشاهده کرده‌ایم که در آن پلتفرم‌های انتها به انتها با بودجه خوب مانند Chronosphere راه‌حل‌های نقطه‌ای مانند Calyptia را به دست می‌آورند، زیرا شرکت‌ها اکنون به طور فزاینده‌ای به دنبال تجمیع خود هستند. هزینه ها همین هفته گذشته، Chronosphere سرمایه گذاری استراتژیک 5 میلیون دلاری CrowdStrike را با ارزش 1.6 میلیارد دلار اعلام کرد که مجموع سرمایه این شرکت را تا به امروز به تقریباً 350 میلیون دلار رساند.

«با توجه به رشد داده‌های مشاهده‌پذیری، شرکت‌ها برای مدیریت هزینه‌ها و مقیاس این سیلاب ضعیف هستند و تیم‌هایشان را مجبور به معاوضه می‌کنند. مارتین مائو، مدیرعامل و یکی از بنیان‌گذاران Chronosphere ، گفت: تیم‌ها به‌ویژه برای مدیریت داده‌های گزارش که انتقال و ذخیره آن بسیار پرهزینه است، به چالش کشیده می‌شوند. با اضافه شدن راه‌حل اصلی خط لوله مشاهده‌پذیری Calyptia، ما در حال برداشتن گام مهمی هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که توسعه‌دهندگان کنترل نهایی را بر تمام داده‌های مشاهده‌پذیری خود از انتها به انتها دارند - از جمله فایل‌های گزارش برای کنترل هزینه و بهبود بهره‌وری توسعه‌دهنده.

Chronosphere او میگوید که با Calyptia، کاربران آن یک سیستم خط لوله قابل مشاهده به دست خواهند آورد که کاربران می‌توانند از آن برای جمع‌آوری، تبدیل و مسیریابی داده‌های متریک، ثبت و ردیابی خود استفاده کنند. برای مثال، این بدان معناست که آنها اکنون می‌توانند داده‌ها را از راه‌حل ذخیره‌سازی گزارش و تجسم گزارش اخیراً اعلام‌شده شرکت (که توسط Crowdstrike ارائه می‌شود) به سمت عقب داده‌های دلخواه خود هدایت کنند.

Chronosphere همچنین اشاره می کند که به تعامل Calyptia با اکوسیستم Fluent منبع باز ادامه خواهد داد.

کریس آنیسزیک، مدیر ارشد فناوری بنیاد محاسبات بومی ابری، گفت: «پیوستن Calyptia به تیم Chronosphere یک خبر عالی برای همه کسانی است که در آینده فناوری بومی ابر منبع باز سرمایه گذاری می کنند. «در دنیای امروز، هرکسی که از فناوری منبع باز استفاده نمی کند، در خطر رها شدن است. من هیجان زده هستم که ببینم چگونه پروژه های Fluentd و Fluent Bit به رشد و تکامل خود ادامه می دهند زیرا کاربران نهایی بیشتری از قابلیت های مشاهده پذیری بومی ابری استقبال می کنند.

خبرکاو