سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Caviar به‌مناسب ولنتاین از نسخه سفارشی ایرتگ اپل با قیمت 590 دلار رونمایی کرد

شرکت Caviar که به ساخت نسخه‌های سفارشی و منحصر‌به‌فرد از محصولات دنیای فناوری معروف است، به مناسبت روز ولنتاین، مجموعه جدیدی از محصولات سفارشی اپل را معرفی کرده است. محصولات این مجموعه شامل نسخه‌های متفاوتی از گوشی‌های آیفون می‌شود اما قابل‌توجه‌ترین گزینه یک ایرتگ با طراحی شبیه به قلب است که 590 دلار قیمت دارد. نسخه سفارشی ایرتگ اپل برای ولنتاین این نسخه از ایرتگ اپل که در اصل با قیمت 29 دلار ...

شرکت Caviar که به ساخت نسخه‌های سفارشی و منحصر‌به‌فرد از محصولات دنیای فناوری معروف است، به مناسبت روز ولنتاین، مجموعه جدیدی از محصولات سفارشی اپل را معرفی کرده است. محصولات این مجموعه شامل نسخه‌های متفاوتی از گوشی‌های آیفون می‌شود اما قابل‌توجه‌ترین گزینه یک ایرتگ با طراحی شبیه به قلب است که 590 دلار قیمت دارد.

نسخه سفارشی ایرتگ اپل برای ولنتاین

این نسخه از ایرتگ اپل که در اصل با قیمت 29 دلار فروخته می‌شود، از چرم گوساله درجه یک با رنگ قرمز ساخته شده و دارای یک بند فانتزی است. Caviar این محصول خود که فقط 999 نسخه از آن تولید خواهد شد را با قیمت 590 دلار به فروش می‌رساند.

علاوه بر این، کاویار از سری جدید آیفون‌های سفارشی خود در این مجموعه که Garden of Eden نام دارد نیز رونمایی کرده است. این مجموعه شامل نسخه Mystical Panther آیفون 15 پرو مکس با مجسمه جگوار از طلای 18 عیار و همچنین جواهرات سبز زمردی، 159 قطعه الماس و چرم گوساله می‌شود که قیمت تمام‌شده آن حدود 60 هزار دلار است.

گوشی‌های مقرون‌به‌صرفه‌تر این مجموعه سفارشی از آیفون 15 پرو با قیمت بین 7000 تا 10 هزار دلار عرضه می‌شوند. برخی از آن‌ها دارای طلای 24 عیار، پوست پایتون بنفش و حتی سنگ‌های قیمتی‌تر در تمام اندازه‌ها می‌شود. ارزان‌ترین گزینه این مجموعه یک آیفون 14 پرو مکس با نام HONEY BEE است که برای ساخت آن از پوست گوساله درجه یک کمیاب روشن استفاده شده است. قیمت این محصول نیز 6790 دلار است.

خبرکاو