اخبار, فناوری, گوشی

Canva فکر می کند که شما تجسم داده ها را اشتباه انجام می دهید

Canva فکر می کند که کسب و کارها داده ها را اشتباه انجام می دهند. و در حال راه اندازی ابزاری برای رفع آن است.

این شرکت راه اندازی تجسم داده های تعاملی را که مستقیماً در نرم افزار طراحی گرافیک ساخته شده است، اعلام کرده است. اینها نقشه های داده، نمودارها، نمودارهای جذابی هستند که باعث می شوند همه چیز کمی واضح تر به نظر برسد. اکثر کاربران در سایت های خبری مانند بی بی سی با آنها بازی می کنند. اکنون، آنها می توانند آنها را به عکس ها، فایل های PDF و ارائه های خود اضافه کنند.

این اقدام به دنبال خرید پلتفرم داده-viz در بریتانیا Flourish صورت می گیرد، زیرا شرکت استرالیایی حضور خود در اروپا را افزایش می دهد.

داده ≠ کسل کننده

ارائه داده ها دشوار است - به ویژه برای مخاطبانی که ممکن است با موضوع ناآشنا یا درگیر نباشند. یک نمودار نواری تولید شده توسط اکسل ، محو و ایستا، در دنیایی غنی از محتوا با مشکل مواجه خواهد شد. خمیازه مرگ هزار طرح فروش و اسلاید پاورپوینت . آخرین آه یک قطعه فکر.

و در حالی که شرکت آن را کاملاً اینطور بیان نکرده است، این تفکر است - که داده ها باید مانند هر چیز دیگری باشند: بصری - منجر به انتشار. پس ، هیچ بهانه ای برای خسته کننده کردن داده ها وجود ندارد.

کاربران در حال حاضر نمودارها و نمودارهای استاندارد را در پلتفرم پیدا می کنند - ما همیشه آنها را تا حدودی ابتدایی و بدون الهام یافتیم. اما از امروز، کاربران می توانند تجسم های Flourish را در طرح های خود تعبیه کنند. کاربران مستقیماً از برنامه به نقشه درختی سلسله مراتبی بومی و نمودارهای دایره ای بسته بندی شده دسترسی پیدا می کنند، با Canva نوید "نمودارهای متحرک، نقشه های قابل زوم، نمودارهای قابل کاوش و موارد دیگر".

اینکه Flourish در حال تعمیق ادغام با Canva است جای تعجب نخواهد داشت. این اولین مورد نیست، زیرا این شرکت سایت‌های عکس سهام Pexels و Pixabay را در میان خریدهای نسبتاً اخیر خود حساب می‌کند. در همین حال، این پلتفرم بی سر و صدا با یک ویرایشگر PDF رایگان ، سازنده وب سایت و ابزارهای عکس هوش مصنوعی ساخته شده است.

خوانندگان ممکن است یک موضوع مشترک را در بین خریدها پیدا کنند: همه آنها کسب و کار اروپایی هستند. سپس افتتاح اولین پردیس اروپایی آن در لندن بود. به نظر می رسد این قاره جایی است که Canva پتانسیل رشد خود را می بیند، و این شرکت آن را خانه برخی از "سریع ترین بازارهای در حال رشد و پرجمعیت ترین" خود می داند. فقط در مورد برنامه های قاره ای Canva به Adobe Express نگویید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *