سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Bootstrapping یک بار دیگر جالب است

بوت استرپینگ، یا تامین مالی شرکت خود، مدتهاست که اولین مسیری است که بسیاری از بنیانگذاران در سفر کارآفرینی خود طی می کنند. اما این تصمیمی نیست که آنها در آن نظر داشته باشند. اغلب، منابع سرمایه فقط به سمت کسانی که دارای شبکه هستند و فرصتی برای معرفی گرم به سرمایه گذاران دارند، جریان می یابد، پس در بیشتر تاریخ، راه اندازی راه اندازی چیزی بوده است که به بسیاری ...

بوت استرپینگ، یا تامین مالی شرکت خود، مدتهاست که اولین مسیری است که بسیاری از بنیانگذاران در سفر کارآفرینی خود طی می کنند. اما این تصمیمی نیست که آنها در آن نظر داشته باشند. اغلب، منابع سرمایه فقط به سمت کسانی که دارای شبکه هستند و فرصتی برای معرفی گرم به سرمایه گذاران دارند، جریان می یابد، پس در بیشتر تاریخ، راه اندازی راه اندازی چیزی بوده است که به بسیاری از کسب و کارهای شروع شده توسط افرادی که به آن شبکه ها دسترسی ندارند.

اما اخیراً، سرمایه‌گذاران در سراسر جهان در مورد چه کسی و چه چیزی سرمایه‌گذاری می‌کنند، بسیار حساس‌تر شده‌اند، که به نوعی زمین بازی را یکنواخت کرده است. یا خیر، بنیانگذاران استارتاپ به طور فزاینده ای مجبورند منابع مالی را پیدا کنند که سرمایه خطرپذیر نیست.

به نوبه خود، این آب و هوای دشوار به کاهش انگ بوت استرپینگ کمک کرده است و شرکت‌هایی که زمانی کمتر از همتایان خود که دارای پشتوانه سرمایه‌گذاری بودند کمتر دیده می‌شدند. در واقع، کشف منابع مالی خود مهارتی است که در حال حاضر بسیار بیشتر از سال های اخیر ارزشمند است.

اریکا جین، موسس Healthie، و حسین یحفوفی، از Arta Finance، در مورد توجه جدید به بوت استرپینگ در TechCrunch Disrupt 2023 صحبت کردند و توصیه هایی را در مورد بهترین راه هایی که شرکت ها می توانند برای انجام این کار انجام دهند به اشتراک گذاشتند.

جین گفت: «بوت استرپینگ لزوماً یک [تلاش] همه یا هیچ نیست. "این در مورد فکر کردن درازمدت و کنترل نحوه تفکر شما در مورد سفر سرمایه کسب و کارتان است. "

خبرکاو