سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Bluesky به روی همه باز می شود، Rivian SUV جدید خود را معرفی می کند و دولت ها از آیفون ها سوء استفاده می کنند

سلام، دوستان، به Week in Review (WiR)، خبرنامه معمولی TechCrunch که چند روز گذشته را در زمینه فناوری خلاصه می کند، خوش آمدید. این هفته، شبکه اجتماعی Bluesky برای هر کسی باز شد که به آن بپیوندد - با توجه به آفتاب و دمای غیرقابل فصل گرمی که از آن لذت می بردیم، اینجا در نیویورک مناسب است. برای کسانی که تمایل بیشتری به دوری از خانه هایشان دارند - ...

سلام، دوستان، به Week in Review (WiR)، خبرنامه معمولی TechCrunch که چند روز گذشته را در زمینه فناوری خلاصه می کند، خوش آمدید.

این هفته، شبکه اجتماعی Bluesky برای هر کسی باز شد که به آن بپیوندد - با توجه به آفتاب و دمای غیرقابل فصل گرمی که از آن لذت می بردیم، اینجا در نیویورک مناسب است. برای کسانی که تمایل بیشتری به دوری از خانه هایشان دارند - و در فکر خرید Vision Pro هستند - برایان تحلیل خود را منتشر کرد. آن را بخوانید؛ او کلمات را خرد نمی کند

اتفاقات دیگری نیز افتاد، از جمله فاش شدن یک SUV Rivian، هدف قرار دادن هکرهای دولتی صاحبان آیفون و قطع دسترسی شخص ثالث به گروه های فیسبوک توسط متا. ما در این نسخه از WiR همه و بیشتر را پوشش می دهیم - اما ابتدا یادآوری برای ثبت نام برای دریافت خبرنامه WiR در صندوق ورودی خود هر شنبه.

اخبار

چیزی جز Bluesky: بعد از تقریباً یک سال به عنوان یک برنامه فقط دعوت، Bluesky، یک پلتفرم میکروبلاگینگ امیدوارکننده که توسط یکی از بنیانگذاران توییتر جک دورسی پشتیبانی می شود، اکنون برای عموم باز است.

سواری جدید Rivian: شرکت Rivian صبح روز دوشنبه اعلام کرد نسل بعدی خودروی خود - یک SUV الکتریکی کوچکتر و ارزان‌تر به نام R2 - را در روز 7 مارس معرفی خواهد کرد.

دولت هایی که آیفون ها را هدف قرار می دهند: به گفته گوگل، هکرهای دولتی سال گذشته از سه آسیب پذیری ناشناخته در سیستم عامل آیفون اپل برای هدف قرار دادن قربانیان با نرم افزارهای جاسوسی توسعه یافته توسط یک استارت آپ اروپایی استفاده کردند.

متا دسترسی به گروه را قطع می کند: متا اخیراً اعلام کرده است که به زودی API گروه های فیس بوک خود را خاموش می کند. سارا می نویسد، این کار برخی از کسب و کارها و بازاریابان رسانه های اجتماعی را به هم ریخته است.

بازگشت WeWork: بر اساس گزارش‌ها، آدام نویمان، که در سال 2010 ارائه‌دهنده فضای کاری انعطاف‌پذیر WeWork را تأسیس کرد و 9 سال بعد به‌طور مشهور کناره‌گیری کرد، در تلاش است تا شرکت را از ورشکستگی بخرد.

هکرهای چینی در کمین هستند: ائتلاف آژانس های اطلاعاتی ایالات متحده روز چهارشنبه هشدار داد هکرهای مورد حمایت چین حداقل برای پنج سال با هدف بلندمدت انجام حملات سایبری «مخرب» به زیرساخت های حیاتی آمریکا دسترسی داشته اند.

تحلیل و بررسی

بررسی اپل ویژن پرو: در تحلیل ویژن پرو، برایان می نویسد که هدست 3500 دلاری هنوز در حال پیشرفت است – نماهایی از آینده ای را ارائه می دهد که توسط توسعه دهندگان زنده می شود یا می میرد.

جو روگان، آزاد شده: آماندا می نویسد چرا برای Spotify خوب است که پادکست جو روگان دیگر انحصاری نیست.

پادکست ها

در Equity ، خدمه نگاهی عمیق به تعدادی از سرمایه‌گذاری‌های استارت‌آپ، از جمله سرمایه جدید برای نرم‌افزار عمودی به‌عنوان سرویس، فین‌تک و edtech انداختند. ثروت سوما چقدر سریع در حال رشد است. و چرا Bluesky در اوج پرواز می کند.

در همین حال، Found بئاتریس دیکسون، یکی از بنیانگذاران برند سلامتی واژن گیاهی The Honey Pot را به نمایش گذاشت.

و در واکنش زنجیره ای ، ژاکلین با دوین فینزر، مدیر عامل بازار NFT OpenSea مصاحبه کرد. او در سال 2017 شرکت OpenSea را تأسیس کرد و به سرعت به یکی از شناخته شده ترین - و دارای بودجه خوب - بازارهای NFT تبدیل شد.

TechCrunch+

هوش مصنوعی، معتبر: الکس می‌نویسد که به نظر می‌رسد بازار مایل است بپذیرد که نرم‌افزار آغشته به قابلیت‌های هوش مصنوعی جدید هزینه بیشتری خواهد داشت – پس شرکت‌های نرم‌افزاری در هر اندازه چیز جدیدی برای فروش مشتریان فعلی و ایجاد حساب‌های بالقوه جدید خواهند داشت.

ربکا می نویسد : فست مد صنعتی است که در دام مسائل کارگری و مشکلات کپی رایت گرفتار شده است و به دلیل انتشار فاضلاب و کربن آن تأثیر زیست محیطی بسیار زیادی دارد - به همین دلیل است که VC ها باید در آن تجدید نظر کنند.

دور جایزه

داستان موفقیت ربات پیاده رو: به نظر می رسد خدمات ربات تحویل پیاده رو به چپ و راست متوقف شده است. اما یکی از پیشگامان این مفهوم، Starship Technologies، او میگوید که سودآور است و اکنون دوری از بودجه را جمع‌آوری کرده است تا بتواند تقاضای بازار را افزایش دهد.

خبرکاو