متن خبر

Beyond Good and Evil 2: گیم پلی، اخبار، هر آنچه که تاکنون می دانیم

Beyond Good and Evil 2: گیم پلی، اخبار، هر آنچه که تاکنون می دانیم

اخبارBeyond Good and Evil 2: گیم پلی، اخبار، هر آنچه که تاکنون می دانیم
شناسهٔ خبر: 267745 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

Beyond Good and Evil 2 ، دنباله‌ای بر اکشن ماجراجویی کلاسیک یوبی‌سافت، در دست ساخت است – اگرچه در سال‌های اخیر چیز زیادی در مورد آن نشنیده‌ایم.

Beyond Good and Evil 2 تا حدودی یک رمز و راز است و از زمانی که یوبی سافت این بازی را در E3 2017 معرفی کرد، تنها تعداد انگشت شماری تریلر منتشر شده است. دارای کهکشان های جهان باز و سفینه های فضایی قابل تنظیم.

در حالی که یوبی سافت از سال 2019 هیچ به روز رسانی در مورد این پیگیری طولانی مدت مورد انتظار ارائه نکرده است، آنچه تاکنون دیده ایم به دنباله ای اشاره دارد که ارزش انتظار را داشت. میخواهی بیشتر بدانی؟ ما تمام اخبار و جزئیات تایید شده پیرامون Beyond Good and Evil 2 را در زیر جمع آوری کرده ایم.

فراتر از خوب و بد 2: به تعقیب و گریز

چیست؟ دنباله اکشن ماجراجویی Beyond and Evil در سال 2003

روی چه چیزی می توانم بازی کنم؟ TBC

چه زمانی می توانم آن را بازی کنم؟ TBC

Beyond Good and Evil 2: تاریخ انتشار و پلتفرم ها

Beyond Good and Evil 2 - میمون، زنده اما نیمه اسکلت

(اعتبار تصویر: یوبی سافت)

یوبی سافت اعلام نکرده است که Beyond Good and Evil 2 چه زمانی عرضه خواهد شد یا اینکه در چه پلتفرم هایی باید منتظر عرضه آن باشیم. توسعه دهندگان یوبی سافت در یک پست وبلاگ (در برگه جدید باز می شود) در سال 2020 می گویند: "ما هنوز آنجا نیستیم، و هنگامی که به آنجا رسیدیم، شما اولین کسی خواهید بود که می دانید".

در یک تماس سرمایه‌گذار در ژوئیه 2021 (از طریق GamesRadar (در برگه جدید باز می‌شود) ، مدیر مالی یوبی‌سافت، فردریک دوگوئت، نیز حاضر به ارائه پنجره انتشار نشد. با این حال، او این بیانیه را ارائه کرد: "ما با Beyond Good and Evil 2 به خوبی پیشرفت می کنیم، اما هنوز خیلی زود است که در این مرحله بیشتر به شما بگوییم."

Beyond Good and Evil 2: تریلرها

آخرین تریلر

در ژوئن 2019، تیم سازنده Beyond Good and Evil 2 یک استریم زنده (در برگه جدید باز می شود) میزبانی کرد تا جزئیات جدید گیم پلی و هنر مفهومی را ارائه دهد.

توضیح داده شد که در بازی، همه افراد در سیستم 3 یک کلون هستند، در حالی که هیبریدها با عبور از DNA انسان و حیوانات ساخته می شوند. برخی از این هیبریدها به عنوان برده در استخراج و جمع آوری یک ماده معدنی ارزشمند و خطرناک به نام دیوالیت استفاده می شوند. در ادامه می‌توانید ویدیوی این جریان را تماشا کنید:

تریلرهای بیشتر

ما چند تریلر کلیدی Beyond Good and Evil 2 را در طول این مقاله قرار داده‌ایم، اما اگر می‌خواهید چیزهای بیشتری برای خود بیابید، کانال رسمی یوبی‌سافت در یوتیوب (در برگه جدید باز می‌شود) را تحلیل کنید.

فراتر از خوب و بد 2: داستان و صحنه

اولین فیلم Beyond Good and Evil که در سال 2003 منتشر شد، به دنبال تلاش جید خبرنگار عکاس برای تحقیق و کشف یک توطئه بیگانه است که منجر به یک ماجراجویی بزرگ و متنوع می شود که شامل ناوبری مخفیانه، مبارزه غوغا، حل پازل، عکاسی و حتی مسابقه می شود.

در E3 2018، ما در دموی پشت درهای بسته Beyond Good and Evil 2 شرکت کردیم و فهمیدیم که این یک پیش درآمد خواهد بود و جید جوان‌تر آنتاگونیست خواهد بود. این داستان اطلاعات جدیدی در مورد Jade، DomZ و منشا هیبریدهای انسان و حیوان خواهد داشت. شما می توانید دشمن جوان را در تریلر سینمایی (در تب جدید باز می شود) ببینید.

Beyond Good and Evil 2: گیم پلی

در دموی پشت درهای بسته Beyond Good and Evil 2 که در سال 2018 در آن حضور داشتیم ، به ما گفته شد که Beyond Good and Evil 2 به شما این امکان را می دهد که در دنیایی باز که به طرز شگفت انگیزی بزرگ و کاملاً یکپارچه است، به صورت مشارکتی بازی کنید. شما می توانید از خیابان های شهر به آسمان، از فضا به فضای بیرونی بدون هیچ صفحه نمایش بارگیری حرکت کنید.

از حالت خاموش، شما یک سلاح سرد، یک تفنگ، یک سپر و یک جت پک خواهید داشت که می‌توان آن‌ها را با تقویت‌های جالب تغییر داد. یکی از موارد کلیدی Spyglass است که بازیکنان می‌توانند از آن برای ارزیابی موقعیت‌ها قبل از ورود به آنها استفاده کنند. شناور کردن بر روی دشمن، اطلاعات بیشتری در مورد آن‌ها، تقویت‌کننده‌ها و توانایی‌هایشان به شما می‌دهد. مطمئناً باید برنامه ریزی یک حمله را بسیار روان تر کند.

علاوه بر این، محیط تا حدودی تخریب پذیر خواهد بود و امکان تخریب بخش هایی از ساختمان ها را فراهم می کند. بارش شهابی بی‌درنگ می‌تواند بر بخش‌هایی از سیارات تأثیر بگذارد که به طور بالقوه می‌تواند باعث ایجاد مأموریت‌ها و رویدادهای داستانی شود.

با این حال، از آنجایی که این جزئیات پنج سال پیش به اشتراک گذاشته شد و یوبی‌سافت از سال 2020 به‌روزرسانی‌ای در مورد بازی ارائه نکرده است، ممکن است برخی از این عناصر در محصول نهایی تغییر کنند.

اخبار فراتر از خوب و بد 2

اسکرین شات Beyond Good and Evil 2 <a href= از بنای مذهبی" class="lazy-image-van" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" data-normal="https://vanilla.futurecdn.net/techradar/media/img/missing-image.svg" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/mySyEi9DCmwNKxXi5RyKe3-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/mySyEi9DCmwNKxXi5RyKe3-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/mySyEi9DCmwNKxXi5RyKe3-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/mySyEi9DCmwNKxXi5RyKe3-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/mySyEi9DCmwNKxXi5RyKe3-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/mySyEi9DCmwNKxXi5RyKe3-1200-80.jpg 1200w" data-sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/mySyEi9DCmwNKxXi5RyKe3.jpg" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/mySyEi9DCmwNKxXi5RyKe3.jpg">

(اعتبار تصویر: یوبی سافت)

یک موتور بازی کاملاً جدید
در سال 2017، یوبی‌سافت در یک ویدیوی به‌روزرسانی (در تب جدید باز می‌شود) فاش کرد که Beyond Good and Evil 2 در موتور بازی‌سازی جدید Voyager ساخته می‌شود تا دیدگاه خالق بازی Michel Ancel را به تصویر بکشد و دنیایی به بزرگی Beyond ایجاد کند. Good and Evil 2 قصد دارد باشد. ویدئویی را در مورد جزئیات موتور جدید در زیر مشاهده کنید:

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است