متن خبر

Audible آزمایشی نادر 3 ماهه Premium Plus را ارائه می دهد

Audible آزمایشی نادر 3 ماهه Premium Plus را ارائه می دهد

اخبارAudible آزمایشی نادر 3 ماهه Premium Plus را ارائه می دهد
شناسهٔ خبر: 265690 -
خبرکاو:

گوشی هوشمندی <a href= که اپلیکیشن Audible را اجرا می کند." width="1920" height="1080">
NYC Russ/Shutterstock.com

مشتریان جدید Audible می‌توانند یک دوره آزمایشی سه ماهه Premium Plus را کسب کنند که شامل یک پرفروش رایگان یا نسخه جدید هر ماه (به صورت اعتبار قابل بازخرید) است. این یک معامله خوب برای طرفداران کتاب های صوتی است، و اگر مایلید، می توانید این عضویت را پس از پایان دوره آزمایشی خود لغو کنید تا از هرگونه هزینه ای جلوگیری کنید.

این بهترین تبلیغ Audible است که در سال 2023 دیده‌ایم. عضویت Premium Plus هر ماه یک اعتبار رایگان را باز می‌کند و به شما امکان می‌دهد برای مطالعه درخواستی و نامحدود به کاتالوگ Audible Plus دسترسی داشته باشید. کاتالوگ Audible Plus آمازون شامل بیش از 10000 عنوان، از جمله پادکست های اختصاصی است.

باید توجه داشته باشم که هر عناوینی که در Audible خریداری می‌کنید متعلق به شماست، حتی اگر عضویت Premium Plus خود را لغو کنید. پس ، اگر می‌خواهید سه کتاب صوتی رایگان دریافت کنید و بلافاصله عضویت Audible خود را لغو کنید، به دنبال آن باشید.

از سوی دیگر، Audible Premium Plus فقط 14.95 دلار در ماه هزینه دارد و شامل یک اعتبار رایگان در هر ماه است که می‌توانید آن را برای کتاب‌های جدید یا پرفروش‌ها بازخرید کنید. با این قیمت، Audible از نظر فنی ارزان‌تر از خرید کتاب‌های صوتی یا جلد شومیز جداگانه است، پس اگر از خدمات لذت می‌برید، ممکن است بخواهید از آن استفاده کنید.

پیشنهاد شنیدنی

یک دوره آزمایشی 3 ماهه Audible Premium را شروع کنید و سه پرفروش یا نسخه جدید را به صورت رایگان کسب کنید.

خبرکاو

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است