سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Apollo Justice: Ace Attorney Trilogy در ماه ژانویه منتشر می شود و به شما امکان می دهد “موقعیت هایی را که در بازی اصلی تصور نمی کنید” انجام دهید.

Capcom قبلا تایید کرده بود که Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy قرار است در تاریخ ۲۶ سپتامبر برای PC و Game Pass عرضه شود ، اما اکنون تاریخ انتشار قطعی برای Apollo Justice: Ace Attorney Trilogy - 25 ژانویه ۲۰۲۴ - و تاییدیه انتشار فیزیکی نیز در راه است. در نمایشگاه بازی توکیو این آخر هفته، کپکام تایید کرد که این سه گانه که شامل Apollo Justice: Ace Attorney، Phoenix Wright: Dual Destinies و Phoenix Wright: Spirit Of Justice است، از ...

Capcom قبلا تایید کرده بود که Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy قرار است در تاریخ ۲۶ سپتامبر برای PC و Game Pass عرضه شود ، اما اکنون تاریخ انتشار قطعی برای Apollo Justice: Ace Attorney Trilogy - 25 ژانویه ۲۰۲۴ - و تاییدیه انتشار فیزیکی نیز در راه است.

در نمایشگاه بازی توکیو این آخر هفته، کپکام تایید کرد که این سه گانه که شامل Apollo Justice: Ace Attorney، Phoenix Wright: Dual Destinies و Phoenix Wright: Spirit Of Justice است، از «گرافیک زیبای HD و پاداش های ویژه فراوان» برخوردار است و برای PS4 عرضه می شود. /۵، PC، Switch، و Xbox One و Series X/S، با نسخه‌های فیزیکی موجود برای بازیکنان سوییچ و پلی‌استیشن.

Apollo Justice: Ace Attorney Trilogy به صورت فیزیکی برای PS4 و Switch در ۲۵ ژانویه منتشر می شود! نسخه فیزیکی که برای مناطق ژاپن و آسیا ارائه می شود شامل انگلیسی، ژاپنی، فرانسوی، آلمانی، کره ای، + چینی سنتی و ساده شده است! پیش سفارش در سراسر جهان حمل و نقل:… pic.twitter.com/eCNufc86oTS 23 سپتامبر ۲۰۲۳

بیشتر ببین

بسته سه‌گانه شامل مجموعه‌ای از محتوای ویژه، از جمله موسیقی متن برای هر سه بازی به‌علاوه ۱۴ قطعه جایزه از کنسرت ارکستر ۱۵ ساله Ace Attorney و کنسرت ارکستر Ace Attorney 2019، اپیزودها و لباس‌های ویژه، یک کتابخانه هنری پر از طرح‌های شخصیتی است. ، هنر پس زمینه و حتی انیمه پیش درآمد ویژه Spirit of Justice".

اما شاید هیجان‌انگیزتر از همه، استودیوی انیمیشن باشد، که در آن بازیکنان می‌توانند «آزادانه صحنه رویاهای شما را با مدل‌ها و انیمیشن‌های شخصیت، موسیقی پس‌زمینه، و خطوط صوتی از بازی‌ها ایجاد کنند - همه در نوک انگشتان شما».

شخصیت‌ها را در موقعیت‌هایی قرار دهید که در بازی‌های اصلی غیرقابل تصور است! کپکام متلک می زند.

همچنین مجموعه‌ای از بهبودهای کیفیت زندگی نیز وجود دارد، از جمله منوی بازی که به شما امکان می‌دهد «بازی، قسمت و حتی فصلی را که می‌خواهید از اولین باری که بازی می‌کنید شروع کنید» را انتخاب کنید، به‌علاوه یک حالت داستانی. که در آن بازی به صورت خودکار پازل ها را انتخاب و حل می کند تا به بازیکنان این امکان را می دهد که "به سادگی بنشینند و یک راز خوب را تماشا کنند".

در نهایت، «سیستم عقب ماندگی» از Dual Destinies و Spirit of Justice که به شما امکان می‌داد متنی را که قبلا خوانده‌اید مرور کنید، به Apollo Justice: Ace Attorney Trilogy اضافه شد و به شما این امکان را می‌دهد که دوباره به خطوطی که ممکن است به‌طور تصادفی نادیده گرفته‌اید، دسترسی پیدا کنید.

Capcom در وب‌سایت رسمی توضیح می‌دهد: «سری Ace Attorney برای اولین بار در سال ۲۰۰۱ منتشر شد و ژانر دادگاه نبرد بازی‌های ماجراجویی متنی را به وجود آورد.

فینیکس رایت در این مجموعه از ۳ بازی مشعل را به آپولو عدالت می‌سپارد که رشد آپولو به عنوان یک وکیل را در دوران تاریکی قانون نشان می‌دهد.

برای گم شدن بازی‌های بیشتر، انتخاب‌های ما از بهترین بازی‌های RPG را در کنار فهرست بهترین بازی‌های تک‌نفره ما تحلیل کنید .