متن خبر

Anker پاوربانک 535 را به دلیل خطر آتش سوزی فراخوان می کند

Anker پاوربانک 535 را به دلیل خطر آتش سوزی فراخوان می کند

اخبارAnker پاوربانک 535 را به دلیل خطر آتش سوزی فراخوان می کند
شناسهٔ خبر: 268529 -
خبرکاو:

پاوربانک بنفش Anker 535 در حال شارژ آیفون.
آنکر

بر اساس اعلامیه فراخوان صادر شده توسط این شرکت، پاوربانک های انتخابی Anker 535 خطر آتش سوزی بالقوه دارند. این به دلیل نقصی است که بر تعداد کمی از پاوربانک های Anker 535 با شماره مدل A1366 تأثیر می گذارد.

اگر این باتری قابل حمل را دارید، مدل A1366 را در سمت عقب آن تحلیل کنید. واحدهایی که از شماره مدل متفاوتی استفاده می‌کنند در این فراخوان دخالت ندارند. همانطور که توسط Anker توضیح داده شده است، مشتریان باید فوراً استفاده از باتری های A1366 خود را متوقف کنند و به دنبال گزینه های دفع ایمن در منطقه خود باشند. (فروشگاه‌های خرده‌فروشی منتخب، از جمله Best Buy و Home Depot، خدمات بازیافت باتری را به صورت رایگان ارائه می‌دهند. باتری‌های لیتیوم یون هرگز نباید در زباله‌ها ریخته شوند.)

همچنین می توانید برخی از مدارک را برای بازپرداخت به Anker ارسال کنید. گفتنی است، شرکت به مدرک خرید و یک شماره سفارش نیاز دارد. اگر مدرکی برای خرید پیدا نکردید، پیشنهاد می‌کنم با خدمات مشتریان شرکت تماس بگیرید.

اگر تعجب می کنید، این فراخوان در پاسخ به آتش سوزی خانه ای در مریلند است. مقامات می گویند که این آتش سوزی احتمالاً از یک پاوربانک Anker 535 سرچشمه گرفته است که در یک چمدان بدون وسایل الکترونیکی قرار داشت. (خوشبختانه به کسی آسیب نرسید. خانواده با دیدن آتش سوزی خانه خود را تخلیه کردند).

Anker این فراخوان را داوطلبانه صادر کرد و در حال کار با دولت برای ساده کردن روند فراخوان است.

منبع: Anker via Android Police

خبرکاو

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است