متن خبر

Akamai از فشار بزرگ خود برای بازار جهانی ابری رونمایی کرد

Akamai از فشار بزرگ خود برای بازار جهانی ابری رونمایی کرد

اخبارAkamai از فشار بزرگ خود برای بازار جهانی ابری رونمایی کرد
شناسهٔ خبر: 266499 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

Akamai جزئیات مربوط به Connected Cloud خود را معرفی کرده است، سرویس جدیدی که از زمانی که ارائه دهنده میزبانی ابری Linode را به قیمت 900 میلیون دلار در سال 2022 خریداری کرد، در دست ساخت است.

Akamai با ایجاد لبه توزیع شده و پلت فرم ابری خود، از 11 سایت Linode موجود به همراه 4100 سایت در 134 کشور استفاده خواهد کرد که در حال حاضر شبکه لبه خود را تامین می کنند.

این شرکت امیدوار است که پلتفرم جدید به کاربران کمک کند «برنامه‌ها و تجربیات را نزدیک‌تر و تهدیدها را دورتر نگه دارند».

Akami Connected Cloud

سه سایت جدید برنامه ریزی شده است تا تابستان امسال فعال شوند، که الگوی 10 سایت اصلی دیگر را تشکیل می دهد که شرکت امیدوار است در شش ماه آخر سال راه اندازی کند.

Akamai علاوه بر پشتیبانی از شبکه خود، همچنین از برنامه‌هایی برای راه‌اندازی سایت‌های توزیع‌شده که باید «قابلیت‌های محاسبات ابری اولیه» را به مناطق صعب العبوری که شرکت در حال حاضر ادعا می‌کند از آنها استفاده نمی‌شود، بیاورد، رونمایی کرده است. بیش از 50 شهر را برای اینها مشخص کرده است.

Connected Cloud با تأخیر بسیار کم در هسته خود طراحی شده است، حرکتی که Akamai امیدوار است رسانه ها، بازی ها، SaaS، خرده فروشی، دولتی و صنایع بیشتری را به خوبی ببیند.

علاوه بر این، بسیاری از سازمان‌هایی که به آنها خدمات می‌دهد نیز از افزایش انطباق با استانداردها، از جمله ISO، SOC 2، و HIPAA بهره‌مند می‌شوند و به آنها اجازه می‌دهد تا حجم کاری را با خطرات کمتری در میان ابرها جابه‌جا کنند.

«موقعیت رهبری Akamai در لبه به ما امکان می‌دهد تا هر چیزی را که لمس می‌کنیم مقیاس‌بندی کنیم: ما محتوا را مقیاس‌بندی می‌کنیم، تجربیات دیجیتال را بیش از هرکسی به کاربران نزدیک می‌کنیم. ما امنیت سایبری را افزایش می دهیم و تهدیدات را از کسب و کار و مردم دورتر می کنیم. مشتریان ما ما را می شناسند و برای این مقیاس به ما اعتماد دارند. تام لیتون، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Akamai، بيان کرد : اکنون ما قصد داریم محاسبات ابری را مقیاس بندی کنیم تا با هزینه کمتر عملکرد بهتری را برای مشتریان ارائه کنیم.

در حالی که هیچ کلمه دقیقی در مورد قیمت گذاری وجود ندارد، این شرکت این بیانیه را به اشتراک گذاشت که نشان دهنده برخی قیمت های کاملا رقابتی است:

ساختار جدید قیمت‌گذاری می‌تواند از قدرت شبکه Akamai برای کاهش هزینه‌های خروج از ابر با آوردن اقتصاد شبیه CDN به انتقال داده‌های ابری استفاده کند. مدل جدید قیمت‌گذاری خروجی به‌گونه‌ای طراحی شده است که نرخ‌های خروج را به میزان قابل‌توجهی نسبت به مقیاس‌کننده‌های ابر مقیاس و ارائه‌دهندگان ابر جایگزین کاهش دهد.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است