سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Airbnb در حال پیشرفت است تا از شر هزینه های منفور تمیز کردن خلاص شود

Airbnb به آرامی هزینه تمیز کردن را از بین می برد زیرا هدف آن قیمت گذاری شفاف تر است. Airbnb در گزارش درآمد امروز خود گفت: از اوایل سال گذشته، زمانی که شرکت شروع به نشان دادن قیمت‌های فراگیر در هنگام رزرو ملک به مهمانان کرد، تقریباً 300000 فهرست هزینه‌های نظافت را حذف یا کاهش داده‌اند. اکنون، تقریباً 40٪ از فهرست های فعال دیگر هزینه تمیز کردن را دریافت نمی کنند. از طرف مشتری، ...

Airbnb به آرامی هزینه تمیز کردن را از بین می برد زیرا هدف آن قیمت گذاری شفاف تر است.

Airbnb در گزارش درآمد امروز خود گفت: از اوایل سال گذشته، زمانی که شرکت شروع به نشان دادن قیمت‌های فراگیر در هنگام رزرو ملک به مهمانان کرد، تقریباً 300000 فهرست هزینه‌های نظافت را حذف یا کاهش داده‌اند. اکنون، تقریباً 40٪ از فهرست های فعال دیگر هزینه تمیز کردن را دریافت نمی کنند.

از طرف مشتری، این هزینه های تمیز کردن یک ناامیدی طولانی مدت بود. می‌توانید در Airbnb یک اجاره‌ای برای تعطیلات بخرید، فقط برای رفتن به تسویه‌حساب و دیدن صدها دلار هزینه نظافت در آخرین ثانیه. با افزایش هزینه‌های نظافت، میانگین قیمت اجاره پلت‌فرم نیز افزایش یافت و Airbnb را انتخابی جذاب‌تر برای رزرو اقامتگاه تبدیل کرد.

کاهش هزینه نظافت این سوال را ایجاد می کند - آیا میزبان های Airbnb دیگر هزینه نظافتچی را پرداخت نمی کنند؟ یا قیمت های نظافت از قبل افزایش یافته بود؟ هنگامی که Airbnb برای اولین بار چیزی را که "نمایش قیمت کل" خود می نامد راه اندازی کرد، به نظر می رسید قصد دارد یک رسانه شاد پیدا کند.

Airbnb در آن زمان گفت: «مهمانان نباید هنگام خروج از Airbnb کارهای غیرمنطقی را انجام دهند، مانند برهنه کردن تخت‌ها، شستن لباس‌ها، یا جاروبرقی. اما ما فکر می کنیم منطقی است که از مهمانان بخواهیم چراغ ها را خاموش کنند، غذا را در سطل زباله بیندازند و درها را قفل کنند - درست مانند زمانی که خانه خود را ترک می کنند.

باورش سخت است که صرف یادآوری به مهمانان برای خاموش کردن چراغ ها، تفاوت مالی زیادی ایجاد کند. با این حال، طبق گفته Airbnb، میانگین قیمت شبانه آن برای یک فهرست یک خوابه 114 دلار بود که 2 درصد کمتر از سال گذشته بود، در حالی که این شرکت او میگوید قیمت هتل‌ها در آن دوره زمانی 7 درصد افزایش یافته و به 149 دلار می‌رسد.

خبرکاو