اخبار, فناوری, گوشی

AEW برای نمایش مقادیر خنده دار خون برای همیشه مبارزه کنید

اگر نگران بودید که AEW Fight Forever به طور کامل به ریشه‌های بازی عجیب و غریب خود متمایل نشود، دیگر نترسید.

AEW Fight Forever که قرار است در ۲۹ ژوئن برای PS5، Xbox Series X|S، Nintendo Switch و کنسول های نسل آخر عرضه شود، بازگشت بسیار مورد انتظار سازنده Yuke به سبک کشتی کج است. و حساب رسمی توییتر آن به تازگی تایید کرد که بازی کاملاً به رتبه T / 16+ خود متمایل خواهد شد.

با توجه به نگرانی‌ها در مورد کمبود خون در مواد تبلیغاتی AEW Fight Forever ، حساب توییتر این بازی با دو اسکرین شات که هر دو به طرزی کارتونی آغشته به سس بولونیز بودند، ترس‌ها را برطرف کرد. ما فرض می کنیم برای کسانی که ترجیح می دهند حلقه را تمیز نگه دارند، یک ضامن نیز وجود خواهد داشت.

شنیده ایم که بسیاری از شما نگران این بودید که خون از #AEWFightForever حذف شود. ما اجازه می‌دهیم این اسکرین‌شات‌های جدید خودشان صحبت کنند.#AEWgames pic.twitter.com/BPxhrSXZyg 23 مه ۲۰۲۳

بیشتر ببین

AEW Fight Forever که به عنوان بازگشتی به کشتی‌های آرکید واقعی عنوان می‌شود، فهرستی از سوپراستارها را به همراه خواهد داشت و طبق وب‌سایت رسمی خود، بیش از ده حالت گیم‌پلی و هیچ کمبودی در گزینه‌های شخصی‌سازی وجود ندارد.

Kenny Omega مورد علاقه طرفداران، عجیب نیست که پسر پوستر بازی است، اما به او می‌پیوندند که افراد قدرتمند دیگری از جمله Sting، CM Punk، Chris Jericho، Jon Moxley، Thunder Rosa و Hikaru Shida هستند. کنی امگا نیز تایید کرده است که کودی رودز علیرغم جدایی او از WWE در سال ۲۰۲۲ در این بازی حضور خواهد داشت.

من شخصاً مطمئن هستم که AEW Fight Forever حداقل زمان سرگرم کننده ای خواهد بود. توسعه دهنده Yuke مسئول برخی از بهترین بازی های کشتی کج ساخته شده از جمله اسمکدان بسیار دوست داشتنی است! در مقابل سری RAW که در دوران PS2 تسلط داشتند.

پس منصفانه است که بگوییم AEW در دستان مطمئنی با Yuke است. در اینجا امیدواریم که توسعه‌دهنده با تجربه بتواند تجربه‌ای را ارائه دهد که ریشه‌های آن را دوباره شعله‌ور کند و در عین حال زیرژانر کشتی کج را به جلو سوق دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *