سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Adobe نسخه وب فتوشاپ را با ابزارهای هوش مصنوعی مجهز به Firefly راه اندازی کرد

Adobe به طور رسمی Photoshop برای وب را در روز چهارشنبه برای همه کاربران با برنامه های پولی راه اندازی کرد. نسخه وب، که تقریباً دو سال در نسخه بتا بود، اکنون با ابزارهای هوش مصنوعی مبتنی بر Firefly مانند Generative Fill و Generative Expand در دسترس است. این شرکت بیان کرد که ابزارهای موجود در نوار ابزار در وب بر اساس یک گروه مبتنی بر گردش کار مانند بازتولید یک تصویر یا انتخاب یک شی است. فتوشاپ ...

Adobe به طور رسمی Photoshop برای وب را در روز چهارشنبه برای همه کاربران با برنامه های پولی راه اندازی کرد. نسخه وب، که تقریباً دو سال در نسخه بتا بود، اکنون با ابزارهای هوش مصنوعی مبتنی بر Firefly مانند Generative Fill و Generative Expand در دسترس است.

این شرکت بیان کرد که ابزارهای موجود در نوار ابزار در وب بر اساس یک گروه مبتنی بر گردش کار مانند بازتولید یک تصویر یا انتخاب یک شی است. فتوشاپ در وب همچنین به جای نمایش توضیحات در راهنمای ابزار، نام کامل ابزارها را برای مبتدیان نشان می دهد.

Adobe بیان کرد که کاربران به راحتی می توانند با به اشتراک گذاری پیوندها با شخص دیگری، حتی اگر اشتراک نداشته باشند، روی فایل ها همکاری کنند.

در ماه مه، این شرکت آپشن های مبتنی بر Firefly را اعلام کرد، مانند Generative expand که به شما امکان می‌دهد یک تصویر را گسترش دهید و آن را با محتوا بر اساس یک اعلان پر کنید، و Generative fill، که می‌تواند اشیاء را اضافه یا حذف کند و در عین حال متن تصویر را دست نخورده نگه دارد. در آن زمان، این ویژگی ها فقط در نسخه بتا فتوشاپ موجود بود. اکنون، آنها در نسخه وب نیز در دسترس خواهند بود، که می‌تواند بستری برای Adobe برای صدور به‌روزرسانی‌های سریع‌تر یا آزمایش ویژگی‌ها باشد.

Adobe بیان کرد که نسخه وب دارای اکثر ابزارها از دسکتاپ از جمله نوار وظیفه متنی است که مراحل و ابزارهای بعدی را بر اساس گردش کار پیشنهاد می کند. با این حال، هنوز ابزار پچ، ابزار قلم، پشتیبانی از اشیاء هوشمند و کمند چند ضلعی را ندارد. این شرکت بیان کرد که در حال کار بر روی رساندن این ابزارها به فتوشاپ برای وب است.

این شرکت به The Verge بیان کرد که در حال حاضر برنامه‌ای برای ارائه نسخه رایگان یا فریمیوم فتوشاپ در وب ندارد.

خبرکاو