متن خبر

a16z، GV Back Thatch در تلاش خود برای ساده سازی مزایای سلامتی برای استارتاپ ها و کارمندان آنها

a16z، GV Back Thatch در تلاش خود برای ساده سازی مزایای سلامتی برای استارتاپ ها و کارمندان آنها

اخبارa16z، GV Back Thatch در تلاش خود برای ساده سازی مزایای سلامتی برای استارتاپ ها و کارمندان آنها
شناسهٔ خبر: 267008 -
خبرکاو:

هنگامی که با مسائل بهداشتی سر و کار دارید، نگرانی در مورد نحوه پرداخت هزینه های مراقبت می تواند یک عامل استرس زا اضافی باشد. زمانی که با بیماری های مهمی مانند دریافت درمان سرطان یا انجام عمل جراحی مواجه هستید، این می تواند ترکیب شود.

کریس الیس و آدام استیونسون تجربیات ناگوار از دست دادن والدین خود را به دلیل سرطان در سنین پایین داشتند. در آن زمان‌های دردناک عاطفی، آن‌ها از نزدیک دیدند که مدیریت فرآیند پرداخت هزینه مراقبت چقدر دشوار است. پس ، آنها در سال 2021 برای ایجاد Thatch ، یک استارت آپ که هدف آن ساده کردن پرداخت های بهداشتی برای کارفرمایان و کارمندان است، همکاری کردند.

الیس به یاد می‌آورد: «هر دوی ما به‌شدت احساس می‌کردیم که می‌خواهیم چیزهایی را که آموخته‌ایم استفاده کنیم و بر روی بیمارانی مانند والدینمان تأثیر بگذاریم». زمانی که در اکتبر 2021 شغل خود را ترک کردیم ، در واقع هنوز مطمئن نبودیم که چه شکلی خواهد بود. اما وقتی بیرون رفتیم و با تعدادی از بیماران صحبت کردیم، چیزی که بارها و بارها می شنیدیم، لزوماً به خود مراقبت مربوط نمی شد، اما در واقع، پرداخت هزینه مراقبت های بهداشتی بد است.

الیس کار خود را به عنوان یک محقق سرطان در MIT آغاز کرده بود. او سپس تیم فروش ایالات متحده را در Sophia Genetics، یک استارت آپ نرم افزار بالینی، قبل از کار بر روی تیم محصول نرم افزاری Agilent، یک شرکت بزرگ بیوتکنولوژی، تأسیس کرد. استیونسون چهار سال را در غول بیمه سلامت Humana گذراند، در حالی که چند شرکت SaaS را راه‌اندازی کرد. او در نهایت در Stripe فرود آمد، جایی که او شروع کرد و به مدت هفت سال تیم های مختلف مهندسی مشتری را رهبری کرد.

این زوج در تلاشی برای تسهیل مدیریت هزینه‌های مراقبت‌های بهداشتی برای مردم، تصمیم گرفتند تاچ بسازند. این استارت‌آپ با هدف قرار دادن استارت‌آپ‌های دیگر شروع به کار می‌کند، که اغلب فاقد بودجه لازم برای ارائه مزایای سلامتی هستند که می‌توانند با شرکت‌های بزرگ‌تر رقابت کنند. فرض این است که اگر استارت‌آپ‌ها بتوانند مزایای سلامتی پیچیده‌تر و قابل درک‌تری را ارائه دهند، آن‌گاه می‌توانند بیشتر برای استعدادها در دنیای فناوری رقابت کنند. این چیزی است که الیس هنگام تلاش برای خرید مراقبت های بهداشتی برای تیم تتچ متوجه شد که به شدت مورد نیاز است.

"مراقبت های بهداشتی دومین هزینه بزرگ بعد از حقوق است. پس ما مقدار زیادی پول برای آن خرج کردیم، و این چیزی است که بسیار وقت گیر است. » او به TechCrunch گفت. اما با وجود این واقعیت که ما تمام این زمان و این همه پول را صرف کردیم، تجربه تیم ما هنوز عالی نبود.

امروز، Thach با بیش از 6 میلیون دلاری که از بودجه اولیه و اولیه جمع آوری شده بود، از مخفی کاری خارج می شود. Andreessen Horowitz (a16z) و GV (Google Ventures) با مشارکت 5.6 میلیون دلار دور اولیه شرکت را رهبری کردند که شامل مشارکت Lux Capital، Quiet Capital، Not Boring Capital و BrightEdge (بازوی سرمایه گذاری تاثیرگذار انجمن سرطان آمریکا) بود.

به زبان ساده، تاچ او میگوید که «ماموریت کمک به کسب‌وکارها در ارائه مراقبت‌های بهداشتی عالی به کارکنان خود در کمتر از پنج دقیقه است». کاهگل در بالای برنامه سلامت موجود یک شرکت قرار می گیرد و به گونه ای طراحی شده است که مدیریت امور مالی مراقبت های بهداشتی خود را برای کارکنان کاهش دهد. ارائه آن شامل یک حساب پس انداز سلامت (HSA) با فناوری فعال، یک کارت نقدی برای تمام هزینه های مراقبت های بهداشتی و همچنین دسترسی درخواستی به "متخصصان" است که می توانند به حل مشکلات صورتحساب از طریق متن کمک کنند.

اجازه دهید صادقانه باشد. بسیاری از ما هنگام درک HSA ها ناامید و گیج می شویم. Thatch او میگوید که می‌تواند به کاربران کمک کند چیزهایی مانند هزینه‌هایی که برای HSA واجد شرایط هستند را بفهمند و همچنین به آنها داشبوردی برای ذخیره رسیدها بدهد. همچنین به آنها کمک می کند تا در زمان واقعی هرگونه پس انداز مالیاتی ناشی از استفاده از HSA خود را درک کنند.

الیس که به عنوان مدیر عامل تاچ خدمت می کند، گفت: «کارمندان به سادگی یک صورتحساب را آپلود می کنند، برخی از اطلاعات اولیه را به اشتراک می گذارند و یک حامی بیمار در پشت صحنه از آن مراقبت می کند. "ما با اولین قطعه از پازل شروع می کنیم - به مردم راهی می دهیم تا هزینه های خود را از جیب خود بپردازند و صورتحساب های پزشکی خود را درک کنند."

اعتبار تصویر: کاهگل

شرکت Thach که امروز هشت کارمند دارد، همچنین در حال کار بر روی ایجاد بازاری برای استارت آپ ها و شرکت های بیمه است.

پلتفرمی که ما روی آن کار می کنیم، پلتفرمی است که در آن به جای اینکه یک بنیانگذار با یک کارگزار صحبت کند و به صورت جداگانه با فروشندگان مختلف سلامت دیجیتال سروکار داشته باشد، آنها فقط می توانند به Thatch بیایند، بودجه بگذارند و در واقع بیمه نامه خود را از بین شرکت ها انتخاب کنند. الیس بيان کرد سکو.

کریشنا یشوانت ، شریک عمومی GV، به TechCrunch بيان کرد که هنگام تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، به چندین چیز در مورد Thatch کشیده شده است.

ما به دنبال همکاری با بنیان‌گذارانی هستیم که مهربان، متفکر و فروتن هستند و کریس و آدام با این ویژگی‌ها تیم را رهبری می‌کنند. وسعت تجربه تیم موسس - از Humana، Stripe و Agilent - بسیار مکمل مشکلی است که آنها حل می کنند. "تیم GV از همکاری با Thach با پیشبرد ماموریت خود هیجان زده است و مراقبت های بهداشتی را برای بیماران با رویکرد پیشرفت فناوری آسان تر و در دسترس تر می کند."

آیا می خواهید اخبار فین تک بیشتری در صندوق پستی خود داشته باشید؟ اینجا ثبت نام کنید

یک نکته خبری یا اطلاعات داخلی در مورد موضوعی که به آن پرداختیم دارید؟ ما از اینکه ازت خبر داشته باشیم خوشحال میشویم. می توانید با من در [email protected] تماس بگیرید. یا می توانید برای ما یادداشتی را در [email protected] ارسال کنید. خوشحالم که به درخواست های ناشناس احترام می گذاریم.

خبرکاو

منبع

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است