سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

73000 روز، این مدت زمانی است که Canon می‌گوید پرینت‌های چاپگر آن بدون محو شدن دوام می‌آورند – اما فقط برای چاپگرهای بزرگ فرمت‌اش و به هر حال هیچ‌کس تا 200 سال دیگر زنده نخواهد بود تا آن را بررسی کند.

(اعتبار تصویر: Canon) کانن از سری جدید چاپگرهای فرمت بزرگ imagePROGRAF PRO خود رونمایی کرد که هدف آن بازارهای عکاسی حرفه ای و هنرهای زیبا است. این به‌روزرسانی شامل سه مدل جدید است: PRO-6600 60 اینچی، PRO-4600 44 اینچی و PRO-2600 24 اینچی. در کنار مدل‌های جدید، کانن مجموعه جوهر پیگمنت جدیدی به نام LUCIA PRO II را معرفی کرده است که به گفته این شرکت کیفیت چاپ کلی را بهبود می‌بخشد، به خصوص ...
Canon imagePROGRAF PRO
(اعتبار تصویر: Canon)

کانن از سری جدید چاپگرهای فرمت بزرگ imagePROGRAF PRO خود رونمایی کرد که هدف آن بازارهای عکاسی حرفه ای و هنرهای زیبا است. این به‌روزرسانی شامل سه مدل جدید است: PRO-6600 60 اینچی، PRO-4600 44 اینچی و PRO-2600 24 اینچی.

در کنار مدل‌های جدید، کانن مجموعه جوهر پیگمنت جدیدی به نام LUCIA PRO II را معرفی کرده است که به گفته این شرکت کیفیت چاپ کلی را بهبود می‌بخشد، به خصوص وقتی صحبت از سایه‌های تیره‌تر و تراکم سیاه روی کاغذهای هنری زیبا باشد.

جوهر LUCIA PRO II همچنین مقاومت بهتری در برابر خراش بر روی کاغذهای عکاسی ارائه می دهد و فرآیندهای جابجایی، نصب و تکمیل را آسان تر می کند. یک رنگدانه مقاوم در برابر نور در مجموعه جوهر به طور چشمگیری ثبات رنگ را افزایش می دهد، که به گفته کانن به این معنی است که چاپ ها در معرض نور محو نمی شوند.

چاپ هایی که محو نمی شوند

در پشت این، Canon او میگوید چاپ‌های چاپگرهای جدیدش تا 73000 روز - 200 سال دوام خواهند داشت! - بدون محو شدن

برخی از اخطارها در مورد این ادعا وجود دارد (که هیچ کس نمی تواند به هر طریقی آنها را ثابت کند) و این این است که Canon فرض می کند که شما از Canon Photo Paper Pro Platinum خود استفاده می کنید - جرأت کنید از هر کاغذ دیگری استفاده کنید و همه شرط بندی ها قطع است. چاپ کوچک همچنین او میگوید که پیش‌بینی مطابق با روش تست مقاومت در برابر نور داخلی و معیارهای ارزیابی عمر حفاظت از تصویر چاپ دیجیتال رنگی محاسبه می‌شود. به عبارت دیگر، اگر نسل‌های آینده شکل جدیدی از نورپردازی را اختراع کنند، ماندگاری چاپ‌ها از پنجره خارج می‌شود.

سری جدید imagePROGRAF PRO به عنوان کاربر پسند و افزایش بهره وری تبلیغ می شود. قابلیت رول دوگانه آن به کاربران اجازه می دهد تا بین انواع رسانه ها و اندازه های مختلف جابجا شوند بدون اینکه جریان کار قطع شود.

متیو فاکنر، مدیر بازاریابی و نوآوری EMEA، گروه چاپ با فرمت گسترده، کانن اروپا، گفت: «سری جدید imagePROGRAF PRO موفقیت چشمگیر طیف فعلی ما را به ارمغان می آورد و آن را حتی با طراحی و ویژگی های عملکرد جدید اضافه شده در پاسخ به بازخورد از مشتریان ما ما سطح کیفیت چاپ و همچنین افزایش قابل توجهی استحکام تصویر را از نظر مقاومت در برابر نور و سایش افزایش داده ایم، که برای چاپگرهای هنرهای زیبا و عکاسان حرفه ای بسیار مهم است.

اگر به دنبال چاپگری هستید که بتواند چاپ هایی تولید کند که ممکن است بیشتر از شما، فرزندان و نوه هایتان عمر کنند، سری جدید imagePROGRAF PRO Canon همان چیزی است که به دنبال آن هستید.

سری جدید imagePROGRAF PRO از مارس 2024 در دسترس خواهد بود.

بیشتر از TechRadar Pro

Wayne Williams یک فریلنسر است که اخبار را برای TechRadar Pro می نویسد. او 30 سال است که در مورد کامپیوتر، فناوری و وب می نویسد. در آن زمان او برای اکثر مجلات PC در بریتانیا می نوشت و تعدادی از آنها را نیز راه اندازی، ویرایش و منتشر کرد.

خبرکاو