سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

7 فیلم و برنامه تلویزیونی جدید برای پخش در Netflix، Prime Video، Max و موارد دیگر در این آخر هفته (9 فوریه)

One Day اکنون در Netflix در حال پخش است (اعتبار تصویر: Netflix) کمتر از شش سرویس پخش مختلف در فهرست توصیه‌های این هفته وجود دارد، که یا گواهی خوش‌آمدگویی بر تنوع سرگرمی‌های درخواستی امروزی است، یا اتهامی نکوهیده از ماهیت اشباع شده صنعت. پیشتاز این اتهام، یک روز در نتفلیکس است، سریالی اقتباسی جدید از رمان عاشقانه محبوب و پرفروش دیوید نیکولز، در حالی که Halo و Tokyo Vice به ترتیب برای فصل دوم خود در پارامونت پلاس و مکس بازگشته اند. ...
هنوز <a href= از یک روز در نتفلیکس" class=" block-image-ads hero-image" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/gPpBsHdQNUhjBpJSsWWS6R-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/gPpBsHdQNUhjBpJSsWWS6R-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/gPpBsHdQNUhjBpJSsWWS6R-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/gPpBsHdQNUhjBpJSsWWS6R-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/gPpBsHdQNUhjBpJSsWWS6R-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/gPpBsHdQNUhjBpJSsWWS6R-1200-80.jpg 1200w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/gPpBsHdQNUhjBpJSsWWS6R-1920-80.jpg 1920w" sizes="(min-width: 1000px) 600px, calc(100vw - 40px)" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/gPpBsHdQNUhjBpJSsWWS6R.jpg">
One Day اکنون در Netflix در حال پخش است (اعتبار تصویر: Netflix)

کمتر از شش سرویس پخش مختلف در فهرست توصیه‌های این هفته وجود دارد، که یا گواهی خوش‌آمدگویی بر تنوع سرگرمی‌های درخواستی امروزی است، یا اتهامی نکوهیده از ماهیت اشباع شده صنعت.

پیشتاز این اتهام، یک روز در نتفلیکس است، سریالی اقتباسی جدید از رمان عاشقانه محبوب و پرفروش دیوید نیکولز، در حالی که Halo و Tokyo Vice به ترتیب برای فصل دوم خود در پارامونت پلاس و مکس بازگشته اند. در جای دیگر، Prime Video اقتباسی لایو اکشن از مانگای محبوب The Battle of Tokyo Bay را دریافت می کند، در حالی که Suncoast - یک درام خانوادگی جدید با بازی وودی هارلسون - راه خود را به Hulu و Disney Plus می دهد.

در زیر، هفت فیلم و برنامه تلویزیونی جدید جدید را برای پخش در نتفلیکس، پرایم ویدیو، مکس و موارد دیگر در این آخر هفته گردآوری کرده‌ایم.

یک روز (Netflix)

پرفروش‌ترین رمان عاشقانه دیوید نیکولز، یک روز ، که قبلاً به یک فیلم سینمایی در سال 2011 تبدیل شده بود، این آخر هفته در نتفلیکس مورد تحلیل قرار می‌گیرد.

این سریال 14 قسمتی با بازی امبیکا مد و لئو وودال در نقش اما و دکستر. یک جفت دوست دانشگاهی که بعد از گذراندن شب فارغ التحصیلی با هم، هر سال یک روز (داوطلبانه یا غیرقانونی) به همدیگر ادامه می دهند.

النور تاملینسون، جانی ولدون و تیم مک ایننرنی نیز در فیلم One Day ایفای نقش کرده‌اند که منتقدان آن را به‌عنوان «رامکامی بی‌عیب و نقص» و «پرنوش‌ترین نمایش سال» ستایش کرده‌اند. تعجب نکنید اگر این موضوع خیلی زود در فهرست بهترین نمایش های نتفلیکس ما قرار بگیرد.

اکنون برای پخش در Netflix در دسترس است.

فصل 2 Halo (Paramount Plus)

فصل اول برنامه لایو اکشن تلویزیونی Halo پارامونت از نظر بصری چشمگیر بود، اما برای ایجاد هویت تلاش کرد . با این حال، به نظر می رسد که فصل 2 Halo این اشتباه را برطرف کند.

در این مسابقه هشت اپیزودی سال دوم، مستر چیف جان-117 (پابلو شرایبر) همچنان به رهبری تیم اسپارتایی نخبه خود در برابر تهدید بیگانه معروف به میثاق ادامه می دهد. اما زمانی که او نقشه میثاق برای نابود کردن بزرگترین سنگر بشریت - هالو - را کشف می کند، جان باید سخت تر از همیشه بجنگد تا بقای گونه خود را تضمین کند.

مطمئناً، همه اینها کمی دراماتیک به نظر می‌رسد، اما Fall of Reach (همانطور که در بازی‌های ویدیویی شناخته می‌شود) یکی از دلخراش‌ترین رویدادها در کل فرنچایز Halo است، پس امیدواریم که فصل 2 Halo بتواند واقعاً به سریال کمک کند. خود را به عنوان یکی از بهترین نمایش های پارامونت پلاس در سال 2024 معرفی کند.

اکنون برای پخش در Paramount Plus در دسترس است.

سرویس بی‌صدا فصل اول - نبرد خلیج توکیو (ویدئوی اصلی)

اقتباس تلویزیونی لایو اکشن آمازون از سریال مانگای محبوب کایجی کاواگوچی ، سرویس بی‌صدا، آخر هفته جاری پخش می‌شود.

سریال The Silent Service Season One - The Battle of Tokyo Bay با ترکیب صحنه هایی از فیلم ژاپنی The Silent Service محصول 2023 با سه ساعت محتوای جدید، اقدامات غیرقابل پیش بینی کاپیتان زیردریایی هسته ای شیرو کایدا (Takao Ohsawa) را به تصویر می کشد که اخلاقیات را زیر سوال می برد. شغل او

شش قسمت اول سری جدید - که هنوز توسط منتقدان تحلیل نشده است - اکنون برای پخش در Prime Video در دسترس هستند. دو قسمت باقی مانده این سریال جمعه آینده پخش خواهد شد.

اکنون برای پخش در Prime Video در دسترس است.

Tokyo Vice فصل 2 (حداکثر)

با پایبندی به موضوع توکیو، درام گانگستری مایکل مان که دست کم گرفته شده توسط HBO، Tokyo Vice ، برای فصل دوم خود در مکس این آخر هفته بازمی گردد.

خود مان دیگر به‌عنوان کارگردان درگیر نیست، اما این سریال - که بر اساس خاطرات روزنامه‌نگار جیک ادلستین در سال 2009 به همین نام ساخته شده است - یک بار دیگر متوجه می‌شود که ادلشتاین اثر انسل الگورت با یاکوزاهای ژاپنی در دهه 1990 توکیو بسیار عمیق شده است.

فصل 1 Tokyo Vice بدون شک یکی از بهترین سریال‌های مکس در سال 2022 بود و منتقدان به طرفداران اطمینان داده‌اند که فصل 2 همچنان «گران‌قیمت، جاه‌طلبانه و یکی از زیباترین پرتره‌های شهری در تلویزیون» است.

اکنون برای پخش جریانی در Max در دسترس است.

Suncoast (هولو، دیزنی پلاس)

اگر این آخر هفته در حال و هوای اشک آور هستید، به دنبال Suncoast نباشید که اکنون در Hulu در ایالات متحده و Disney Plus در بریتانیا در حال پخش است.

این فیلم نیمه اتوبیوگرافیک اولین بار توسط ساندنس (از نویسنده و کارگردان لورا چین) درباره یک دختر نوجوان ( آخرین ما ، نیکو پارکر) است که او با برادر بیمار لاعلاج خود (کری کاوا) و مادر غالباً احساساتی اش در حال گذراندن یک زندگی دشوار خانگی است. (لورا لینی).

وودلی هارلسون همچنین در فیلم Suncoast ایفای نقش می‌کند، که منتقدان آن را یک درام کمدی توصیف کرده‌اند که «یادآور درام‌های فریبنده و جذاب دهه 90 است».

اکنون برای پخش در Hulu در ایالات متحده و Disney Plus در بریتانیا در دسترس است.

صعود قطب شمال با الکس هانولد (هولو، دیزنی پلاس)

اولین مورد از دو برگزیده مستند این هفته، صعود قطب شمال با الکس هانولد است که اکنون برای پخش کامل در Hulu در ایالات متحده و Disney Plus در بریتانیا در دسترس است.

این مجموعه سه قسمتی نشنال جئوگرافیک کوهنورد مشهور جهانی الکس هانولد را دنبال می کند که او یک اکسپدیشن در سراسر گرینلند را رهبری می کند تا الف) تأثیر تغییرات آب و هوا را تحلیل کند و ب) اولین صعود مرگبار از صخره دریایی 4000 فوتی اینگمیکورتیلاق کشور را انجام دهد.

قبل از پخش استریم سریال در 5 فوریه، با هانولد در مورد چالش های منحصر به فرد ناشی از دمای زیر صفر و ذوب شدن یخچال ها صحبت کردیم . کافی است بگوییم، بینندگان مستعد سرگیجه باید از این مورد اجتناب کنند.

اکنون برای پخش در Hulu در ایالات متحده و Disney Plus در بریتانیا در دسترس است.

آنها او را عمدتاً بی ضرر صدا می کردند (مکس)

طرفداران واقعی جنایت، گوش کنید: آنها او را عمدتاً بی ضرر صدا می زدند اکنون در مکس پخش می شود.

این مستند بلند بر داستان واقعی ونس رودریگز، یک کوهنورد - که به دلیل کمبود اطلاعات پیرامونش، "بی ضرر" نامیده می شود - که مرگ مرموزش در سال 2018 باعث تحقیقات آماتوری کارآگاهان اینترنتی کنجکاو شد، متمرکز است.

با توجه به همه چیز، آنها او را عمدتا بی ضرر صدا می زدند می تواند جایگزین خوبی برای بهترین مستندهای نتفلیکس باشد.

اکنون برای پخش جریانی در Max در دسترس است.

برای پوشش جریان بیشتر، راهنمای ما را در مورد بهترین فیلم‌های Disney Plus ، بهترین فیلم‌های Netflix ، فیلم‌های Prime Video جدید و فیلم‌های جدید Max تحلیل کنید.

نویسنده ارشد ستاد

Axel یک نویسنده ارشد در TechRadar مستقر در لندن است که از آخرین پیشرفت‌های اپل گرفته تا جدیدترین فیلم‌ها به عنوان بخشی از خروجی اخبار روزانه سایت گزارش می‌دهد. اکسل که قبلاً برای نشریاتی از جمله Esquire و FourFourTwo نوشته بود، در کاربردهای فناوری فراتر از دسکتاپ به خوبی تبحر دارد و پوشش او از گزارش و تجزیه و تحلیل عمومی تا مصاحبه های عمیق و نظرات را شامل می شود.

اکسل قبل از پیوستن به TechRadar در سال 2020 برای مدرک ادبیات انگلیسی در دانشگاه وارویک تحصیل کرد و سپس مدرک NCTJ را به عنوان بخشی از طرح آموزش دیجیتال افتتاحیه شرکت به دست آورد.

خبرکاو