متن خبر

5 روشی که Verizon ارزش بیشتری ارائه می دهد

5 روشی که Verizon ارزش بیشتری ارائه می دهد

اخبار5 روشی که Verizon ارزش بیشتری ارائه می دهد
شناسهٔ خبر: 266549 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

Verizon بزرگترین اپراتور تلفن همراه در ایالات متحده است و مزایایی وجود دارد که از پیوند دادن خود به بزرگترین پخش کننده به دست می آید. اگر قصد دارید شرکت‌های مخابراتی را مبادله کنید، باید از مزایایی که Verizon ارائه می‌کند و ارزش اضافی که می‌توانید از برنامه‌های آن به دست آورید، بدانید، به خصوص با انگیزه‌های فعلی آن برای مشتریان جدید.

یک پیشنهاد استقبال خوب

زمانی که می‌توانید صورت‌حساب ماهانه کوچک‌تری دریافت کنید، ارزش آن واضح است، و طرح Welcome Unlimited Verizon دقیقاً همین را ارائه می‌کند. با چهار خط جدید، وقتی دستگاه خود را به همراه می‌آورید و در پرداخت خودکار و صورت‌حساب بدون کاغذ ثبت‌نام می‌کنید، می‌توانید فقط 25 دلار برای هر خط بپردازید.

در حالی که این یک پیشنهاد زمانی محدود است، اگر اکنون ثبت نام کنید، لازم نیست نگران ناپدید شدن آن باشید. Verizon قیمت را به مدت سه سال تضمین می کند.

یک شبکه گسترده

می‌خواهید مطمئن شوید که شبکه‌ای که برای آن پول می‌پردازید، شبکه‌ای است که واقعاً می‌خواهید از آن استفاده کنید. شبکه سراسری 5G Verizon بیش از 2700 شهر در ایالات متحده را تحت پوشش قرار می دهد تا به شما پوشش دهد چه در خانه باشید و چه دائماً در حال حرکت. شبکه سراسری 5G از طیف باند پایین برای ارائه این پوشش گسترده استفاده می کند.

خانواده جوان آسیایی در حال صحبت <a href= از طریق تماس ویدیویی از طریق تلفن هوشمند فناوری ارتباط بین مردم" class="lazy-image-van" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" data-normal="https://vanilla.futurecdn.net/techradar/media/img/missing-image.svg" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/cdeRyvB3XbxsrrpJtcrEmj-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/cdeRyvB3XbxsrrpJtcrEmj-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/cdeRyvB3XbxsrrpJtcrEmj-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/cdeRyvB3XbxsrrpJtcrEmj-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/cdeRyvB3XbxsrrpJtcrEmj-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/cdeRyvB3XbxsrrpJtcrEmj-1200-80.jpg 1200w" data-sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/cdeRyvB3XbxsrrpJtcrEmj.jpg" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/cdeRyvB3XbxsrrpJtcrEmj.jpg">

(اعتبار تصویر: گتی ایماژ)

مزایای بین المللی

چه بخواهید به سراسر جهان سفر کنید یا فقط دوستان و خانواده داشته باشید تا با خارج از کشور همگام شوید، Verizon مزایای بزرگی برای شما دارد تا واقعاً ارزش خود را افزایش دهید. سفر به مکزیک و کانادا با Verizon بسیار ساده‌تر است، زیرا می‌توانید به استفاده نامحدود از مکالمه، متن و داده‌های خود در هر کشور ادامه دهید، و این شامل برقراری تماس و پیامک با شماره‌های آن کشورها می‌شود. حتی 2 گیگابایت داده پرسرعت در روز دریافت خواهید کرد.

نیاز به رسیدن به حتی بیشتر؟ شما می توانید از ایالات متحده به بیش از 200 کشور و منطقه پیامک ارسال کنید، بدون اینکه هزینه اضافی دریافت کنید.

هر ماه پاداش اضافی

ورایزون با جوایز Verizon Up به طور منظم هدایای ویژه ای برای مشتریان خود دارد. این موارد شامل مواردی مانند فروش بلیط با دسترسی زودهنگام به رویدادهای محبوب است، پس می توانید از عجله غلبه کنید، همچنین تخفیف در لوازم جانبی تلفن های خود و تخفیف های انحصاری شرکا.

رابط سرویس توزیع ویدئو خدمات اشتراک شبکه ارتباطی ویدئویی جریانی

(اعتبار تصویر: گتی ایماژ)

ارتقاهای متفکرانه برای کسانی که به آنها نیاز دارند

اگر بعداً تصمیم گرفتید که توانایی‌های بیشتری برای خطوط خود می‌خواهید، Verizon تعداد انگشت شماری از گزینه‌های برنامه ارتقا یافته دارد که می‌توانید بر اساس هر خط ایجاد کنید. اینها می توانند با ویژگی های اضافی مانند داده هات اسپات تلفن همراه، فضای ذخیره سازی ابری، دسترسی به شبکه فوق العاده سریع 5G باند پهن و بسته های رسانه ای اضافه شده مانند Apple Arcade، Google Play Pass و بسته Hulu، Disney+ و ESPN+ همراه باشند.

اگر می‌خواهید با طرح Verizon's Welcome Unlimited پس‌انداز کنید، می‌توانید در اینجا ثبت‌نام کنید (در برگه جدید باز می‌شود) .

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است