متن خبر

4 روش برای امتیاز دادن به بزرگترین رئیس جمهورها’ صرفه جویی در تشک روزانه

4 روش برای امتیاز دادن به بزرگترین رئیس جمهورها’ صرفه جویی در تشک روزانه

اخبار4 روش برای امتیاز دادن به بزرگترین رئیس جمهورها’ صرفه جویی در تشک روزانه
شناسهٔ خبر: 268440 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

پس انداز تشک های روز رئیس جمهور اینجاست، اما آیا ارزش خرید دارند؟ به طور خلاصه، بله – فروش تشک های روز رئیس جمهور با قیمت هایی که در معاملات جمعه سیاه می بینیم رقابت می کند. اما همانطور که در سال‌هایی که این رویدادهای خرید عمده را پوشش می‌دادم آموختم، راه‌هایی برای به حداکثر رساندن پس‌انداز شما وجود دارد.

قبل از مشاهده فروش تشک های روز رئیس جمهور امسال، این چهار نکته خرید را دنبال کنید تا بهترین ارزش را برای پول خود داشته باشید. من به‌ویژه با توجه به تورم، قیمت‌های همیشه در نوسان بهترین تشک‌ها را زیر نظر داشته‌ام، پس می‌توانم دانشی را که به‌عنوان یک مشتری معامله‌گر و با وجدان به دست آورده‌ام به دیگران منتقل کنم.

با پول نقد اضافی که در نتیجه پیروی از این توصیه خرید به جیب می‌زنید، می‌توانید پول خود را برای سایر معاملات روز رئیس‌جمهور که در فهرست آرزوهای خود دارید قرار دهید. فقط این هک های خرید تشک را در ذهن داشته باشید...

آیا روز رئیس جمهور زمان خوبی برای خرید تشک است؟

تعطیلات ملی معمولاً با فروش همراه است، اما روز رئیس‌جمهور معمولاً بهترین پیشنهادات تشک سال را خارج از جمعه سیاه دارد. این اولین رویداد خرید بزرگ سال است، پس بسیاری از برندها می خواهند با قیمت های پایین تأثیر بگذارند. بعلاوه، این فرصتی برای تولیدکنندگان است تا هنگام آماده شدن برای عرضه تشک های جدید در بهار، انبارهای قدیمی خود را پاک کنند.

4 راه برای صرفه جویی در هنگام فروش تشک روز رئیس جمهور

۱- قیمت را بر تخفیف اولویت دهید

یک تخفیف با درصد تخفیف همیشه تضمین کننده یک معامله خوب نیست. شرکت‌های تشک‌سازی قیمت‌های خرده‌فروشی پیشنهادی خود (MSRP) را همیشه تعدیل می‌کنند، در حالی که تورم همچنان به تدریج هزینه‌ها را افزایش می‌دهد. این باعث می شود که بسیاری از معاملات تشک بهتر از آنچه هستند به نظر برسند، پس بهتر است روی قیمتی که می پردازید تمرکز کنید.

بهترین راه برای اطلاع از اینکه آیا یک معامله قانونی تشک را به دست آورده اید یا خیر، تحلیل تاریخچه قیمت است. کارشناسان خرید ما به طور مداوم بر قیمت تشک نظارت می کنند و تمام این اطلاعات را در صفحات فروش اختصاصی ما قرار می دهند. به این ترتیب، می‌توانید به آسانی تشخیص دهید که آیا در تختی که می‌خواهید معامله خوبی دارید یا خیر.

صفحات فروش اختصاصی ما را برای برندهای برتر تشک در زیر تحلیل کنید و موارد دلخواه خود را برای دسترسی سریع به آخرین تخفیف ها علامت گذاری کنید:

در همین حال، به CamelCamelCamel بروید تا تاریخچه قیمت تشک های فروخته شده در آمازون و فروشندگان شخص ثالث آن را تحلیل کنید. برای همه تاجران دیگر، Google Shopping (در برگه جدید باز می شود) یک عکس فوری 30 روزه از قیمت های فروش تشک ارائه می دهد.

2. با خرید به دنبال هدیه رایگان باشید

برندها مایلند با ارائه لوازم جانبی خواب رایگان با خرید، معاملات تشک خود را شیرین کنند. این اقلام معمولاً شامل بالش، ملحفه، محافظ تشک یا همه موارد فوق است. اگر می خواهید تشک را با سایز متفاوتی عوض کنید، یک تخت جدید به خانه خود اضافه کنید یا به دنبال تازه کردن تختخواب فعلی خود هستید، این گزینه مناسبی است.

هدایای رایگان می‌توانند وسوسه‌انگیز باشند، اما مهم است که در اینجا نیز دقت داشته باشید. برخی از برندهای تشک، ارزش هزینه های رایگان خود را تزیین می کنند تا این تصور را ایجاد کنند که شما در حال صرفه جویی در پول بیش از آنچه هستید، هستید. اگر ملحفه‌ها و بالش‌های شما کاملاً خوب هستند، ریسک پرداخت هزینه اضافی برای چیزهایی را که به آن‌ها نیاز ندارید، نکنید – به دنبال بهترین پس‌اندازی باشید که می‌توانید تنها روی تشک پیدا کنید.

با این حال، اگر می‌خواهید تنظیمات خواب خود را یکباره ارتقا دهید، به مجموعه تشک انتخابی این ویرایشگر در روز رئیس‌جمهور نگاهی بیندازید:

3. دقیقا بدانید که چه می خواهید

یک زوج در رختخواب، خرید آنلاین

(اعتبار تصویر: گتی ایماژ)

خرید خود را صرفاً بر اساس تخفیف و شهرت برند قرار ندهید. دانستن آنچه از تشک نیاز دارید می تواند به شما کمک کند از یک اشتباه پرهزینه جلوگیری کنید. قرار گرفتن در چرخه خرید و امتحان تشک می تواند به مرور زمان افزایش یابد.

خوابیدن روی تشک نامناسب نیز می‌تواند بر سلامتی شما تأثیر بگذارد – یا باعث کمردرد شود یا به دلیل خواب کم کیفیت بر سلامتی شما تأثیر منفی بگذارد. با ارزیابی نیازهای خود با توجه به اندام و وزن، وضعیت خواب غالب و اینکه آیا با مسائل مربوط به خواب سر و کار دارید، این مشکل احتمالی را در پاس برطرف کنید.

دوست دارید به پهلو بخوابید؟ جستجوی خود را بر روی تشک های خواب جانبی متمرکز کنید. مستعد گرمازدگی هستید؟ به دنبال تشک خنک کننده تخصصی باشید. به دنبال کاهش حداکثر فشار برای مفاصل درد هستید؟ تشک مموری فوم باید مناسب باشد.

البته استحکام و راحتی امری ذهنی است. به همین دلیل خرید تشک با دوره آزمایشی در خانه بسیار مهم است تا بتوانید خودتان آن را احساس کنید. (در مورد آن در زیر بیشتر توضیح دهید.) همچنین، برای آگاهی از اینکه تشک در مناطقی که برای شما ضروری است چقدر خوب عمل می کند، نظرات را بخوانید.

با تجهیز خود به دانشی که برای تصمیم گیری آگاهانه برای خرید نیاز دارید، کمتر احتمال دارد که با تشکی مواجه شوید که برای شما کاملاً اشتباه است.

4. خرید کنید (اما سعی کنید مستقیم بخرید)

بهترین معاملات تشک معمولاً مستقیماً از خود برندها ارائه می شود، اما همچنان ارزش خرید را دارد. خرده فروشان بزرگی مانند آمازون، والمارت، و شرکت تشک، فروش تشک های روز رئیس جمهور خود را برگزار می کنند. این فروشگاه‌ها معمولاً با تخفیف‌هایی که برندهای تشک ارائه می‌دهند مطابقت دارند، اما ممکن است در جاهای دیگر با قیمت بسیار پایین‌تری برخورد کنید.

اگر تشک مورد نظر شما به طور مستقیم از سازنده موجود نباشد، خرید در اطراف نیز مفید است. یا اگر به تشک جدیدتان فوراً نیاز دارید، می‌توانید از مزایایی مانند ارسال رایگان ۲ روزه از طریق آمازون پرایم یا تحویل گرفتن از فروشگاهی با موقعیت فیزیکی نزدیکتان بهره ببرید.

با این حال، اگر قیمت ها در همه جا یکسان است، ما قویاً توصیه می کنیم مستقیماً از منبع خریداری کنید. بهترین برندهای تشک، دوره‌های گارانتی و آزمایش‌های سخاوتمندانه‌ای برای خواب در خانه ارائه می‌کنند، امتیازاتی که خرده‌فروشان شخص ثالث ممکن است به آن احترام نگذارند یا مطابقت نداشته باشند. بعلاوه، خرید مستقیم از یک تولیدکننده تشک، مراقبت های بعدی ساده تر را تضمین می کند، در صورتی که نیاز به تعمیر یا تعویض در خط تولید داشته باشید.

اگر اصرار دارید که از یک فروشنده مجاز خرید کنید، شرایط و ضوابط آنها را با یک شانه دندانه ظریف تحلیل کنید تا ببینید در مورد آزمایشات، بازگرداندن و مراقبت های بعد از آن چه شرایطی دارید.

اکنون که می‌دانید چگونه پس‌انداز خود را در طول فروش تشک‌های روز رئیس‌جمهور امسال به حداکثر برسانید، به برخی از بهترین معاملاتی که امروز پیدا می‌کنیم نگاهی بیندازید:

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است