متن خبر

“فانفار” با چهره‌ای جدید تا 3 ماه دیگر آماده می‌شود

“فانفار” با چهره‌ای جدید تا 3 ماه دیگر آماده می‌شود

اخبار“فانفار” با چهره‌ای جدید تا 3 ماه دیگر آماده می‌شود
شناسهٔ خبر: 110207 -
خبرکاو:

وحید شامبیاتی در بیان کرد و گو با ایسنا، با بیان اینکه نوسازی این مجموعه به سرمایه گذار بخش خصوصی واگذار شده، بیان کرد : قرار است در این مجموعه وسایل قدیمی بازی با وسایل جدید جایگزین شود.

وی بیان کرد : به دلیل رعایت حریم میراث فرهنگی تاقبستان، وسایل جدید این مجموعه هم ارتفاع وسایل قدیمی در نظر گرفته  شده و هیچ تغییری در ارتفاع وسایل بازی ایجاد نمی‌شود.

وی بیان کرد : هم اکنون سرمایه گذار در این مجموعه مشغول فعالیت است و ساخت و ساز شروع شده و کار نصب دستگاه‌های بازی در حال انجام است.

شامبیاتی رقم سرمایه گذاری در این پروژه را هفت میلیارد تومان اعلام و تصریح کرد: به نظر می رسد با توجه به افزایش قیمت‌ها این رقم تاحدود ۱۲ میلیارد تومان هم افزایش یابد.

وی با اشاره به مساحت دو هتکاری این مجموعه، بیان کرد : مجموعه "فانفار" تاق بستان از قدیم مجموعه ای تفریحی و گردشگری، بویژه برای کودکان بوده و تلاش داریم در نوسازی صورت گرفته این مجموعه به همان شکل قدیمی، اما با وسایل و ساخت و سازهای جدید باشد.

رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: این مجموعه تا سه ماه آینده آماده بهره برداری است.

انتهای پیام

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو