متن خبر

3 نکته برای مدیران عاملی که قصد دارند مرخصی والدین بگیرند

3 نکته برای مدیران عاملی که قصد دارند مرخصی والدین بگیرند

اخبار3 نکته برای مدیران عاملی که قصد دارند مرخصی والدین بگیرند
شناسهٔ خبر: 268733 -
خبرکاو:

شرکت من به تازگی بهترین سه ماهه خود را داشته است. من به عنوان بنیانگذار و مدیر عامل آن، با افتخار می گویم که در اکثر اوقات آن جا نبودم.

من یک بهانه خوب داشتم: من در مرخصی والدین بودم و اولین فرزندم را بزرگ می کردم. از زمان راه اندازی این شرکت، بیش از یک هفته مرخصی نگرفته بودم که شامل ازدواج با شوهر بسیار صبورم بود. هنگامی که سعی کردم برای ارائه یک فروش در همان روزی که مراسم مدنی خود را در تالار شهر سانفرانسیسکو برگزار کردیم، برنامه ریزی کنم، او چشمانش را گرد کرد.

ناگفته نماند که نگران مرخصی گرفتن بودم. پختن آن مافین کوچک کار آسانی نبود و من مطمئن نبودم که وقتی او در کنار زمین بود چه پاسخی بدهم. اما من می‌خواستم استراحت مناسبی داشته باشم و فرصتی برای آشنایی با او و خودم در این نقش جدید داشته باشم.

من با چند نفر از سرمایه گذارانم تماس گرفتم و از آنها خواستم که من را با مدیران عاملی که مرخصی والدین گرفته بودند و به چندین مدیر عامل مرد معرفی شده بودند، که با خجالت به من گفتند که فقط یک یا دو هفته طول کشیده است، ارتباط برقرار کنند.

من در نهایت از مدیر عاملی که مدتی مرخصی گرفته بود، سرنخ گرفتم، اما در کمال تعجب، او آنقدر مشغول بود که نمی توانست با من صحبت کند. به اندازه کافی منصفانه! با این حال، در حین رهبری یک شرکت، توصیه های خوبی در مورد مرخصی گرفتن دریافت کردم. در اینجا چند چیز یاد گرفته ام:

ما در این سطح از برنامه ریزی جدید بودیم، اما این یک فرصت عالی بود تا روند خود را بالغ کنیم و در غیاب من به همه احساس هدف و جهت بدهیم.

به مردم بگویید که بیشتر از آنچه در نظر دارید مرخصی خواهید گرفت

شما می خواهید به مردم بگویید که از اتاق بیمارستان خود ایمیل می فرستید و در حین پرستاری تماس می گیرید. بسیاری از مردم به من گفتند: «تو واقعاً نمی‌توانی کنار بروی».

دوست خردمند و سرمایه‌گذار من از Mindset Ventures، جولز میلر، توصیه کرد: «به همه بگویید که قرار است 12 هفته وقت بگذارید، و اگر می‌خواهید زودتر برگردید، عالی است. اما شما هرگز نمی دانید که این تجربه چه چیزی را به شما وارد خواهد کرد. "

حق با او بود. وقتی دخترم 28 روزه بود، خانه ما آب گرفت. مجبور شدیم همه چیز را جمع کنیم و سه بار در سه هفته حرکت کنیم. چون به طور کامل بهبود نیافته بودم، پشتم را از حرکت بیرون انداختم و حتی نتوانستم بچه ام را در آغوش بگیرم. من از ژول به خاطر توصیه های حکیمانه و انعطاف پذیری او برای تحلیل واقعی و جمع آوری زندگی ام سپاسگزار بودم.

آماده شوید، برنامه ریزی کنید و به عقب برگردید

خبرکاو

منبع

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است