متن خبر

1Password واقعاً می خواهد مدیر رمز عبور iPhone یا Mac شما باشد

1Password واقعاً می خواهد مدیر رمز عبور iPhone یا Mac شما باشد

اخبار1Password واقعاً می خواهد مدیر رمز عبور iPhone یا Mac شما باشد
شناسهٔ خبر: 267371 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

مدیر گذرواژه محبوب 1Password به‌روزرسانی بزرگی را برای برنامه‌های iOS و Mac خود اعلام کرده است که به معنای واقعی کلمه صدها ویژگی جدید و بهبود در سراسر آن را دارد.

در میان اصلی ترین ارتقاها، نسخه 8.10.0 1Password اکنون شامل سفارشی‌سازی‌های جدید در صفحه اصلی، امکان ترتیب مجدد فیلدهای اعتبار ذخیره شده، میانبرهای صفحه کلید جدید برای برنامه iOS و عملکرد جستجوی بهتر است.

رفع اشکال‌های مختلفی نیز با به‌روزرسانی جدید و همچنین بهبودهایی در عملکرد Face ID و Touch ID هنگام باز کردن قفل 1Password در دستگاه iOS انجام شده است.

راحت تر و سریع تر

1Password در پست وبلاگ خود (در برگه جدید باز می شود) که جزئیات به روز رسانی های جدید را توضیح می دهد - که برای پلتفرم های اندروید، رایانه شخصی و لینوکس نیز ارائه می شود - 1Password اظهار داشت که تغییرات اساسی در پاسخ به بازخورد کاربران انجام شده است.

در صفحه اصلی جدید و قابل تنظیم برنامه iOS، جایی که می‌توانید موارد خاصی را که می‌خواهید به آن‌ها دسترسی سریع داشته باشید پین کنید، اکنون یک نوار پیمایش همیشه وجود دارد که امکان دسترسی به موارد را در تمام حساب‌های شما فراهم می‌کند. همچنین می‌توانید هر چیزی را در مدیر جستجو کنید و به ویژگی جدید Watchtower دسترسی داشته باشید.

این ابزار نظارت بر وب تاریک مدیر رمز عبور است که می‌تواند تشخیص دهد که آیا هر یک از اعتبارنامه‌های شما در نقض اطلاعات شناخته شده شخص ثالث لو رفته است یا خیر. سپس به شما هشدار می دهد که این مورد در مورد شما صدق می کند تا بتوانید به سرعت آنها را تغییر دهید - که اگر نمی خواهید قربانی سرقت هویت شوید باید این کار را انجام دهید.

برج مراقبت همچنین به شما یک امتیاز امنیتی کلی برای کل خزانه شما می دهد و عملکرد شما را بر اساس اینکه آیا رمز عبور ضعیفی دارید، احراز هویت دو مرحله ای غیرفعال، رمزهای عبور در معرض خطر و سایر معیارها ارزیابی می کند.

اگر فیلد سؤال امنیتی را به یکی از موارد خود اضافه کنید، اکنون می‌توانید پاسخ‌ها را به‌طور تصادفی ایجاد کنید، و از زحمت فکر کردن به سؤالاتی مانند نام دختر یا اولین حیوان خانگی مادرتان جلوگیری کنید.

مجموعه‌ها نیز یک ویژگی جدید هستند و به شما این امکان را می‌دهند که خزانه‌های مختلف خود را به روش‌هایی که مناسب می‌دانید گروه‌بندی کنید، مانند جدا کردن کارتان از وسایل شخصی‌تان، یا ایجاد مجموعه‌ای مخصوص سفر، یا یکی برای خزانه‌های مشترک و دیگری برای موارد خصوصی.

تکمیل خودکار تمام اطلاعاتی که در خزانه خود ذخیره کرده اید، مانند گذرواژه ها، جزئیات بانکی، آدرس ها و غیره در یک وب سایت یا برنامه، اکنون با به روز رسانی جدید سریع تر نیز می شود.

برای فهرست کامل همه تغییرات در به‌روزرسانی‌های جدید، به پست‌های وبلاگ 1Password مربوط به نسخه‌های iOS (در برگه جدید باز می‌شود) و Mac (در برگه جدید باز می‌شود) مراجعه کنید.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است