متن خبر

15 بهترین رئیس جمهور’ فروش تلویزیون روزانه برای خرید این آخر هفته

15 بهترین رئیس جمهور’ فروش تلویزیون روزانه برای خرید این آخر هفته

اخبار15 بهترین رئیس جمهور’ فروش تلویزیون روزانه برای خرید این آخر هفته
شناسهٔ خبر: 268549 -
خبرکاو:

تعطیلات آخر هفته فرا رسیده است، به این معنی که فروش تلویزیون های روز رئیس جمهور با برخی از معاملات فوق العاده در طیف وسیعی از نمایشگرهای باشکوه به صورت زنده انجام می شود. ما هفته‌ها به دنبال یافتن بهترین فروش‌های تلویزیون در روز رئیس‌جمهور بوده‌ایم و 15 پیشنهاد برتر موجود در حال حاضر را جمع‌آوری کرده‌ایم.

رویداد فروش روز رئیس جمهور فرصتی عالی برای گرفتن یک تلویزیون ارزان است، و فهرست ما شامل همه چیز است، از یک صفحه نمایش QLED سطح بالا گرفته تا یک مجموعه اقتصادی با صفحه نمایش بزرگ، با قیمت هایی که فقط از 89.99 دلار از خرده فروشانی مانند Best Buy، Walmart، شروع می شود. سامسونگ و آمازون

برخی از نکات برجسته از فهرست ما عبارتند از تلویزیون با بهترین رتبه ما، تلویزیون 65 اینچی C2 OLED ال‌جی، که با قیمت کم سابقه 1598.50 دلار به فروش می‌رسد (در برگه جدید باز می‌شود) ، تلویزیون 65 اینچی آمازون سری Omni با رتبه‌بندی بالا با علامت گذاری به پایین 719.99 دلار (در برگه جدید باز می شود) و این تلویزیون 58 اینچی Hisense 4K Roku فقط با قیمت 298 دلار (در برگه جدید باز می شود) .

بیشتر از بهترین فروش های تلویزیون روز رئیس جمهور را در زیر مشاهده کنید، که بیشتر آنها شامل قیمت های بی سابقه ای هستند، پس ما انتظار نداریم که در روز رئیس جمهور معامله بهتری پیدا کنید. اکثر پیشنهادات فردا نیمه شب به پایان می رسد، پس تا می توانید از تخفیف های امروز استفاده کنید.

15 بهترین فروش تلویزیون در روز رئیس جمهور

اگر به دنبال قیمت‌های بیشتر در زمینه فناوری هستید، می‌توانید خلاصه فروش اپل روز رئیس‌جمهور و بهترین فروش لپ‌تاپ روز رئیس‌جمهور را مشاهده کنید.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است