سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

12 قالب زیبای رزومه Canva برای هر حرفه ای

freestar.config.enabled_slots.push({ placementName: "onlinetechtips_medrec_incontent_left_atf", slotId: "onlinetechtips_medrec_incontent_left_atf" }); ایجاد یک رزومه ممکن است بسیار دشوار باشد. برای شروع کار در مورد طراحی و عناصری که باید بگنجانید، به این الگوهای رزومه Canva نگاهی بیندازید. بله، شما می توانید از Canva بیشتر از تصاویر و اینفوگرافیک استفاده کنید. هر قالب در فهرست ما به صورت رایگان در دسترس است، طراحی منحصر به فرد و طرح بندی موثری را ارائه می دهد و می تواند به شما ...

ایجاد یک رزومه ممکن است بسیار دشوار باشد. برای شروع کار در مورد طراحی و عناصری که باید بگنجانید، به این الگوهای رزومه Canva نگاهی بیندازید.

بله، شما می توانید از Canva بیشتر از تصاویر و اینفوگرافیک استفاده کنید. هر قالب در فهرست ما به صورت رایگان در دسترس است، طراحی منحصر به فرد و طرح بندی موثری را ارائه می دهد و می تواند به شما کمک کند در یک نگاه تحت تاثیر قرار دهید.

فهرست مطالب

این اولین الگوی رزومه سفید و خاکستری مینیمالیستی یک گزینه عالی است اگر می خواهید یک نامه پوششی مطابقت داشته باشد. شما دو طرح رزومه مختلف را برای انتخاب دریافت می کنید: یکی با نقاطی برای پروفایل و دو موقعیت شغلی و دیگری با بخش تخصص و سه موقعیت قبلی.

سرصفحه نامه پوششی با هر طرح رزومه مطابقت دارد و در پایین جایی برای امضای شما دارد.

اگر می خواهید الگویی با کمی پیتزا مانند عکس حرفه ای خود داشته باشید، این رزومه آبی مدرن CV را تحلیل کنید. برای شخصی سازی ظاهر رزومه خود، به سادگی نمونه عکس را با عکس خود تعویض کنید.

سپس بخش‌هایی برای تجربه و آموزش، به همراه خلاصه مهارت‌ها با استفاده از نوارها و درصدها دارید. سپس، از حوزه های زبان و تخصص که با فهرست های گلوله ساختار یافته اند، استفاده کنید.

اگر دانشجو هستید یا به تازگی فارغ التحصیل شده اید، این الگوی رزومه خلاق ساده کرم قهوه ای انتخاب خوبی است. بخش هایی با اندازه مساوی برای آموزش، تجربه، مهارت های (حرفه ای) و مهارت های شخصی ارائه می دهد.

همچنین می توانید از قسمت About Me در بالا برای معرفی خود و برجسته کردن قابلیت های خود استفاده کنید.

Brown Cream Simple Resume CV image

یکی دیگر از الگوهای رزومه که برای دانشجویان یا کسانی که سابقه کار ندارند ایده آل است این رزومه ساده آبی و سفید است. می توانید عکس و اطلاعات تماس خود را در سمت چپ با تحصیلات، مهارت ها و علایق خود در سمت راست اضافه کنید.

این قالب ظاهری مرتب و تمیز به شما می دهد که همچنین جذاب و حرفه ای است.

Blue and White Simple Resume image

برای یک الگوی رزومه Canva که فضای کافی برای اضافه کردن پاراگراف های دقیق در مورد موقعیت های قبلی خود را فراهم می کند، به این رزومه مدرن مینیمالیستی نگاه کنید. طراحی معاصر رنگ آبی را به شما می دهد زیرا اطلاعات تماس، تحصیلات و مهارت های شما را برجسته می کند.

سپس می توانید یک بیانیه یا پاراگراف نمایه و تمام جزئیات مورد نیاز برای تجربه کاری خود را اضافه کنید.

Minimalist Modern Resume image

اگر در زمینه طراحی هستید، این الگوی جذاب رزومه زیبایی سبز سبک در عین زیبایی و حرفه ای بودن ارائه می دهد. همراه با مناطق معمولی برای تجربه کاری و تحصیل، نقاطی برای زبان ها و مهارت ها دارید که از رتبه بندی ستاره ها برای مشاهده تخصص شما در یک نگاه استفاده می کنند.

شما همچنین یک ناحیه زیبا در زیر عکس خود دارید تا خود را معرفی کنید یا شعار خود را اضافه کنید.

Green Aesthetic Resume A4 image

آیا در صنعتی هستید که انتشار جسارت و اعتماد به نفس راهی برای رفتن است؟ اگر چنین است، این الگوی رزومه خلاق سیاه و زرد پررنگ ممکن است همان چیزی باشد که شما به دنبالش بودید. این یک پس زمینه سیاه با عناوین طلایی بزرگ و گرافیک سیاه و سفید ارائه می دهد.

شما هنوز مکان هایی برای تجربه کاری و تحصیل دارید اما با استعداد فراوان. همچنین می توانید مهارت های خود را در پایین قرار دهید و حتی تصاویر فعلی را با نمادهایی جایگزین کنید تا مهارت های خود را تکمیل کنند.

به عنوان یک امتیاز، این رزومه همراه با یک نامه پوششی مطابقت دارد.

Black and Yellow Bold Resume image

هنگامی که جزئیات زیادی برای گنجاندن دارید اما می خواهید به یک رزومه یک صفحه ای پایبند باشید، این الگوی CV مدرن بژ و قهوه ای کاملاً کار می کند. اطلاعات تماس، تحصیلات، منابع، زبان ها و علایق خود را در زیر عکس خود در سمت چپ قرار دهید.

سپس، مهارت‌های سخت و نرم خود را با استفاده از تصاویر نمودار میله‌ای و تجربه کاری در زیر آن اضافه کنید.

Beige and Brown Modern CV Resume image

اگر در صنعت خلاق هستید که به عنوان عکاس یا طراح گرافیک مشغول به کار هستید، این الگوی رزومه مدرن سفید و مشکی به شما کمک می کند نمونه ای از کار خود را به نمایش بگذارید. می‌توانید تصاویر نمونه را با عکس‌های خودتان عوض کنید، و راهی آسان و جذاب برای نمایش بخشی از کارهایتان همراه با تجربه و تحصیلاتتان در اختیارتان قرار می‌دهد.

همچنین می توانید پیوندی به نمونه کارها آنلاین خود در پایین قرار دهید، که گفت نی عالی برای این الگوی خلاقانه است.

Modern White and Black A4 Resume image

اگر یک نوازنده، دی جی، هنرمند ساز یا تهیه کننده موسیقی هستید، این الگوی رنگارنگ و چشم نواز برای شما مناسب است. با رزومه Multicolor Modern Professional Musician Resume، عناصر گرافیکی به شکل نت های موسیقی در بالا و پایین دارید.

رنگ‌های مختلف برای سرفصل هر بخش به رزومه انرژی می‌دهد که برای نشان دادن سبک یا شخصیت موسیقی معاصر و سرگرم‌کننده ایده‌آل است.

Multicolor Modern Musician Resume image

شاید این مهارت ها و تخصص شما باشد که می خواهید برجسته کنید. این الگوی رزومه مینیمالیستی سیاه و سفید چشم شما را به این بخش‌ها در پایین جلب می‌کند. می‌توانید از طراحی نمودار میله‌ای برای نشان دادن سطوح تجربه‌تان در ناحیه مهارت‌ها استفاده کنید و سپس با فهرست گلوله‌ای بخش Expertise در سمت راست گسترش دهید.

این قالب ظاهری تمیز و پیچیده را ارائه می دهد که تقریباً برای هر صنعتی مناسب است.

Black and White Minimalist Resume image

این آخرین الگوی رزومه Canva ظاهری مرتب دارد اما در عین حال مدرن است و آن را برای کسانی که در زمینه فناوری فعالیت می کنند مناسب می کند. با الگوی ساده مدرن رزومه، شما یک مکان برجسته برای گفت ن گواهینامه های خود دارید و می توانید از ناحیه زیر برای برجسته کردن مهارت های خود یا چیزی خاص مانند زبان های برنامه نویسی استفاده کنید.

البته، شما بخش‌های استاندارد آموزش و تجربه و همچنین قسمت‌های درباره من و تماس را برای یک رزومه جامع دارید.

Simple Modern Resume Template image

رزومه خود را با سهولت ایجاد کنید

چه قالبی متناسب با صنعت خود انتخاب کنید یا یک گزینه زیبا و همه جانبه، می توانید در کمترین زمان به عناصر خود وارد شوید و رزومه ای حرفه ای داشته باشید. کدام یک از این الگوهای رزومه Canva را انتخاب می کنید؟

برای اطلاعات بیشتر، به این خدمات آنلاین رزومه سازی نگاه کنید.

خبرکاو