متن خبر

اهل متهم کردن و نامه‌نگاری نیستیم/ “حرم‌شهر” را محقق می‌کنیم

اهل متهم کردن و نامه‌نگاری نیستیم/ “حرم‌شهر” را محقق می‌کنیم

اخباراهل متهم کردن و نامه‌نگاری نیستیم/ “حرم‌شهر” را محقق می‌کنیم
شناسهٔ خبر: 109722 -
خبرکاو:

 محمدرضا کلائی، صبح امروز ۴ تیرماه در مراسم آغاز ادامه عملیات حفاری خط سه قطار شهری مشهد اظهار کرد: با لطف حضرت رضا(ع) سعی می‌کنیم برای رفاه و خدمات دهی به زائران از هیچ کمکی دریغ نکنیم.

وی بیان کرد: با وجود اینکه برخی افراد اهل وعده هستند، تلاش ما ایناستکه به بیان کرده‌های خود عمل و خدمات را توسعه دهیم.

شهردار مشهد بیان کرد: همچنین ما در برابر متهم کردن دیگران توسط برخی افراد و خلل در آبروی آنان به وسیله اغراض نفسانی یا مطرح کردن خودشان در کار دیگران سکوت می‌کنیم.

کلائی با اشاره به طرح «حرم‌شهر» بیان کرد: این طرح را مدیریت شهری با یاری دیگر دستگاه‌های نظام رقم خواهد زد و سال‌ها باعث افتخار خواهد بود. ما اهل متهم کردن و نامه‌نگاری نیستیم و قصد نداریم به سرمایه اصلی خود که همدلی میان مردم و مدیریت شهری است، صدمه‌ای وارد کنیم اما در بهبود بافت پیرامون حرم مطهر مصمم هستیم .

شهردار مشهد تصریح کرد: برای تحقق طرح «حرم‌شهر» که خواسته همه بزرگان است، تمامی ذی نفعان را پای کار خواهیم آورد.

وی اضافه کرد: مدیریت شهری متولی اصلی این کاراستو امیدواریم امام رضا(ع) در این کار ما را یاری کند و خداوند در دل کسانی که قصد ایجاد خلل در کار ما را دارند، روشن کند تا نیت‌شان اصلاح و در خیر این کار شریک شوند.

شهردار مشهد بیان کرد: یکی از اهداف ما توازن منطقه‌ای در مشهداستو برای این کار تفاوتی میان مناطق کم برخوردار و برخوردار وجود ندارد زیرا تلاش ما ارائه خدمات سالم و ارزان به همه اقشار مخصوصا قشر ضعیفاستکه خط ۳ مترو نیز تبلور همین قصد است.

کلائی با بیان این که از دولت انتظار داریم برای توسعه خطوط مترو در مشهد همکاری کند، مطرح کرد: ما ثابت کرده‌ایم که اهل عمل هستیم و با عمل به تعهدات خود در زمان معین، حجت را بر دولت تمام کرده‌ایم. در این پروژه دولت کمک کرده، اما کافی نیست.

نائب رئیس مجلس مطالبات ما را از صندوق توسعه ملی پیگیری کند

او بیان کرد: انتظار ما از دولت ایناستکه پس از مشاهده تلاش‌های ما و با توجه به اینکه عملکرد مدیریت شهری را مطلوب ارزیابی کرده است، در خصوص ۱۴۱ میلیون یورو و صندوق توسعه ملی ما را همراهی کنند. همچنین در کنار دولت از نائب رئیس مجلس هم انتظار پیگیری داریم تا مطالبات از این صندوق محقق شود.

حفاری فاز سه تونل خط ۳ قطار شهری از پایانه امام رضا(ع) تا شهرک ابوذر

همچنین کیانوش کیامرز، مدیر عامل شرکت قطار شهری در بخش دیگری از این مراسم اظهار کرد: تاکنون ۸.۵ کیلومتر از تونل خط سه قطار شهری در جبهه شرقی از میدان فردوسی تا پایانه امام رضا (ع) حفاری شده است.

وی بیان کرد: دستگاه حفار چند ماه پیش و پس از ورود به ایستگاه پایانه امام رضا (ع) برای تعمیرات اساسی و به روز رسانی متوقف و امروز ادامه عملیات حفاری را در فاز سوم از پایانه تا شهرک ابوذر آغاز خواهد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، کیامرز بیان کرد: در این فاز دستگاه حفار ۶.۳۰۰ کیلومتر تونل خط سه را در مسیر پایانه امام رضا (ع) تا شهرک ابوذر طی ۱۴ ماه و با هزینه ۵ هزارمیلیارد ریال حفاری خواهد کرد.

انتهای پیام

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو